AdrianFanDeutz

Wszystko co wiecie o mf 1014

Polecane posty

Witam wczoraj kupilem ferdka 1014 z turem stoll zaplacilem za niego 27tys z transportem rok produkcji 1985 po swietach powinienem miec go w domu jest troche zniszczony chcialbym zebyscie powiedzieli mi cos o tym ciagniku poniewaz sam nic o nim nie wiem sprzedajacy sam wlasciwie nie wiedzial ile ma km niby ze cos ok 100 jesli ktos posiada na af taki ciagnik to prosilbym o opowiedzenie o nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ciągnik ma 96KM... :P

 

Sądzę że to dobry sprzęt, sam za parę lat (2-3) będę chciał kupić podobnego MF... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

W miejscowości Muchówka niedaleko mnie stoi taki MF przy drodze, szczegółów nie znam, ceny też..

Wczorajgo widziałem i myślałem że to urs 1014 z inną naklejką mf zamiast ursusa.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

z obrotówką może mieć lekkie problemy a z zagronówką 5 by latał jak marzenie ;P ale jak równo u ciebie to i da rade z 4x40


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
tylko nie mf-ta firma niedługo upadnie!!!!produkuje sama lipe.a czesci są strasznie drogie :P dobrze ze prawie nikt ich nie kupuje :):):)

 

Hehe :) :) ...upaść to może Ursus, a nie MF... :) :)

 

Pisz sensownie... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie mf-ta firma niedługo upadnie!!!!produkuje sama lipe.a czesci są strasznie drogie :) dobrze ze prawie nikt ich nie kupuje :):P:)

 

 

HAHAHHAHAHHAH chyba cos pomyliles :) upasc to moze ursus ale napewno nie MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
tylko nie mf-ta firma niedługo upadnie!!!!produkuje sama lipe.a czesci są strasznie drogie :P dobrze ze prawie nikt ich nie kupuje :):):)

 

Nie którzy to nie wiedzą co pisać. (Śmiech na sali ;])

 

Mf są w czołówce najlepszych ciągników więc mnie nie rozśmieszaj


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Dobra wracajmy do tematu... :P

 

Co do pługa to z uciągiem nie powinien mieć problemu, z udźwigiem chyba też, tylko przód będziesz musiał dociążyć...ile waży ten pług co podałeś (tak się pytam z ciekawości)...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
nie wiem wiem o tym plugu tylko tyle co ty :P tak przypadkowo sie na niego natrkonolem i mi sie spodobal

 

Zgadzam się, pług jest bardzo fajny... :)

 

MF by sobie z nim pewnie poradził... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę dorobic do ładowacza łyżkę do gnoju tylko teraz zastanawiam sie czy zrobić krokodyla czy zwykłą nie wiem

jaka będzie różnica w cenie materiałów i która będzie praktyczniejsza i dlatego proszę o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gnoju to nadaje się "krokodyl", łyżka raczej nie - ona nadaje się do materiałów sypkich... ;)
Tzn myślałem o takich zwykłych widłach jak sa w ciapkach sory za nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caniek    7

Jestem posiadaczem MF'a 1014 z 1989 r.,a posiadam go od 2003 i do tej pory nie sprawil mi wiekszych problemow,jedyne z awari to wyciek oleju z przedniego kola (simering) i urwana linka obrotomierza i zupelnie przypadkowe zatarcie pompy paliwowej gdyz, dziadek pomylil bankie i zamiast ON wlal kwasu do mycia dojarki, :angry: :P

 

Jesli chodzi o palenie to duzo pali w trasie, a w polu jest oszczedniejszy,a co do pluga to ja podpinam 5 zagonowke i smigam z nim 3 piechurem :) .Jak ktos chce wiedziec wiecej to pytac.


MF 1014;U-4514;C-360;T-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj