Mf255fan

sterownik komfort krone

Polecane posty

Mf255fan    9

Witam ostatnio zakupiłem prase krone kr 130 z sterownikiem kofort.Najpierw musiałem przerobić zasilanie tzn. wtyczke zrobiłem na taką do zapalniczki (biały +, brązowy-) jak podpiołem to sterownik się włącza , brzęczyk działa ,wszystkie kontrolki się świecą i wyświetlacz.W instrukcji pisze że ma wyświetlić się napis ale u mnie się tak nie dzieje i po chwili sterownik się wyłącza.Pomocy

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    234

a jak kupowałeś to sprawdzałeś sterownik bo to raczej coś jest nie tak ze sterownikiem jak byś źle podłączył toi by wcale nie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mf255fan    9

jak kupowałem to nie miałem gniazda. Przyciski działają a przynajmniej od puszczania sznurka.A wyświetlacz przy włączeniu się podświetla tylko nic na nim nie wyskakuje .Czytałem w instrukcji że jeśli napis początkowy nie wyskakuje to trzeba sprawdzić zasilanie ale chyba jest dobrze bo zalutowałem wtyk do zapalniczki ale na kablu są 4 przewody biały (chyba +) brązowy(chyba-) i 2 cieniutkie białe do wcześniejszego wtyku podpięte były tylko te 2 grubsze czy to od tego może zależeć? czy moglibyście sprawdzić w swoich sterownikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek25    3

a nie lepiej było by pociągnąc od akumulatora, u mnie jak montowali to od akumulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mf255fan    9

gniazdo zapalniczki bezpośredni z aku ma zasilanie więc to nie problem zasilania tylko wyświetlacza Wie ktoś ile wymiana wyświetlacza może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1979    0

Witam

Mam ten sam problem ze sterownikiem krone vario pack 1500 po uruchomieniu nie pokazuja sie litery tylko slabo widoczne kwadraty niewiem jak mam rozwiazac ten problem czy mozliwy jest kontakt telefoniczny bo bardzo zalerzy mi na czasie z gury dziekuje.

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    234

Witam

panowie do posiadaczy sterownika komfort w prasie krone czy jes możliwość ustawiena na sterowniku aby po starcie siatki szybciej załanczał sie hamulec, poniewż zauważyłęm , że jak puszczę siatkę to mi strasznie boków nie owija a jak hamulec zacznie działać to siatka automatycznie sie naciąga i prasa łądnie owija ale i wtedy kończy się owijanie. Chciałbym jakoś przyspieszyć załanczanie hamulca. za podpowiedz wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ściąga Ci siatke na boki to musisz podciągnąc spężyny które dociskają metalowy wałek do tego gumowego wyjmnij siatke i sprawdz poprostu czy z jednej strony czy z drugiej są szczeliny pomiędzy wałkami. Drugą opcją moze być nierówny już wałek gumowy na bokach tzn wytarty, ale to trzeba spojrzeć na szczeline. Jezeli chodzi o hamulec to z prawej strony od wajchy hamulca idzie lineczka która luzuje hamulec podczas samego podawania siatki. Moze on słabo odbija przez co za słabo hamuje

 

Jeśli chodzi o wyświetlacz to sprawdzcie czy jest odpowiednie napięcie. U mnie jak odpale i nie odbije regulator tzn swieci kontrolka ładowania to też nie wyświetla sie to co powinno na komputerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
futrzak26    0

Witam
mam problem ze sterownikiem prasy Krone 10-16, po podłączeniu robi test i wyskakuje komunikat o otwartej komorze, włącza się brzęczyk i tyle, po nacisnięciu przycisku STOP pojawia się że program został zatrzymany. komunikat pojawia się i na podłączonej i odłączonej prasie. Czujnik w prasie wyregulowane zgodnie z instrukcją na 6mm. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6991z    8

Mam pytanie gdy włączę sterownik, to po chwili pokazuje się  Alarm Nummer: ............0. Messer sind raus! (Noże wypadły). Aby przejść do normalnego ekranu podczas prasowania muszę nacisnąć przycisk quit czy coś innego? Drugie pytanie do zmieniania średnicy balota służą te 2 pierwsze przyciski, a jak zapisać już ustawioną średnice balota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
    • Przez Kuba284
      Witam
      Jaka jest różnica między rozbijakiem krone 6.70/6 a 7.70/6?
    • Przez Kuba284
      Jakie są różnice między krone kw 6.70/6 a 6.72/6?
      W jakich latach produkowano kw 6.70/6
      Jak jest z częściami do kw 6.70/6
      Opinie...
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj