NABUCH

Złączki hydrauliczne do siłownika przyczepy

Polecane posty

NABUCH    9

Witajcie .Poszukuję złączek hydraulicznych do siłowników przyczepy o ile się nie mylę D46. Chciałbym dołożyć dodatkowe złącze kątowe 90st żeby przewód nie był taki przegięty . Byłem dzisiaj w agromie ale wszystkie złączki jakie mają są na tzw stożek a u mnie wszystkie są podobno starego typu czyli proste bez żadnego stożka i uszczelnienie następuje przez czoło a nie przez skos boków stożka. Wydaje mi się że połączenie stożka i prostego złącza będzie bardzo słabe . Poszukuję 2 złączek kątowych 90st męsko żeńska na gwint M22 o prostym typie łączenia a nie stożkowym . Proszę o podanie gdzie można coś takiego kupić Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

w każdym sklepie z hydrauliką siłową dostaniesz bez problemu. BTW ten gwint to M22x1,5. Zwykłego M22 tam nie wkręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NABUCH    9

Dzięki za podpowiedzi ale...W lokalnym grene (oprócz agromy) byłem i złączek tego typu jest brak , na stronie kątów 90st też brak tak że pozostaje zamówienie gdzieś z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

W każdym sklepie z częściami do ciężarowych aut takie złączę dostaniesz,

tylko to co masz to jest złączę pneumatyczne bo złączą hydrauliczne są na stożek.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voyteknet    0

to nie jest złącze pneumatyczne. faktycznie to jest typ połączenia hydraulicznego starego typu wg. polskich standardów, typ P41 - prosta i typ P42 kolanko. W twoim wypadku chodzi o typ p42 na wąż DN 13 z gwintem 22x1,5. Powinno być dostepne jako końcówka do zakucia w rozgarniętym punkcie z zakuwarką węzy hydraulicznych. Więc wymagane będzie przekucie starego lub zakucie nowego przewodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KWACOR
      Witam. Może ktoś z posiadaczy MF699 napisze mi do czego służy  1 gniazdo  po lewej stronie u góry,ponieważ przewód  od niego  idzie bezpośrednio do skrzyni  gdzie są pompy hydrauliczne .Druga sprawa  1 gniazdo po prawej stronie u góry służy do hamulców hydraulicznych przyczepy,jak to działa ?,czy hamując pedałami w ciągniku, siła hamowania przyczepy jest odpowiednio dozowana.Pozostałe gniazda są podłoczone do rozdzielacza ,którym można wykonywać inne czynności,tutaj sprawa jest jasna.

    • Przez kierasek16
      Witam ma ktos do sprzedania kola do Hl6011 o rozmiarze 12.5/20 
    • Gość
      Przez Gość
      Cześć. Czy ktoś wymieniał uszczelniacz w silowniku podnośnika same explorer II jest tam nietypowy uszczelniacz polypac balsele b 196157. Nie jest to typowy gumowy, materiał taki jakby guma z włosami coś jak taśmy robią. Bez rowka sprezynki itp tylko cały pełny. Kupiłem jakiś inny ale cieknie jeszcze bardziej a jakby tego było mało to stary się stracił. Wie ktoś gdzie taki dostanę? 
    • Przez Sqowron
      Witam jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



    • Przez Sqowron
      Witam, jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj