Gość Profil usunięty

JKM, powrót świra czy może geniusza?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marluk    353

czemu ta dyskusja o vacie dla rolnika? I ze jeden placi za paliwo cene netto a drugi brutto? Przeciez kazdy moze przejsc na vat. Zwrot vatu ryczaltowy 7% dla rolnika jest wlasnie po to zeby mu zrwkompensowac to ze nie moze odliczac vatu od kupowanych towarow. Tu kazdy ma wybor. Ma 2 opcje do wyboru i narzekanie ze ktos odlicza vat nie ma sensu bo kazdy moze to robic jesli zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

prawda jest taka że jeżeli bedzie opłacalność produkcji w każdym sektorze tak jak powinno być to i podatki nam nie bedą straszne ( oczywiście w miare mozliwości ) w tym roku opłacalnośc to don ze wszystkim ,


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

marluk

czytanie ze zrozumieniem sie kłania, jezeli z tego wszystkiego wyczytałes tylko to ze ja zazdroszcze rolnikom vatowcom, to słabo z toba

michalmeer

bezsensowne podatki zabija nawet najlepsza gospodarke i najlepsza opłacalnosc i taka jest prawda

Edytowano przez ventador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

@ventador, nie wyczytalem tylko tego i nie pisze ze zazdroscisz ale kilkanascie postow temu padl zarzut pod kierunkiem rolnikow odliczajacych vat ze to robia podczas gdy niektorzy tego nie robia. Wiec kazdy moze odliczac vat (byc platnikiem vatu) jesli chce wiec dyskusja o tym (w sensie o tym ze jeden odlicza inny nie) jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korwinowi teraz chca immunitet zabrac, słyszeliscie ?

nastepnie beda pewnie go sadzic tylko po to zeby jego partie osmieszyc zeby nie przekroczyła progu wyborczego...

tak wyglada polityka w tej bananowej republice 

poza tym ostatnio sejm po nocach obraduje chcac wprowadzic zmiany w konstytucji, dzieki ktorym w przyszłosci bedzie mozna sprzedac lasy panstwowe, kanalie !

dzieki pisowi na szczescie zabrakło 5 głosow

a w telewizji głownego scieku co ? p***nie o tym ze sie w sejmie ktos posiłkował, czyli odwracanie uwagi lemingow od spraw waznych, typowa strategia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

widzisz taka ironia losu , ten co krzyczał że będzie wsadzał złodziei ,  sam ma złodzieja w rodzinie 

miał wszystkich sądzić a sam będzie sądzony  :D  :D  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

@kozulek2, [usunięto]  :) brak slow. Bedzie sadzony? Za co? Jak moj sasiad cos ukradl to ja ide za to do wiezienia? twoj tok rozumowania jest pododny do przedszkolaka...

 

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

co ty tu imputujesz człowieku ? gdzie napisałem że będą go sądzić za córunię ? pan wielki,, pogromca ,, złodziejstwa a córuni nie wychował ? 

jak to za co analfabeto ?  za naruszenie nietykalności  ...głupiego strugasz ? a  może to spisek  albo  nagonka polityczna  ? 

   

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kozulek

z toba bedzie podobnie jak Korwinem  :D  wszystkich od dziadow wyzywasz a niedługo sam nim bedziesz, a za wstep do Polskiego lasu bedziesz płacił niemcom  :D a wszystko to przez durnowato-głupkowate ocenianie faktow, ale nie martw sie takich pseudomadrych jak ty to jest masa, bo jak wiadomo demokracja to rzady głupcow, dlatego mamy to co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

kogo i kto wyzywa to ty akurat nie pisz , bo masz wiele za kołnierzem ...niestety nie ruszają mnie te prostackie teksty więc się nie sil 

nie po to całe życie pracowałem żeby być dziadem i żaden naćpany koleś tego nie zmieni żeby nawet pękł 

mi nie potrzebny żaden Korwin ani inny nawiedzony świr , robię to co lubię i mam z tego satysfakcję i pieniądze 

ty wybrałeś  los najemnika to teraz licz na,, rządy głupców ,, , ale wiadomo masz to co masz czyli 1230 zł na rękę  ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

co ty tu imputujesz człowieku ? gdzie napisałem że będą go sądzić za córunię ? pan wielki,, pogromca ,, złodziejstwa a córuni nie wychował ? 

jak to za co analfabeto ?  za naruszenie nietykalności  ...głupiego strugasz ? a  może to spisek  albo  nagonka polityczna  ? 

 

a wiesz chociaz dlaczego doszlo do takiej nietykalnosci? powinien mu cos wiecej zrobic a nie tylko z placka dac za to co zrobil boni...

kogo i kto wyzywa to ty akurat nie pisz , bo masz wiele za kołnierzem ...niestety nie ruszają mnie te prostackie teksty więc się nie sil 

nie po to całe życie pracowałem żeby być dziadem i żaden naćpany koleś tego nie zmieni żeby nawet pękł 

mi nie potrzebny żaden Korwin ani inny nawiedzony świr , robię to co lubię i mam z tego satysfakcję i pieniądze 

ty wybrałeś  los najemnika to teraz licz na,, rządy głupców ,, , ale wiadomo masz to co masz czyli 1230 zł na rękę  ;)

 

nie dziel skory na niedzwiedziu... jeszcze roznie moze byc i z twoimi dochodami. tego nie przewidzisz a troszke pokory jednak warto zachowac kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

synu zaczynasz od kretynów i pokory mnie będziesz dzisiaj uczył ? 
jeden i drugi to konfident , tylko ten akurat się przyznał  ;)

obraziłem twego ,,króla,,  wybacz   ale mam alergię na nierobów  :lol:

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

na tyle blisko żeby rozróżnić świra od normalnego

atak fanatyków normalnie , ile was tu jeszcze ? zbierze się z   4 procent ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kogo i kto wyzywa to ty akurat nie pisz , bo masz wiele za kołnierzem ...niestety nie ruszają mnie te prostackie teksty więc się nie sil 

nie po to całe życie pracowałem żeby być dziadem i żaden naćpany koleś tego nie zmieni żeby nawet pękł 

mi nie potrzebny żaden Korwin ani inny nawiedzony świr , robię to co lubię i mam z tego satysfakcję i pieniądze 

ty wybrałeś  los najemnika to teraz licz na,, rządy głupców ,, , ale wiadomo masz to co masz czyli 1230 zł na rękę  ;)

 

to ze pracowałes to nikogo nie obchodzi zrozum to wreszcie, jak bedzie sie budzet sypał to wprowadza takie przepisy i podatki ze bedziesz niewolnikiem na swojej ziemii, juz powoli nim sie stajesz, bo juz bez dopłat bys cieniutko spiewał, ale to nie koniec, nie mysl sobie ze jestes kowalem własnego losu i nie wciskaj tu kitu, bo kazdy co troche mysli wie, ze to pobozne zyczenia  :D

poza tym jestes tu tylko po to zeby cwaniakowac, siedzisz na tym forum całymi dniami, zalogowany anonimowo i wciskasz głodne kawałki jaki to ty ustawiony do konca zycia  :D

o czym to swiadczy ?

o tym ze jeszcze daleka droga przed toba w rozwoju i o tym ze nie dorosłes psychicznie do dorosłego zycia, nikogo tu nie obchodzi co ty tam masz i czy wogole cos masz  ;) tu jest rozmowa o polityce, podatkach itp i nikogo nie obchodza twoje "górnolotne" przemyslenia prostaka  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

@kozulek2 jest takim kameleonem który dostosuje sie do każdych warunków nie ważne czy rządzi lewica czy prawica, Ruski czy Niemiec ważne aby on miał swoja przestrzeń życiową ;) .

Myśmy już kiedyś dyskutowali chociaż ciężko nazwać to dyskusja bo @kozulek nie pisze o swoich pogladach i ich nie broni czy nie stara sie wyjaśnij jak to wygląda z jego punktu widzenia tylko neguje wypowiedzi innych. Gdyby wszyscy byli tacy jak on to władza była by po prostu w niebo wzięta że ma idealnych poddanych.

Nie jestem ślepym zwolennikiem JKM ale on przynajmniej wytyka absurdy władzy.

Ogólnie jest źle i będzie jeszcze gorzej za równo w naszym kraju jak i na świecie. Trend jest taki ze powraca sie do niewolnictwa i krajów kolonialnych, oczywiście nie na takich zasadach jak było kiedyś bo rządy uczą się na błędach ale ogólna zasada jest taka sama czyli ludziom dawać tylko tyle aby mogli w miarę normalnie żyć i nie buntowali sie zbytnio, a kraje kolonialne wykorzystać na maksa.

Ludzie którzy walczą z systemem byli ,sa i pewnie będą zwalczani. tak było od zawsze że jednostki rządziły masami i jak widać zrobią wszystko aby tak zostało po prostu bronią swoich interesów. My dla nich nie jesteśmy partnerami tylko narzędziem do osiągania celów. Jeśli będzie taka potrzeba to będą wywoływać wojny czy inne konflikty , utrzymywać ludzi w strachu bo takimi ludźmi łatwiej rządzić. Jeśli będzie taka potrzeba to pozbęda sie połowy społeczeństwa bo po co żywić kogoś kto nie jest im potrzebny.

Mamy przykład w kraju jak łatwo podzielić naród, wystarczy otworzyć dwie zwalczające się partie aby podzielić również społeczeństwo, dlaczego mamy godzić sie na wybór miedzy PO i PiS ? wystarczy zlikwidować te dwie partie i nie będą ludzie mieli powodu konfliktu.

Edytowano przez OKEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112

Na każdym forum, na które zaglądam, są tacy ludzie jak kozulek. Zazwyczaj opłacani przez odpowiednie agencje PR, aby jątrzyć i skłócać ludzi, negować wypowiedzi, wichrzyć itp. Ma to pewien sens, bo zamiast konstruktywnych wniosków, na forum panuje chaos i później nikomu się nie chce takiego wątku czytać i brać udziału w dyskusji. Głupie wypowiedzi mnie samego zniechęcają powoli, ale najlepszy sposób to "nie karmić trola". Olać idiotę i nie zwracać uwagi na jego wypowiedzi. O ile mogę nie zgadzać się z czyimś punktem widzenia, to nie jest to powód do osobistych wycieczek i głupich ataków. Każdy ma prawo mieć własne zdanie i wyrażać je na forum.

 

Z tego powodu , że dwie wiodące partie plus dupowłaz-satelita doprowadzają ten kraj do upadku, pora na radykalne zmiany w ordynacji wyborczej. Wprowadzenie głosowania bezpośredniego w okręgach jednomandatowych. Wybieranie KONKRETNEGO kandydata, a nie głosowanie na jakieś listy, gdzie partie potem manipulują, kto zostanie, a kto nie, wybrany. Zwiększenie roli referendum w rządzeniu krajem. Odrzucenie progu 30% uprawnionych , aby referendum było ważne i wiążące. W tej chwili władza pogrywa sobie z ludźmi tak, aby NIE SZLI oni do wyborów, bo jest to na rękę wąskiej grupie interesu. Ograniczyłbym także immunitet posłów i senatorów wyłącznie do tego, co robią i mówią na terenie sejmu i senatu. Zniósłbym wszelkie dofinansowania do podróży zagranicznych. Podróże krajowe środkami komunikacji publicznej są dla nich przecież i tak darmowe. Zero dofinansowań na biura poselskie, własne samochody itp. Transport wyłącznie komunikacją publiczną albo samochodami należącymi do sejmu/senatu.

Jakiekolwiek zmiany w konstutucji powinny być rozstrzygane wyłącznie na mocy referendum krajowego, a nie uchwały sejmu. Już widać wyraźnie, że przychylność partii łatwo kupić, do tego dyscyplina partyjna i w konstytucji wąskie grono osób może uchwalić co chce, wbrew woli narodu. Dobrze, że z Lasami Państwowymi na razie się nie udało.

 

 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 OKEY tobie to na mózg całkowicie padło , żeby takie głupoty wypisywać ...takie teksty to sprawdzały się za komuny ,  pomyliłeś epoki wieczny oportunisto 

 

jakie wy tu konstruktywne wnioski wysuwacie ? idiotyzmy życiowych nieudaczników , mądrali co mają na wszystko patent tylko nie na siebie  

mniejszość , plankton który będzie likwidował wszystko i wszystkich  ..tylko jak ? jedną kartką wyborczą ? może rewolta ? debilizm do kwadratu  :blink:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

 OKEY tobie to na mózg całkowicie padło , żeby takie głupoty wypisywać ...takie teksty to sprawdzały się za komuny ,  pomyliłeś epoki wieczny oportunisto 

 

jakie wy tu konstruktywne wnioski wysuwacie ? idiotyzmy życiowych nieudaczników , mądrali co mają na wszystko patent tylko nie na siebie  

mniejszość , plankton który będzie likwidował wszystko i wszystkich  ..tylko jak ? jedną kartką wyborczą ? może rewolta ? debilizm do kwadratu  :blink:

 

wskaz dokladnie zdanie gdzie OKEY pisze glupoty bo ja za bardzo ich nie widze. Nikt tu nie jest moim "krolem", jestem czlowiekiem wierzacym i zaden czlowiek na ziemi nie jest dla mnie krolem, tym bardziej JKM, moge tylko podzielac jego poglady lub nie a zadnym krolem dla mnie nie jest. To po pierwsze. Po drugie o to wlasnie chodzi zeby spoleczenstwo patrzylo wladzy na rece i na to co robi. Ty jestes tylko trolem ktory prowokuje, siedzi tylko przed kompem i pisze sobie. I nie wyzywaj innych od nieudacznikow bo nie wiesz z kim piszesz po drugiej stronie. nie masz zadnej pewnosci do kogo sie zwracasz takze stonuj swoje wypowiedzi, juz ci pisalem - wiecej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Chłopaki wrzućcie na luz, kolejne posty z epitetami typu kretyn czy analfabeta skończą się pkt.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

OKEY bardzo mądrze opisał jak jest a Kozulek się nadyma bo znalazło się kilku których nie da się zakrzyczeć.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel1609    3

Tak przy okazji nietrafionych zarzutów względem JKM, że był konfidentem warto wspomnieć, że to ON chciał ujawnienia agentury na najwyższych szczeblach państwowych (Bolek Wałęsa i reszta postarali się, żeby nie doszło to do skutku) więc dziwne by było gdyby sam ucinał gałąź na której siedzi. https://www.youtube.com/watch?v=foAhCqD_q1c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

a co wiecie o przeszlosci jkm, o tym ze od 64 r byl jak to trafnie ujal jahooo satelita-dupowlazem w stronnictwie demokratycznym, albo ze zarabial na zycie zawodowa gra w pokera, za komuny bez milicyjnej oslony szybko by zakonczyl swoja dzialalnosc a mo nie prowadzila scislej ewidencji szpicli jak sb ,wiec i o dowody trudno.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Mam rade na kozulka niech se pisze te pierdoły i ma z tego ucieche, a my go po prostu ignorujmy i nie czytajmy jego "pogladów" jak tak to mozna nazwać. Totalna ignoracja jest receptą na trola, bo trol w swojej naturze żywi sie jak ktoś czyta jego teksty i odpisuje to wtedy ma najwięcej radochy :)

 

ten "trol" to już przesada, +1 pkt.

Edytowano przez milanreal1
obrażanie innych użytkowników

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

a co wiecie o przeszlosci jkm, o tym ze od 64 r byl jak to trafnie ujal jahooo satelita-dupowlazem w stronnictwie demokratycznym, albo ze zarabial na zycie zawodowa gra w pokera, za komuny bez milicyjnej oslony szybko by zakonczyl swoja dzialalnosc a mo nie prowadzila scislej ewidencji szpicli jak sb ,wiec i o dowody trudno.

 

To nic pewnego, to tylko domysły takie same  że jak masz piękną żonę to napewno ma powodzenie i cię zdradza z kolegami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Przez vera_512
      W mediach pojawiła się informacja, że klub poselski KUKIZ'15 planuje wprowadzić ustawę o sprzedaży bezpośredniej. Czy to znaczy, że coś wreszcie się ruszy w tym temacie?
      https://www.agrofakt.pl/kukiz15-o-sprzedazy-bezposredniej/
       
    • Przez Wald3k
      Witam wszystkich,
      jak myślicie, czy po wprowadzeniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego 30 kwietnia br. ceny ziemi spadną, utrzymają się czy dalej będą rosły?
      Chodzi oczywiście o rynek prywatny, bo jak wiemy na grunty państwowe wprowadzony będzie pięcioletni zakaz sprzedaży.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj