Gość Profil usunięty

JKM, powrót świra czy może geniusza?

Polecane posty

gregorius    123

https://www.youtube.com/watch?v=5rpJEHELOQM

 

Zlepek wypowiedzi Korwin Mikke, Michalkiewicza i kilku Działaczy Ruchu Narodowego :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jak tak sie patrzy na to coś w rzadzie to już wole korwina niż tą patologie . połowa obecnych posłów to scierwa a reszta im buty czyści


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Spoliczkowanie Boniego to mistrzostwo świata. Ciekawe co pan Janusz jeszcze wymyśli. Generalnie polityka już niżej chyba nie zejdzie. Jedni plota głupoty po pijaku inni policzkują się. Bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

PO gębach powinni dostać wszyscy z tej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

... i do lochu z nimi.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

W sumie dzięki temu JKM spełnił więcej obietnic wyborczych niż całe te PO przez 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Brawo dla Pana Janusza, spełnił swoją obietnice polityczną a Boni jak mały chłopczyk poleciał się poskarżyć na Twitterze :D

Po prostu Boni to świnia bez honoru, kłamca


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazalt50    14

Każda polityka - czy to na poziomie gminy, czy międzynarodowa - błyskawicznie demoralizuje. Każdy kto wejdzie w buty polityki - czy to będzie ksiądz, czy prostytutka szybko pozbywa się etyki i moralności. JKM jest takim samym głupim padalcem jak i cała reszta stada od ultraprawa po ekstemum lewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

JKM może i jest "głupim padalcem" jak to określił kolega wyżej i idzie do koryta z całą resztą trzody ale on się do tego przyznaje

powiedział wyraźnie że idzie za kasą nie owija w bawełnę jak pozostali którzy tylko mówią co zrobią że będzie lepiej bo jaka władza by nie była i tak będzie tak samo

"ch*j,d*pa,kamieni kupa" ja wolał bym aby przy władzy był ktoś kto mówi konkretnie po co przyszedł

niekoniecznie musi być to JKM ale ktokolwiek kto ma predyspozycje do dobrego rządzenia


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Pan Janusz jest bardzo mądrym człowiekiem tylko mainstream chce z niego wariata zrobić, ale KNP jak widać w sondażach pomimo tego coraz bardziej rośnie a nie spada, także te triki już nie działają, przecież sam pan Janusz w gazecie napisał, że jak go spotka to dostanie w morde, jak powiedział tak zrobił, chwała mu za to :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Obyś nie doczekał w rolnictwie wprowadzenia pomysłów pana Korwina.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

On chce, a raczej nie chce rolnictwa w kraju, "przecież wszystko można kupić i to taniej, po co utrzymywać tą bandę darmozjadów".

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

hehe jak czytam niektóre posty to aż mnie śmiech taki bierze, no żal mi was koledzy...

jeśli chcecie nadal w tym burdelu żyć to głosujcie na bande 4 i pędzie lepiej, bo przecież cały czas mamy zieloną wyspę, Polska płynie dobrobytem, a ludziom żyje się lepiej... ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Korwin rozwali ZUS o zrobi co ?

Korwin rozwali KRUS i zrobi co?

Korwin rozwali ministerstwo rolnictwa i zrobi co ?

Korwin rozwali UE i co dalej ?

Korwin rozwali system opieki zdrowotnej i co dalej?

Korwin uderzył Boniego i dalej co ?

tysiące pomysłów na rozwalenie tylko co w zamian


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

nic. po co mi zus i krus i chory system opieki społecznej? powstana prywatne agencje gdzie sie ubezpiecze o ile bede chcial a nie MUSIAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

garek a musi być coś w zamian? państwo tak ingeruje w nasze życie że się w głowie nie mieści, powinien być wybór albo chce być tu i tu albo i nie. A nasz kochany rząd każe nam wpłacać ponad połowę pensji do kasy państwa, nawet głupiego płotu nie mogę postawić bez zezwolenia na WŁASNEJ ziemi czy ściąć drzewa, czy to nie jest chore???


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

nic. po co mi zus i krus i chory system opieki społecznej? powstana prywatne agencje gdzie sie ubezpiecze o ile bede chcial a nie MUSIAŁ.

opieki społecznej czy zdrowotnej ? Tak czyli dzisiaj podpisujesz oświadczenie że panstwo Polskie nie musi Ciebie leczyć ani dawać Ci emerytury że załatwiasz to sam dodatkowymi ubezpieczeniami. To by było piękne setki tysięcy Poaków by się na to złapało a potem by zdychali przed sejemem. Powierzyć swje zdrowie prywatnym firmą ubezpieczeniowo finansowym.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

garek, bo widzisz, Ty jesteś już przesiąknięty propagandą, która płynie z TV z ust polityków będących w Parlamencie. Ja puki nie muszę to się nie ubezpieczam w KRUSie, jestem ubezpieczony w prywatnej korporacji, a co najważniejsze - płacę NA SIEBIE, a nie na kogoś emeryturę, kto dopiero zaczyna ją pobierać. Człowiek musi mieć wybór, albo się ubezpiecza i pracuje, albo się nie ubezpiecza i nie pracuje i sam sobie resztę dokończ. Ja chcę sam decydować o moim losie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Korwin rozwali ZUS o zrobi co ?

Korwin rozwali KRUS i zrobi co?

Korwin rozwali ministerstwo rolnictwa i zrobi co ?

Korwin rozwali UE i co dalej ?

Korwin rozwali system opieki zdrowotnej i co dalej?

Korwin uderzył Boniego i dalej co ?

tysiące pomysłów na rozwalenie tylko co w zamian

 

Rozwali ZUS który i tak się sam rozpadnie bo na emerytury już nie ma. Według wyliczeń odkładając 400zł składki emerytalnej na konto na 3% po 40 latach mamy co miesiąc 2009zł na rękę przez 20 lat i emerytura jest dziedziczna.

 

KRUS - patrz wyżej.

 

Ministerstwo rolnictwa rolnikom do szczęścia nie jest potrzebne. Sami produkujemy, sami sprzedajemy.

 

UE - z mojej kasy utrzymuje się 50 europosłów którym wypłacane jest co miesiąc ok 60 tys zł i dożywotnia emerytura 4,5tys zł. W zamian za to mój kraj realizuje politykę Niemiec.

 

System opieki zdrowotnej sam się rozwali, już jest tak niewydolny że i tak dużo osób chodzi do prywatnych specjalistów i na prywatne badania - rezonans magnetyczny ok 450zł za 1/3 kręgosłupa - państwowo trzeba z rok czekać.

 

Uderzył Boniego bo zasłużył, postąpił honorowo - doczytaj o gentlemanach w dawniejszych epokach.

 

Rozwalić chory system i dać ludziom wolność. Zlikwiduje się w ten sposób tysiące problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Potrzebny jest jeden oszołom w bandzie ludzi którzy mówią pięknie o niczym i zatykają przekaz informacyjny tematami które dotyczą 1% narodu (aborcja, eutanazja, in vitro). Wiem że są to ważne tematy ale nie najważniejsze.

 

Korwin za każdym razem wytyka absurdy w polskim życiu politycznym i poza nim. Ale sam strzela sobie w kolano wypowiedziami o kobietach, Hitlerze itp. A media to skrzętnie wykorzystuja.

Geniuszem nie jest, ale podoba mi sie to ze od 25 lat mówi to samo i o tym samym za WŁASNE pieniądze. Sam podkreślał że był moment gdy był na skraju bankructwa.

 

Co do jego poglądów gospodarczych. Jest kilka punktów które popieram ale nie całkowicie. Zlikwidować ZUS się nie da bo za daleko to poszło ale składke należy obniżyć i dać ludziom wybór na co mają iść jego pieniądze. Podobnie ze służbą zdrowia i systemem szkolnictwa. Dać ludziom możliwość wyboru a samo się wszystko ureguluje.

Wszędzie gdzie państwo ma jakiś wpływ pojawia się mnóstwo problemów.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Każda polityka - czy to na poziomie gminy, czy międzynarodowa - błyskawicznie demoralizuje. Każdy kto wejdzie w buty polityki - czy to będzie ksiądz, czy prostytutka szybko pozbywa się etyki i moralności.

 

Tu się z kolegą zgodzę (ale nie do końca) pełnię najniższą funkcję w samorządzie lokalnym (SOŁTYS) i już kilka razy poruszałem temat aby pełnić to społecznie i może kilka osób było by w stanie robić to społecznie ale też jest kilka które by jeszcze walczyły o więcej dla siebie a nie społeczności gminnej.

 

 

Ja chcę sam decydować o moim losie.

 

Z tą teorią się nie zgodzę gdyż ostatnia sytuacja też z podwórka gminy, spalił się dom jednemu z rolników który nie był ubezpieczony (tak zadecydował właściciel aby nie ubezpieczać) a dziś trzeba zbierać składki aby mu ten dom naprawić.

 

I uważam że są takie działy które odgórnie powinno regulować państwo m. in.: zdrowie , ubezpieczenie, emerytury, szkolnictwo, Bo jeżeli przykładowy Kowalski nie ma emerytury to dostaje pomoc z Opieki Społecznej a te pieniądze w Opiece Społecznej to niby z skąd są ............ (niech każdy odpowie sobie sam).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Tu się z kolegą zgodzę (ale nie do końca) pełnię najniższą funkcję w samorządzie lokalnym (SOŁTYS) i już kilka razy poruszałem temat aby pełnić to społecznie i może kilka osób było by w stanie robić to społecznie ale też jest kilka które by jeszcze walczyły o więcej dla siebie a nie społeczności gminnej.

 

 

 

 

Z tą teorią się nie zgodzę gdyż ostatnia sytuacja też z podwórka gminy, spalił się dom jednemu z rolników który nie był ubezpieczony (tak zadecydował właściciel aby nie ubezpieczać) a dziś trzeba zbierać składki aby mu ten dom naprawić.

 

I uważam że są takie działy które odgórnie powinno regulować państwo m. in.: zdrowie , ubezpieczenie, emerytury, szkolnictwo, Bo jeżeli przykładowy Kowalski nie ma emerytury to dostaje pomoc z Opieki Społecznej a te pieniądze w Opiece Społecznej to niby z skąd są ............ (niech każdy odpowie sobie sam).

 

Tylko ten rolnik któremu spalił się dom jest przykładem dla innych. Nie ubezpieczyłem i zobaczcie klepie biedę. Inni wtedy ubezpieczą. Swoja drogą co go kierowało żeby tego nie zrobić, to nie są kolosalne pieniądze.

 

Ale dlaczego ktoś ma dostawać moje pieniądze? Bo co? Wiem że są przykłady typu wielodzietna rodzina którym sie pomoc należy ale oni wykonują cieżką prace jaką jest wychowanie dzieci.

 

Nic tak nie zepsuło rynku pracy jak opieka, socjale i zasiłki. Teraz u mnie w okolicy nikt za 100 dziennie nie przyjdzie robić do łopaty. Bo po co? jak gmina da.

 

Każda instytucja prywatna działa sprawniej niż państwowa. Jesli dajmy na to koszty ubezpieczenia pracownika to na umowe o prace to 400zł to prawie 200 zł idzie na tych ludzi którzy siedzą w ZUS, KRUS, NFZ.

Jesli to byłoby prywatne i dano ludziom możliwość wyboru na co maja iść ich pieniądze to pracownika stać byłoby na to aby iść prywatnie. Pomyśl sobie ile wpłacisz przez 30 lat pracy

 

http://wynagrodzenia.pl/kalkulator_oblicz.php


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

To są pieniądze podatników idą też na takie rzeczy jak psy bezdomne 13 zł/doba w naszym przypadku ok. 40 000 zł/rocznie (porównywalna suma idzie na odśnieżanie).

 

Kolego dla rozsądnego to to co gmina daje to są śmieszne pieniądze 65 zł/miesięcznie na dziecko. A faktycznie za 100 zł do łopaty to nigdzie nie znajdziesz chyba że przepitego gościa którego "sprawność pracy" to 70 % i może jeszcze z własnym życiem ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

65 zł jesli masz jedno dziecko. Jeśli masz więcej to już są wyższe stawki które moim zdaniem są za niskie i takie rodziny trzeba wspierać, a nie darmozjadów którzy stoją pod sklepem.

 

Taki nie powienien nic dostać!!! tylko ten który im zabierze takie dodatki straci pewne glosy w wyborach. A tak wszyscy klepią po plecach że władza dobra, ze daje. Tylko skąd z mojego, Twojego i innych podatku.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Przez vera_512
      W mediach pojawiła się informacja, że klub poselski KUKIZ'15 planuje wprowadzić ustawę o sprzedaży bezpośredniej. Czy to znaczy, że coś wreszcie się ruszy w tym temacie?
      https://www.agrofakt.pl/kukiz15-o-sprzedazy-bezposredniej/
       
    • Przez Wald3k
      Witam wszystkich,
      jak myślicie, czy po wprowadzeniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego 30 kwietnia br. ceny ziemi spadną, utrzymają się czy dalej będą rosły?
      Chodzi oczywiście o rynek prywatny, bo jak wiemy na grunty państwowe wprowadzony będzie pięcioletni zakaz sprzedaży.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj