Gość Profil usunięty

JKM, powrót świra czy może geniusza?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W ostatnich sondażach partia Korwina oscyluje w granicach progu, co może spowodować, że w przyszłych wyborach wejdą do sejmu. Co sądzicie o tym polityku i jego partii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Korwin Mikke od ponad 15 lat mówi te same poglądy także nie wiem czy powrót, ale więcej ludzi widzi, że to głębokie bagno doprowadza Polskę naszą do ruiny. A JKM mówi prawdę co sądzi, a Ci wszyscy politycy tfu to pierdzielą te same herezje byle z koryta nie wyleciało. Także JKM jest wieeelką alternatywą na to cholerstwo


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

Hmm, kto by wierzył sondarzom. One podprogowo sterują ludźmi. A wybory i tak są fałszowane od 1947 roku. A Pan Janusz Korwin Mikke jest wyjątkowym Polakiem. Ale jak to już wielu mówiło, sam wiele nie zdziała. Dodatkowo czerwone media i tak wyemitują o nim to co im akurat pasuje. Nadal żyjemy w komunie, tylko niebieskiej. Jest jeszcze gorzej i jak Naród nie ruszy to będzie kaplica. A tak w ogóle to Polski nie ma.


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Zdecydowanie oddałbym wszystkie głosy np PSL czy SLD Korwinowi - jest z niego w dużej mierze oszołom - ale już mam kompletnie dosyć czerwonego i zielonego szkodnika.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Ani świr ani geniusz. Korwin Mikke jest jak poeta - nierzadko opowiada bajki aczkolwiek w wielu sprawach ma rację.

Ogólnie warto posłuchać jego wywodów i wyrobić sobie na jego temat własne zdanie.

 

A najgorsze jest to że hasła głoszone przez niego to jest czysta utopia - niezdatne do zrealizowania albo nie mające szans nawet na realizację.

Edytowano przez krowka62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Zdecydowanie oddałbym wszystkie głosy np PSL czy SLD Korwinowi - jest z niego w dużej mierze oszołom - ale już mam kompletnie dosyć czerwonego i zielonego szkodnika.

Może masz dosyć wierzę ci ale zastanów się chcesz powierzyć losy kraju oszołomonowi jak piszesz chyba to decyzja nieprzemyślana bo może nie być odwrotu.Dobrze że nie jesteś większością i nie masz ostatecznej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Pierwsze polecam troszkę poczytać o jego przeszłości i pochodzeniu, później cały program partii (m.in. całkowita prywatyzacja służby zdrowia), zachowanie i stosunek do ludzi z którymi dyskutuje. Nic ciekawego. Ten Pan miał już swoje 5 minut w przeszłości.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Nic ciekawego. Nie ma w Polsce bardziej liberalnej partii jak partia JKM. Z tego powodu niestety w Polsce nie będą rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Dla mnie jest oszołomem. Wole raczej libertarian. Chociaż też tak na prawdę mi do nich daleko. Mimo wszystko chciałbym aby Korwin był w sejmie. Ale nie chciałbym, aby miał większość i rządził.

 

Traktuje go bardziej jako zwierciadło, w którym odbija się cała tępota ludzi, którzy mają nieprzyjemność z nim obcować. Czy są to politycy, czy dziennikarze.


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

To byłaby alternatywa wobec tego chamskiego i złodziejskiego rządu Polskiego. Ma mój głos bo dość mam tej komuny wszechobecnej i złodzieji na moim utrzymaniu.

Państwo nas okrada. Zgadzam się z jego poglądami w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

A znasz wszystkie jego poglądy, że zgadzasz się w 100%?

Nie sądzę :)


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Jeżeli wyjdziemy z założenia że ma rację to tak jakby miała władzę to JKM nie wprowadzi ich w życie. Przykład kary śmierci - Unia mu nie pozwoli. Zmniejszenie liczby urzędników oraz uproszczenie przepisów - realnie chyba niemożliwe. Po trzecie obniżenie podatków - niestety mamy wielką dziurę budzetową oraz dług publiczny że obniżenie podatków nie jest możliwe.

Udało by mu się może sprywatyzować służbę zdrowia, zlikwidować ZUS a raczej go zreformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

A słyszałeś o tym, że obniżenie podatków zwiększa wpływy do budżetu? :) Likwidacja VAT też byłaby na wagę złota. Pobudziłoby to przedsiębiorczość. Małe firmy zaczęłyby się wreszcie rozwijać, a nie tylko wegetować. No i powstawały by nowe.

 

Jeżeli Korwin by rządził, to zapewne nie byłoby nas w UE. Chociaż tyle dobrego :D

  • Like 1

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jak coś trzeba zmienić to ludzi , ja mówie swoim znajomym żeby nie głosowali na obecne partie w sejmie bo oni już mieli swoje 5 minut i jeszcze zadłużli , sprzedali, i są dumni z siebie , zresztą polityka to ciężki temat bo ludzie są uparci i nie mają własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

prawde mówiąc to nie ma od wielu lat człowieka który naprawde zajoł by sie panstwem anie tylko zapychaniem swojej kieszeni .. korwin fak jego niektore słowa budzą obawy ale tak naprawde mówiąc kiedy to chyba on powiedział oddać rolnikom zakłady cukrownie masarnie .. ..redaktor zapytał dlaczego pan tak sądzi ? on odpowiedział.. bo wiem ze jeśli to bedzie ich to oni nie dopuszczą do bankructwa i bedą rozwijac produkcje i zakłady bo to bedzie ich pieniądz a nie państwa gdzie kazdy ma wszystko w tyle ..


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Tak nawiasem mówiąc Ruch Narodowy wystawia swoich do europarlamentu, to już mają u mnie głos i ponadto zadeklarowali się zrzec połowy pensji na cele charytatywne :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Też mi się to podoba :)

 

Podoba mi się to, że Ruch Narodowy zaczyna pracować oddolnie. Nie pcha się na siłę do sejmu, tylko pracuje ze społeczeństwem. Myślę, że w ciągu jednego pokolenia znacznie urośnie w siłę.


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

A słyszałeś o tym, że obniżenie podatków zwiększa wpływy do budżetu? :) Likwidacja VAT też byłaby na wagę złota. Pobudziłoby to przedsiębiorczość. Małe firmy zaczęłyby się wreszcie rozwijać, a nie tylko wegetować. No i powstawały by nowe.

 

Jeżeli Korwin by rządził, to zapewne nie byłoby nas w UE. Chociaż tyle dobrego :D

 

Wiadomo że jakieś podatki trzeba płacić chociażby na utrzymanie służb mundurowych itp.

Wiadomo że zniesienie podatków w tym dochodowego zwiększy ilość inwestycji, zmniejszy bezrobocie, ludzie będą mieć więcej pieniędzy i tym samym więcej kupią i tym samym nakrecą gospodarke a z drugiej strony odprowadzą więcej do budżetu Państwa np w postaci obniżonego podatku VAT.

Tylko niestety nowy minister zapowiedział że od przecietnego obywatela Państwo sciągnie 260 zł haraczu w tym roku ze względu na pobudzenie gospodarki. A moim zdaniem powinien zmniejszyć obciążenia by jeszcze bardziej pobudzić gospodarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Też mi się to podoba :)

 

Podoba mi się to, że Ruch Narodowy zaczyna pracować oddolnie. Nie pcha się na siłę do sejmu, tylko pracuje ze społeczeństwem. Myślę, że w ciągu jednego pokolenia znacznie urośnie w siłę.

 

 

Ruch Narodowy ma bardzo duże poparcie wśród młodych ambitnych ludzi, ale niestety sondaże robione na zlecenie tego nie pokazują. Wszystkie organizacje narodowe mają dużą lub conajmniej średnią siłę w terenie, która urosła na przestrzeni 2-3 ostatnich lat. I nadal liczba zwolenników i działaczy rośnie.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Jeżeli wyjdziemy z założenia że ma rację to tak jakby miała władzę to JKM nie wprowadzi ich w życie. Przykład kary śmierci - Unia mu nie pozwoli. Zmniejszenie liczby urzędników oraz uproszczenie przepisów - realnie chyba niemożliwe. Po trzecie obniżenie podatków - niestety mamy wielką dziurę budzetową oraz dług publiczny że obniżenie podatków nie jest możliwe.

Udało by mu się może sprywatyzować służbę zdrowia, zlikwidować ZUS a raczej go zreformować.

 

Ja jestem jak najbardziej za karą śmierci- a co mnie unia ma do pozwalania? Nasi dziadkowie przelewali krew za wolną i niepodległą Polskę a teraz w imię rzekomego unijnego dobrobytu władze sprzedały naszą niepodległość.

Zmniejszenie ilości urzędników (raczej psów gończych do ściągania haraczu, podatku) jak najbardziej realne, bo obniżenie podatków spowoduje że większość ludzi będzie wolało uczciwie zapłacić kilka procent, a nie jak teraz że ponad połowę zarobku ściągają hieny pazerne. Jak do lekarza to i tak wszędzie prywatnie bo kolejki na dwa lata do przodu.

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

w 100% zgadzam sie z przedmówcą .. do władzy doszła hołota z bruku .. pora to zmienić


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mi osobiscie podobaja sie poglady JKM jak równiez Cejrowskiego, ci panowie maja sporo wspólnego, mimo ze cejrowski sie nie bawi w polityke to gada całkiem sensownie, unie nazywa po imieniu czyli komuną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Co do kary śmierci. tutaj zdanie mam podzielone. Kara ta to nie jest żadna kara tylko eliminacja - fakt faktem zabójcy, pedofila, który z zimną krwią popełnia przestępstwo.

Oczywiście kara ta już jest nieodwracalna i co by się stało jęzeli niewinny człowiek zawisł na szubienicy?

Może lepszym rozwiązaniem byłoby pozbawionie wszelkich praw obywatelskich i do obozu pracy i praca takiego delikwenta na rzecz państwa i obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefano1    40

Wszyscy narzekają na tylko na socjalistów przy władzy, ale oni nie są problemem. Problemem jest nasz Naród. Ludzie są przyzwyczajeni do zasiłków, bezpłatnej służby zdrowia, szkolnictwa itp, gdzie Państwo wytycza ścieżki, a oni sobie nimi ochoczo podążają. Są za głupi, żeby samemu wyznaczyć odpowiednią dla siebie ścieżkę. Mało tego- nie są nawet w stanie zrozumieć, że mogli by mieć możliwość wyboru- to takie piętno komuny. :) Dlatego mało kto szuka alternatywy dla socjalizmu, bo to trzeba się wysilić, bo nie będzie obecnej polityki Janosika- sprytnemu i pracującemu zabrać, głupiemu nierobowi dać (swoją drogą, będącemu znakomitym wyborcą dla będących aktualnie przy korycie socjalistów :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    116

W przypadku braku kary smierci morderstwo w tym kraju jest bezkarne .. prosty przykład w obowiązującym prawie za zabojstwo jest 25 lat lub za wielokrotne zabójstwo dożywocie więc jezeli ktos odbywa już kare dożywotniego wiezienia może zabić wsółwięznia , klawisza, co mu zrobia dopiszą jeszcze 25- 50 -75 -lat już nic wiec jest bezkarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Przez vera_512
      W mediach pojawiła się informacja, że klub poselski KUKIZ'15 planuje wprowadzić ustawę o sprzedaży bezpośredniej. Czy to znaczy, że coś wreszcie się ruszy w tym temacie?
      https://www.agrofakt.pl/kukiz15-o-sprzedazy-bezposredniej/
       
    • Przez Wald3k
      Witam wszystkich,
      jak myślicie, czy po wprowadzeniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego 30 kwietnia br. ceny ziemi spadną, utrzymają się czy dalej będą rosły?
      Chodzi oczywiście o rynek prywatny, bo jak wiemy na grunty państwowe wprowadzony będzie pięcioletni zakaz sprzedaży.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj