Gość Profil usunięty

JKM, powrót świra czy może geniusza?

Polecane posty

k0b    33

Kukiz jest właśnie człowiekiem, który nie chce zmienić a przynajmniej nie ma takiego postulatu. Uparł się na JOW-y i twerdzi, że są cudownym środkiem, spójrzmy na podział głosów w UK. Politycy się nie zmienią od JOW-ów. Chciałbym zmienić, ale tu trzeba konkretów, a nie demagogii w stylu obecnego prezydenta, który posiada zdolność mówienia przez kilkadziesiąt o niczym, lubuje się w mówieniu o solidarności, pokoju i zgodzie, która rzecz jasna buduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivar_    0
Napisano (edytowany)

i wszystko w temacie, oczywiście Kukiz jest lepszy niż komorowski, duda i reszta systemowców, ale sam niczego nie zdziała. Edytowano przez Vivar_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Trochę info o Korwinie Jest żydem (Ozjasz Goldberg) więc z definicji mu nie ufam, bo ta nacja jest wyjątkowo nacjonalistyczna. Nie wiem ile w tym jest prawdy bo to info z Encyklopedii Żydów w Polsce, ale wybory prezydenta RP to zbyt poważna sprawa by ryzykować... Kiedyś, publicznie wypowiedział słowa które go w moich oczach przekreśliły : „My Aszkenazim, to my jesteśmy ten naród żydowski”.

Aszkenazim to Żydzi aszkenazyjscy. Pochodzili z Francji, Niemiec i Wschodniej Europy. Słowo „aszkenazyjski” pochodzi od hebrajskiego określenia „Niemiec”.

The Universal Jewish Encyklopedia tak pisze:
„Pierwotne znaczenie Ashkenaz i Ashkenazim w języku hebrajskim brzmi Niemcy [państwo] i Niemcy [naród]. Ojczyzną starożytnych przodków  Niemców jest Media, biblijny Ashkenaz…Chazarowie często nazywani byli Aszkenazim… Około 92% wszystkich Żydów lub około 14.5 mln to Aszkenazim”.

Żydzi aszkenazyjscy to Chazarowie, Mongołowie, Azjaci, którzy masowo przechodzili na judaizm. Przybyli z terenów Azji.

Przypomnę tylko, że Aszkenazim są – Rothschildowie.   

Korwin ma fajne poglądy, jest "zdroworozsądkowy", ale z niezrozumiałych powodów nienawidzi Piłsudskiego i jego dokonań... A to już mi pachnie antypolskością.... Poniżej fragment artykułu o Korwinie z Racji Słowiańskiej :

Według najlepszej encyklopedii Żydów w Polsce Pan Janusz Korwin-Mikke jest po prostu agentem wpływu nasłanym, aby nas ogłupiać. Jest czymś w rodzaju „narodowca” na zawołanie i wiecowym krzykaczem. Ale zastanówcie się sami,  czy Syjoniście może zależeć na Polsce? Przecież oni są beznarodowcami a ich jedynym prawem i „ojczyzną” jest Talmud.

Cytuję:

„Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant,  mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią,  źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964;  brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberał  „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej] „ całość nazwisk pod tym linkiem , (jeżeli się nie otworzy to proszę kliknąć w „impatient”)

http://web.archive.org/web/20080621011047/www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

Oglądając inną listę Żydów natknąłem się na taką wzmiankę, cytuję:

„Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - nawiedzony liberał, prezes UPR” możesz tę listę ściągnąćmegaupload.commegaupload.com 0VN6E7PA

Szukam dalej i w następnej liście krypto-Żydów widzę napis, pod numerem 77:

„Janusz Korwin Mikke – Ozjasz Goldberg„ ściągnij 9 stronnicową listę

megaupload.commegaupload.com MHRPU7YU

Tak, więc Mason Janusz Korwin-Mikke (prawdziwe nazwisko Ozjasz Goldberg) wmawia wam, że GMO jest dobre i on sam nie widzi problemów ze zdrowiem po spożyciu tego sztucznego żarcia. Jest to celowa gadka żydomasona, bo według Talmudu Gojów trzeba wiecznie kontrolować i truć, aby zniewolić ich umysłowo. Tym krótkim filmem Pan Goldberg odsłonił swoją żydomasońską twarz. Wielu Polaków zdążyło się przekonać, że GMO to kolejny etap ludobójstwa Gojów a wykształcony, Goldberg poleca wam tę trutkę.

Więcej o Goldbergu: http://frizona.pl/archive/index.php/t-1613.html

Albo po prostu wpiszcie w Google:  „Ozjasz Goldberg” i nie dajcie się więcej nabierać na gierki Kahału, bo oni są po to, aby odgrywać role i się tylko medialnie sprzeczać.


Panie Korwin-Mikke niech się Pan nie wstydzi prawdziwego nazwiska, bo twarzy zmienić nie można. Jakim prawem w Państwie, które jest  nazywane demokracją kilka milionów osobników zmieniło nazwiska i ukryło swoją tożsamość? Każdego z nich trzeba zlustrować i udowodnić im spiskowanie przeciwko narodowi Polskiemu.

- Nie chcemy żydowskiej demokracji, Nie chcemy żydowskiego liberalizmu, Nie chcemy żydowskiego komunizmu, Nie chcemy żydowskiego Socjalizmu, Nie chcemy żydowskiego marksizmu, Nie chcemy żydowskiego totalitaryzmu i innych systemów, w ogóle nie chcemy, aby mniejszość narodowa okupowała wszystkie stanowiska decyzyjne w kraju i na świecie i jeszcze wmawiała nam, że są dyskryminowani. "

Wszystkim zainteresowanym dogłębnym poznaniem tematu - polecam 3 absolutnie genialne książki Henryka Pająka - 
"Piąty Rozbiór Polski"  ,  "Jedwabne Geszefty" i "Kundlizm znów wygrał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ma niego będę głosował i moi znajomi jak rozmawiałem chodź wiem że PO nie dopuści żeby kto inny był niż bronek bo jak powiedział Józef Stalin "nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Twój wybór ale z wyborem władzy powinno być jak z kupnem ciągnika większość nie patrzy tylko jak wygląda ale bada jego wady zalety itd.. To prawda że PO będzie chciała zrobić przekręt z głosami, w necie jest info o operacji, Kraj 2015, podejrzewam że pod to została przyjęta ustawa 1066.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33
Napisano (edytowany)

Twój wybór ale z wyborem władzy powinno być jak z kupnem ciągnika większość nie patrzy tylko jak wygląda ale bada jego wady zalety itd.. To prawda że PO będzie chciała zrobić przekręt z głosami, w necie jest info o operacji, Kraj 2015, podejrzewam że pod to została przyjęta ustawa 1066.

 

@RaFaL47 to bardzo dobrze, że szukasz informacji i nie głosujesz "w ciemno". Ale tu akurat jest sporo tego typu sensacji w internecie, ale o wątpliwej wiarygodności. Sam Korwin tłumaczył się z tego, nawet w telewizji ironizował, przedstawiając się Ozjasz Goldberg. Dokładnie nie pamiętam już tego wywiadu. Ale wątpie, że to prawda. Po za tym nie jest on politykiem pro amerykańskim czy pro izraelskim jak pis. Natomiast osobiście bardzo drażni mnie postawa żydów, ich absurdalne roszczenia - za majątki które po zrabowaniu od niemców, odzyskali od władzy w moskwie i sprzedali emigrując na zachód. Teraz chcą od Polaków odszkodowań! Nie wiem czy zauważyliście, ale są nacją nietykalną w naszym kraju, nie można powiedzieć nic złego, bo z automatu jest to antysemityzm. Ilu żydów uratowało Polaków podczas wojny? A ilu to zdrajcy, kolaboranci, którzy zostali zlikwidowani przez AK - to też antysemityzm wg dzisiejszej poprawności politycznej. A propo to ojciec małżonki pana Dudy to żyd, polecam prześledzić jego twórczość. To takie kwiatki ;)

Edytowano przez k0b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitchcock92    0

Trochę info o Korwinie..

 

Chłopie, co to za źródła. W kilkanaście minut mogę napisać artykuł o tym, że jesteś niemieckim agentem o żydowskim pochodzeniu z cygańskimi sympatiami. Będzie to bardziej wiarygodne niż te bzdety, które tu publikujsz - uwierzysz ??   Ta plotka jest taka durna, że nawet nie chce mi się jej komentować. Po prostu nie ma do czego się odnosić. Powiedzieć bądź napisać można wszystko, ale gorzej z argumentacją.

Tu masz krótki filmik o Goldbergu, ale i tak pewnie nie uwierzysz i będziesz żył w swojej odrealnionej rzeczywistości:

https://www.youtube.com/watch?v=zvrEjZBAEbY

 

Korwin najlepszym kandydatem, powodzenia w niedzielę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie na YT korwin mikke wykład obejrzyjcie jakiś 2 godzinny i albo zrozumiecie przekaz albo nie, nie oglądajcie telewizji! 

 

Zanim piszecie takie rzeczy jak np. dlaczego zmienia cały czas partie pomyślcie o podstawie, czyli kto rządzi w PL? PO-PSL? No co wy ;p  Rządzą oczywiście tajne służby a jego partie są dla nich niewygodne i dlatego mu rozwalają, podstawiają agentów. 

 

Stanisław Michalkiewicz --- czytać! 

Edytowano przez lukaszek90001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ostatnio natknęłam się na p.Janusza podczas wypadu pod wieczór na Dębki. Były pytania i odpowiedzi.
Pamiątka B) . Bez muszki a w koszuli w ananasy.....prawie bym go nie poznała....tylko głos z daleka już dawał o sobie znać.
.........Jego szowinistyczne poglądy nie przysparzają mu poparcia wśród kobiet (>51% ;) przede wszystkim.

Może to świadczy o jego szczerości a nie zakłamaniu...i działaniu pod publikę

To też  efekty.... ^^ takie ma...

 

 

trim.90197B67-F743-44C7-B439-A273C9E7634B.MOV

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Problem w tym, że jego poglądy są jedynymi słusznymi, a kto ich nie akceptuje jest durny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą że jego poglądy są jak najbardziej słuszne ale nie mając ponad 50% w sejmie nic nie zdziała bo jak wiadomo nasza władza jest tak pazerna że nie pozwoli sobie odebrać choć 1 zł.od pensji i dobrobytu ---a ludzie durne na nich głosują i potem się dziwią że się nie poprawia tylko jest coraz gorzej a posłowie dług publiczny przeliczają na obywatela  (a jest tego już ponad 30 000 zł . na głowę i stale rośnie) zamiast przeliczać na 360 posłów.

   Jeszcze lepiej im wychodzi walka z biurokracją która trwa już 25 lat i liczba urzędników w tym ćwierćwieczu  wzrosła aż 5-cio krotnie a komputery miały w tej walce pomóc i zmniejszyć liczbę biurokratów których my wszyscy utrzymujemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Sorki, nie sądziłem, że ktoś to tak zrozumie. Ostatnią rzeczą, którą chciałbym w Polsce zobaczyć, to ktoś pokroju Korwina przy władzy.

Nie uważam dyktatury za dobry, a tym bardziej za najlepszy system społeczny (patrz Kuba). Swoją drogą skąd założenie, że to on będzie dyktatorem? Bo chciałby?

Nie uważam, że kobiety są tylko do prania, gotowania i dawania d... , bo znam i szanuję ich zbyt wiele za osiągnięcia, wiedzę, czy talent.

Miejsce niepełnosprawnych jest w życiu publicznym, tym bardziej, że wielu z nich radzi sobie lepiej niż wielu zdrowych.

Biorąc pod uwagę zainwestowany czas i środki, to co osiągnął, to naprawdę niewiele, tym bardziej,że wiele z jego "sukcesu" ma do zawdzięczenia nieudolności PO-PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie sądziłem, że ktoś to tak zrozumie. Ostatnią rzeczą, którą chciałbym w Polsce zobaczyć, to ktoś pokroju Korwina przy władzy.

Nie uważam dyktatury za dobry, a tym bardziej za najlepszy system społeczny (patrz Kuba). Swoją drogą skąd założenie, że to on będzie dyktatorem? Bo chciałby?

Nie uważam, że kobiety są tylko do prania, gotowania i dawania d... , bo znam i szanuję ich zbyt wiele za osiągnięcia, wiedzę, czy talent.

Miejsce niepełnosprawnych jest w życiu publicznym, tym bardziej, że wielu z nich radzi sobie lepiej niż wielu zdrowych.

Biorąc pod uwagę zainwestowany czas i środki, to co osiągnął, to naprawdę niewiele, tym bardziej,że wiele z jego "sukcesu" ma do zawdzięczenia nieudolności PO-PSL.

 

Dyktatury są dobre i złe demokracja zawsze jest głupia, bo więcej jest głupich niż mądrych. 

Jeśli korwin powiedział że kobiety są do sprzątania stawiam kratę piwa

Miejsce niepełnosprawnych?!? 99% ludzi to osoby niepełnosprawne, ja np. 5 lat temu robiłem 1000 metrów w 3;30 teraz w 3;45

niepełnosprawny /=/ inwalida!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

 

"Wielu z nich (niepełnosprawnych) radzi sobie lepiej niż wielu zdrowych." - Czy to kiedyś nie powiedział Korwin.

Korwin na temat kobiet: https://www.youtube.com/watch?v=yY5zNXc5koE

Ustrój by Korwin:

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widocznie zreflektował się, że szowinistyczne poglądy mu nie służą. A teraz wypowiada się dość pobłażliwie.

Ja powołałam się na wypowiedź p. Janusza z 2007 roku.

Tak naprawdę swój pierwszy post napisałam po rozmowie z koleżanką, która wyraziła się tak: " Nigdy nie zapomnę jednej wypowiedzi Korwina, jaką usłyszałam na temat kobiet przed laty i do tej pory mi utkwiła........., dlatego jest ostatnią osobą, którą poparłabym".

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

mi zapadlo w pamieci stwierdzenie korwina ze kobieta ma tyle madrosci, ile splynie na nia ze sperma partnera-bardzo ciekawa teoria :D  :D  :D ,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

I co teraz robi ten geniusz? Siedzi sobie w mysiej dziurze (Bruksela), bierze kaskę i liże rany. Szkoda tych, którzy dali się mu omamić, bo ich głosy mogły zmusić PiS do koalicji i nie mielibyśmy takiego cyrku. A to dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

@Ywa czy mógłbym prosić o tą pełną wypowiedź p. Janusz z 2007 roku? Gdy się na coś powołuje warto by wskazać dokładny adres a nie gdzie coś kiedyś tam.

 

Wręcz przeciwnie ciągle działa ale w reżimowej telewizji wolą pokazywać nonstop nowoczesnych targowiczan z rumunem petru na czele.

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaKalata    4

Sama nie wiem co sądzić o Korwinie. Z jednej strony brawo za konsekwentne i logiczne poglądy. Z drugiej strony - może gdyby nie on, jakaś partia wolnorynkowa dostałaby się już do sejmu. A wolnorynkowego myślenia trzeba w naszym państwie jak powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Powoli można odgrzewać jego wypowiedzi sprzed lat o tym że UE jest trupem i niebawem się rozpadnie. Wielu pukało się w czoło a tu proszę jaka niespodzianka od angoli!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Przez vera_512
      W mediach pojawiła się informacja, że klub poselski KUKIZ'15 planuje wprowadzić ustawę o sprzedaży bezpośredniej. Czy to znaczy, że coś wreszcie się ruszy w tym temacie?
      https://www.agrofakt.pl/kukiz15-o-sprzedazy-bezposredniej/
       
    • Przez Wald3k
      Witam wszystkich,
      jak myślicie, czy po wprowadzeniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego 30 kwietnia br. ceny ziemi spadną, utrzymają się czy dalej będą rosły?
      Chodzi oczywiście o rynek prywatny, bo jak wiemy na grunty państwowe wprowadzony będzie pięcioletni zakaz sprzedaży.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj