Gość Profil usunięty

OPOLAGRA 2013

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witamy! Kto będzie z Was na tegorocznej Opolagrze? Planujemy zrobić spotkanie z fanami itp w niedzielę (16 czerwiec). Jeśli jest ktoś chętny to odezwijcie się a może coś z tego wyjdzie. Na facebook'u zrobiliśmy wydarzenie i są osoby chętne. Wiecie porozmawiamy, połazimy, pokręcimy jakiś materiał do filmiku z Opolagry :)http://www.facebook.com/events/144434582410479/ Jeśli możecie to dajcie znać swoim znajomym itp, bo myślimy, że warto - a wiadomo, że ktoś znajomy zawsze się tam znajdzie :) Robimy to też ze względu na to, że wiele osób chce nas "bliżej" poznać i to jest doskonała okazja do tego :)

 

Pozdrawiamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O jakiś odzew jest. To super, miejmy nadzieję, że wszystko wyjdzie po naszej myśli i się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Podepnę się ;) gdzie znajdę zdjęcia z opolagry 2013 bo nie mogę znaleźć


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

Podepnę się ;) gdzie znajdę zdjęcia z opolagry 2013 bo nie mogę znaleźć

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/category/158-opolagra/

 

Co do porównania z targami w Kielcach to według mnie jest lepiej, gdyż masz wszystko na otwartej przestrzeni i nie jest aż taki ścisk jak w Kielcach. Nie wspominając oczywiście o torze testowym ładowarek i ciągników z tur-em, czy paradzie gigantów. Jeśli się trafi dobra pogoda to będzie super, gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yngel    2

Z innej beczki troszkę czy na opolagrze można spotkać także handlujących ptakami typu np kanarki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Odwiedziłem targi w tym roku i wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Ilość wystawców podobna jak w Kielcach na dużo większej powierzchni.Na plus zasługuje też duży parking za jedyne 5zł i darmowy wstęp na targi.

Oczywiście jak zwykle zawiodła organizacja przy takiej imprezie bo tylko dwie panie wpuszczały na parking a kolejka samochodów była na 40-minut.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez rolnikk70
      Witam wszystkich planuję kupić nadbudowany zestaw uprawowo-siewny.
      Mój dylemat to unia plus 700/3 a agro-masz sn 300.
      Redlice talerzowe z kołami dociskowymi, wał pacera.
      Proszę o opinie użytkowników tych siewników.
      pozdrawiam
    • Przez xthepolishx
      opłaca się na 6h czegoś nakupywać ? 
      chodzi mi bardziej o bydło, hf lumusine, mięsne ale jałówki nie byki typu hf, bo one rosną za przeproszeniem w d*pie taki a brzuch ma jak krowa z cielakiem hahah, mieliśmy kiedyś mięsne jałówki ale to kilka lat temu a obora pusta, na oko z 25 sztuk wejdzie, mam tam 2 krowy na odpajanie cielaków małych i tam kawałek pastwiska i hektar łąki, reszta zboże, opłaca się coś jeszcze na wstawiać ? 
    • Przez matpol91
      Witam jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj