Zaloguj się, aby obserwować  
piotrp213

zmiana opon pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrp213    0

witam posiadam ciagnik xz napedem 4x4 i koloami przód 340/85 R24 i tył 420/85 R34 i chcialbym zmienic opony na szersze z tyłu przod zostaje bez zmian

i tu moje pytanie czy moge na ta felge zalozyc szersza opone np 460 lub 480 o profilu 85 i czy to bedzie to samo czy moze musze zalozyc nizsze opony np 480/70???

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

czy wejdzie np opona 480 na felge gdzie jest orginalna opona 420? widzialem ta strone ale nie bardzo czaje

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becek    0

powinna być opona 480/70R34 będzie ten sam obwód toczenia a większa szerokość i nie rozwalisz napędów. kumpel miał taki rozmiar tylko w innej feldze. Jest fajny sklep gdzie doradzili mu i dobrali gumę. Później napiszę namiar teraz nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.
       
      Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.
       
       
       
      Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?
       
       
       
       
      Pozdrawiam.
    • Przez Tomek1209
      Mam zamiar kupić k100 i nie wiem na jakich oponkach wziąć wyższych czy niższych?????????
    • Przez Gacuseks
      Witam
      Szukam używanej opony 18,4-34 do Ursusa 1012, na ciągniku jeden Petlas z 90% bieżnikiem. Patrząc po serwisach aukcyjnych, żaden problem nabyć, lecz za przesyłkę kupę kasy wołają. Jestem z okolic Radomia i powiedzmy do 400km w obie strony mogę podjechać.
      Może ktoś mi podpowie gdzie są składnice używanych opon w zakreślonym przeze mnie rejonie.
      Pozdrawiam Michał
    • Przez katopo
      Zastanawiam się nad zamianą opon przy ciągniku z 420/85R38 na 520/65R38 i tu nie wiem czy te drugie nie będą za szerokie. Jak sądzicie o ile będą szersze?
    • Przez nunu85
      Czesc panowie
       
      Czy tez macie tak, że na nowych szerokich oponach traktor przy pewnych prędkościach (koło 9-12km/h) dostaje wibracji na twardych drogach (po wjechaniu w pole juz jest ok)? Przy wyższych i niższych prędkosciach też ok,
       
      już myslalem, ze to coś z traktorem nie tak, ale serwis zdecydowanie zrzuca winę na szerokie opony i niby jak sie dotrą to bedzie ok.
       
      opony to Miechelin X 600/65r38 i 480/65r28
       
      próbowałem już z różnymi ciśnieniami od 1 do 2,5 i wielkiej różnicy nie widać (no przy tym najwyższym mam wrażenie jest deczko lepiej, ale jazda ciągne jest bardzo nieprzyjemna)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj