pomorzanin1985

Ceny cebuli 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam! Jestem zainteresowany hurtowym kupnem cebuli najlepiej z okolic województwa kujawsko-pomorskiego,dlatego chciałbym wiedzieć jak plasują się ceny cebuli w tym rejonie na dzień bieżący????????

Edytowano przez pomorzanin1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

trudno powiedzieć zwłaszcza że jej nie ma jeszcze


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Bo pęknę :lol: hurtownik i szuka cen na forum...

A tak na marginesie to pomijając cene jakie warunki oferujesz? całe lufy na luza czy palety w woreczkach a może wszystko w bigi? odbiór z miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam tylko orientacyjnie.Interesuje mnie minimum średniej wielkości i większa cebula biała fazorowana pakowana w skrzyniopaletach,odbiór z miejsca.Szukam bezpośrednio kontaktu z rolnikami w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cebula będzie przeznaczona do ręcznego obierania, tak więc interesuje mnie tylko fazorowana, bez szczypioru. W okresie zbiorów,będe potrzebował na początek ok. 24 ton białej cebuli,jak już pisałem wyżej w skrzyniopaletach,odbiór z miejsca.Dla zainteresowanych tematem proszę o kontakt mailowy spooon0078@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2691    8

a nie masz kontaktów jakichś z kimś kto bierze taką w pęczkach.

wiem jesteś z daleka, ale akurat może znasz kogoś tu ze śląska?? ;> lub okolic, łódzkie, opolskie... ??

 

jak jest z cenami w przetwórniach?? gdzie biorą cebule do jakichś tam sałatek w słoikach itp


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety sam dopiero staram się zdobywać jakiekolwiek kontakty,zarówno z rolnikami jak i odbiorcami obranej już cebuli,tak więc nie jestem w stanie kolego udzielić Ci jakichkolwiek informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Niestety sam dopiero staram się zdobywać jakiekolwiek kontakty,zarówno z rolnikami jak i odbiorcami obranej już cebuli,tak więc nie jestem w stanie kolego udzielić Ci jakichkolwiek informacji.

PO NIEDZIELI KOPIE CEBULE CO PROPONUESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

Dzisiaj byłem na zakupach w Polo, patrzę na cenę cebuli: żółta 2,99, czerwona 3,99.

Na jakimś ryneczku w Gdańsku 2,5 i 6:O

 

Okoliczna obieralnia podobno 0,60zł prosto z pola.

 

Kopie ktoś usługowo cebulę albo by wynajął sprzęt? Myślę że byśmy się dogadali.

Jak jest ktoś chętny to niech pisze na gg albo priv;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Za daleko mieszkasz kopię i zbieram grimme u nas podobno po 65 gr z pola na obieranie Cebula stoi w wodzie i zaczyna puszczać korzenie O dobry towar będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Najwieksze przetwórnie cebuli w polsce w ciagu jednego dnia pousciły cene na cebule o 30 gr na kg i rolnicy przestali wozić po dwóch dniach podnieśli cene o 35 gr w polsce nie ma wolnego rynku tylko hamstwo i prostactwo patrzące jak by rolnika oskubać


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

To może samą kopaczkę byś wynajął? Szkoda mi kopać zwykłą kopaczką od ziemniaków bo po 1 to brak ugniatania, a po 2 to rozstaw siewnika mam 150. Kopaczka tego nie wykopie tylko niszczy i jest przez to jakieś 5-10% dodatkowej straty:/

 

Ludzie też sobie nie dają w kaszę dmuchać bo widać jakie są ceny za granicą. Najgorzej jak nie ma możliwości przetrzymania na polu przez pogodę, albo z powodu braków magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Polskie rolnictwo jeszcze jest za biedne żeby konkurować z zachodem. Nam jeszcze potrzeba dużo czasu i pieniędzy- U nas na obieranie skupują po 0,60 zł kg prosto z pola . Teraz co nie jeden panikuje i zbiera na mokro więc z cenami jadom w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Gdzie ma taką propozycje? U mnie jest tak mokro że można zapomnieć żeby ją zebrać.A tydzień temu była po 55gr prosto z pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Coś wam powiem ludziska .. wiem ze w tym roku cena na cebule jest wmiare ale nie chabcie sie i nie siejcie nie wiadomo jakich połaci .. bo każdy na tym straci na celubi jest interes ran z 3 4 lata .. i wierzcie nie możecie sie przeliczyć


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis zakonczyłem zbiór i odstawe cebulki:D cena 70gr prosto z pola (nie chwaląc sie cebula pokazowa..) wydajność z hektara przekracza 40t szkoda mogło być więcej ale siewnik a siewnik..:/


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasperoo7    2

Kto nie fazorował cabuli i nie zebrał w pore, to ma problem. W wielu miejscach porosła po wykopaniu. Mogę podać namiary, jeśli ktoś chce luzem bez przerabiania sprzedać po ok 65 gr w okolicy Włocławka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lowca131
      Sprzedam nasiona cebuli więcej informacji pod nr 606 971 792.
    • Przez Jakubb
      Obcinarka do cebuli w bardzo dobrym stanie. Duża - 12 wałkowa.
       
      Wydajność: ~ 5t/h
      Napęd: silnik elektryczny trójfazowy lub WOM
       
      Używana przeze mnie 2 sezony (areał ok. 4 ha) - ostatni raz 5 lat temu.
      Cena: 3800 zł (do negocjacji)
       
      Telefon kontaktowy: (71) 3210210
       
      Odbiór osobisty - województwo dolnośląskie.
       

      darmowe zdjęcia na allegro  
    • Przez Lowca131
      Witam,

      do sprzedania posiadam nasiona cebuli. Możliwa wysyłka. Więcej informacji oraz cena podawana indywidualnie. Zapraszam do kontaktu. 606971792
    • Przez pawelkarczewski
      Witam, 
      mam pytanie techniczne do właścicieli kombajnu bolko i tych których zbierają nim cebulę, próbował ktoś z was przyśpieszyć górny łańcuch z którego odbiera się kamienie, bo ja planuje to zrobić bo mi nie nadąża odbierać cebuli z jerzyka i sie bardzo pcha na dole, natomiast nigdzie nie mogę dostać mniejszej zębatki, wiecie może jak go przyśpieszyć ?  Jak wiecie jak to dajcie znać.
      Pozdrawiam 
    • Przez Adaskooo96
      Witam panowie jest szybka sprawa kupilem bolka w tamtym roku w tym chcemy spróbować nim kopac marchew od razu mowie nie przemysłowa mam wszystkie potrzebne akcesoria tylko jak sie do tego zabrac ? pomoże ktos moze . bo z cebula w tym roku wyszlo bardzo zle podobko jak jesy twardo nie zbierze . mianowicie zalozylem gabke i Pobieracze sciaglem lemiesze bo tak mi powiedziano i dostalem informacje ze gdy bedzie twardo pobieracz nie pobierze cebuli z ziemia to nici z kopania . teraz przyjdzie czas na marchew prosze o jakoes wskazowki jak to dzialac zeby znowu nie wyszla kaszana . pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj