siwy07

Instrukcja opsługi lexion 460 i oprogramowanie

Polecane posty

siwy07    2

Witam, potrzebuje instrukcji do lexiona 460 kupiłem bez a by się przydała. Nigdzie nie mogę takiej znałeś wiec liczę na waszą pomoc. Chciałem się zapytać też ile mogło by kosztować wgranie polskiego oprogramowania, wydaje się mi że nie jest to konieczne, ale chciałbym wiedzieć, jeśli niedroga sprawa czemu by nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28

Witam jesli ktoś potrzebuje instrukcję do claas lexion 405-460 w języku polskim to mam taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro124    0

Witam ile kosztuje taka instrukcja i czy jest to oryginalna.książka czy ksero. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rom19    0

posiadam Instrukcje obsługi Claas Lexion 405,410,420,430, 440, 450, 460 komputer IMO. wiecej informacji PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Jesli ktos szuka materialow napraw do kombajnow Lexion 405-480, 510-600, wiecej informacji na PW.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Kolego siwy07 sprawdz ile masz wgranych jezykow. U mnie nie dalo się wgrać polskiego bo mialem juz chyba 7 jezyków. Koszt u dilera claas ok 500-700zl jak dobrze pamiętam. Oczywiście mówie o IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedi1975    0
Dnia 5.02.2015 o 19:33, dacjan123 napisał:

Witam jesli ktoś potrzebuje instrukcję do claas lexion 405-460 w języku polskim to mam taką

Witam.Ile taka instrukcja kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyxxx    9

Szukam Instrukcji obsługi do lexiona serii 500 czy ktoś takową posiada?

Edytowano przez kamyxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fider    0
Dnia 30.11.2017 o 08:51, przemekbil napisał:

Witam.

Jak coś, to też mam instrukcję w pdf.

 

Witam. W tym roku zacząłem swoja przygodę z lexionem 450 i zastanawia mnie kilka kwestii, które zapewne są opisane w tej instrukcji. Poratujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy5540    14
Dnia 5.02.2015 o 19:33, dacjan123 napisał:

Witam jesli ktoś potrzebuje instrukcję do claas lexion 405-460 w języku polskim to mam taką

Masz instrukcje do Lexiona 440 99r z silnikiem Perkina 250KM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpacino    58
Dnia 29.01.2017 o 11:36, kosti68 napisał:

Jesli ktos szuka materialow napraw do kombajnow Lexion 405-480, 510-600, wiecej informacji na PW.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mechatronik
      Zapowiedź nowości na ten rok. Zmodernizowany zestaw podsystemów z roku 2012 dla większości obecnie produkowanych kombajnów. Wygoda obsługi znana z kombajnów najwyższej półki teraz dostępna także dla tańszych maszyn.
       
      http://www.youtube.com/watch?v=Uzg_1SyF8GU
       
       
       
       
      YouTube farmin-poland.Tv
       
       
      Pozdrawiam
      RAPITRONICS
    • Przez wfbzykinc1
      Witam serdecznie!
       
      Jestem studentem ostatniego roku informatyki i przede mną właśnie praca inżynierska. Z całej listy tematów wybrałem temat który brzmi: Aplikacja komputerowa wspierająca pracę gospodarstw rolnych.
       
      Jednym z moich zadań (baza metodyk zwinnych programowania) jest zebranie tzw. wymagań funkcjonalnych, czyli mówiąc prosto - oczekiwań przyszłych użytkowników programu.
       
      Chciałbym Was tutaj poprosić o podrzucenie mi kilku propozycji co mogłoby się w takiej aplikacji znaleźć. W mojej głowie jest już pewien plan, zapoznałem się również z dostępnymi na runku podobnymi narzędziami, jednak chciałbym to skonfrontować z Wami. Bo wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie brakować jakieś konkretnej funkcjonalności.
       
      Ponieważ jest to praca naukowa, to jej końcowy rezultat będzie dostępny publicznie, tak więc jeśli tylko bedę potrafił spełnić Twoją zachciankę, to za jakiś czas będziesz mógł z niej skorzystać.
       
      Liczę na Waszą pomoc!
       
      Pozdrawiam Mariusz.
    • Przez hunter871
      Witam
      Koledzy jakie macie nastawy w lexionie przy koszeniu jeczmienia ozimego chodzi mi o klepisko, obroty młocarni, wiatr? bo próbuje załadowac nastawy class i cos nie wchodza
    • Przez nabogato
      Jakie mogą być przyczyny gubienia ziarna na wytrząsaczach?? aby nie gubić muszę jeździć bardzo wolno. Słomy jest sporo 4-5t/ha ale i tak wydaje mi się że powiano iść to szybciej. Rożne ustawienia kombajnu nie przynoszą większego skutku. Jedyne czego nie ustawiałem to fartucha za odrzutnikiem, cały czas jest ustawiony luźno w najniżej pozycji. może podnieść go wyżej? macie może jakieś inne pomysły?
    • Przez Skibal
      Witam. Znajomy przymierza się do kupna tego Lexiona. Znam się trochę na Dominatorach, ale z Lexionem nie miałem bliższej styczności. Czy ktoś coś by doradził? A może lepiej szukać 440/460? Jak spawują się te maszyny, najczęstrze awarie, punkty szczególne oglądając kombajn. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj