Polecane posty

mtz800    0

witam wiem że to może nie jest odpowiednie miejsce ale mam pytanie wie może ktoś gdzie by można kupić masielniczkę elektryczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
mtz800    0

wiem mikserem też idzie tylko że to jest dużo roboty jak my mamy tak z 8l na tydzień a mikserem by się tylko litr zrobiło jednorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

My mamy własnej konstrukcji, jeżeli masz troszkę sprytu do majsterkowania to podeślę ci zdjęcia (robione na szybko z tego co było pod ręką).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz800    0

kolego jak byś był tak miły to możesz wysłać mi te zdjęcia może bym sobie zrobił sam tą masielniczkę jak by to nie było zbyt skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Zamiast maselniczki wlej śmietanę do plastikowej butelki wstrząsaj przez kilka minut i masło gotowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

He he. Spoko. Kolega powinien pomyśleć o zrobieniu takiej na korbę. Na jednym foto jest prosta. Skrzynia i dechy z otworami. Chociaż z drugiej strony 8l to nie tak dużo. Tradycyjna trzepaczka by starczyła.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

U siebie jak miałem krowę to miałem taką drewnianą maselniczkę a wujek jak jeszcze miał krowy(2-3sztuki) to kupił nową pralkę "Franię" która służyła tylko do robienia masła :D

Edytowano przez prorok

Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj