Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KOSTEK12

gorący olej w skrzyni

Polecane posty

KOSTEK12    5

Witajcie,obecny mój problem to gorący olej w skrzyni biegów po przejechaniu około 10km na pusto bez obciążenia,ręką dało się utrzymać za skrzynię ale była dość gorąca czy to tak ma być? ciągnik to JX100U 2003r dodam jeszcze że podczas jazdy coś cholernie wyje jakby z tyłu ciągnika

Edytowano przez KOSTEK12

Ziel    26

Zobacz czy w silniku ci sie nie grzeje? :D A tak na poważenie to olej zawsze jest gorący czy ty na pusto jechałeś te 10km czy też z pełnym obciążeniem. Normalna rzecz.

KOSTEK12    5

no a w silniku był zimny :P grunt to poczucie humoru! dzięki trochę mnie uspokoiłeś, do tej pory nie miałem do czynienia z nowszymi ciągnikami i z dlatego moje obawy, dopisałem jeszcze że wyje coś jakby z tyłu, najlepiej słychać jak uchyli się tylną szybę

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciągnik nowy czy stary przecież to wszystko pracuje musi być gorące. Pomacaj se "60" i dam se rękę uciąć, że też będzie gorące.

Pawell18    13

no chyba normalne ze olej sie nagrzewa... u mnie w 2812 w orce podczas upałow dzwignie zmiany biegow parzą w dlonie

a te ciagniki tak chodzą ze silnika nie slychac tylko skrzynia wyje

KOSTEK12    5

no to d.pa bo to trochę wkurzające myślę tu o tym wyciu ;[ bo jak jechałem przez wioskę to wszyscy się oglądali i nie wiem czy to te wycie tak przyciągało uwagę czy może im się sprzęt podobał :D :D :D

Pawell18    13

no wiesz zależy tez jakie to jest wycie czy normalne - typowe czy cos moze faktycznie jest nie tak jak byc powinno

jak znajomy jedzie swoim to go slychac juz z daleka, ale jezdzi i nic sie nie dzieje

z podstawowych czynnosci to mozesz sprawdzic poziom oleju

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować