Zaloguj się, aby obserwować  
MarekDFagrofarm410

Pytanie w sprawie przyczepy na poduszkach.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Mam pytanie. Zastanawiam się nad kupnem przyczepy z trójstronnym wywrotem na poduszkach. Mam ciągnik ze sprężarką która cały czas pracuje. Mam pytanie czy to zda egzamin czy sobie ją odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

no ja rozglądam się za samochodówką o dmc ok 16-20ton na resorze ale wszystko co mi wpadnie w oko jest na poduszkach i też sam nie wiem co robić czy dalej szukać czy brać tę na poduszkach. Różnica jest taka że u mnie sprężarki są odłączalne.

 

Poszukaj mego tematu o samochodówkach - tam parę osób się wypowiadało na temat zawieszenia pneumatycznego tj na poduszkach.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

sprężarka sprężarką ale przyczepy na poduszkach przeważnie maja strasznie niski prześwit pod osia i to je skreśla do warunków polowych... ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa jest na kołach 22,5 . Ma wysokość od ziemi do podłogi 130 centymetrów ale nie była na pompowana. A przy jakim ciśnieniu odcina hamulce? Bo u mnie w ciągniku sprężarka nabija ciśnienie do 6.5 bara.

@ massey5425. Na razie są tylko oględziny. Okaże się później.

Edytowano przez MarekDFagrofarm410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

Bierzcie na poduszkach super sprawa :D.U mnie przy trzyosiowej przyczepie na poduszkach hamulce puszczają jak jest 3,5- 4 bar w zbiornikach. U mnie new holland pompuje okolo 7,5bara a fastrac 8bar. Dodam, że przyczepa ma podnoszoną oś. To przy 8 barach lepiej podnosi oś :)

Myślę że pomogłem jak coś pytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotreQ99    0

Panowie, szukam przyczepy do bel, w oczy rzucaja mi sie przyczepy na poduszkach zamiast na resorach. Sa niskie, maja porzadne ramy i solidne kola jednak nie wiem jak to jest z tymi poduszkami? W okolicy nie znam nikogo kto wozil by takim czyms bele, dlatego chcialbym sie dowiedziec czy nie ma z nimi problemow. Wedlug sprzedawcow nie trzeba ich nawet podlacac do sprezarki? Czy nie bylo by problemu z ich podlaczeniem do czterdziestki?

Przyklady:

otomoto.pl/schmit-przyczepa-do-bel-A398098.html

tablica.pl/oferta/przyczepa-krone-12-ton-CID757-ID4VB4N.html#ed53917849

 

Połączone

Edytowano przez razor275
Dublowanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

po pierwsze zawieszenie na poduszkach (pneumatyczne) musi mieć zasilanie powietrzem - bo niby jak się poduszki napompują?

po drugie resor to resor wszędzie wjedziesz, a przy poduszkach zaraz coś rozwalisz (belka mocująca jest nisko)

 

ostatnio sprzedaliśmy naczepę ZREMB N162 pod bele, jest dużo lepsza nisz na poduchach no i masywniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj