krzysiek0910

Owijarka do bel - pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Czy kolor wałków na owijarce ma jakieś znaczenie? mam czerwony i biały ale ktoś się uparł że to ma jakieś znaczenie choc sam nie widział jakie dlatego pytam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

chodzi o liczenie obrotów, czujnik jest w pewnym miejscu i żeby zaczynał od tego samego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

A mi sie obiło o uszy ze biały jest ze zbrojeniem i jest mocniejszy i przez niego trzeba wyrzucac balota, ale nie wiem czy to prawda


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

ja tez tak słyszałem, zależy też jaka pewnie firma :D


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henes    11

A mi sie obiło o uszy ze biały jest ze zbrojeniem i jest mocniejszy i przez niego trzeba wyrzucac balota, ale nie wiem czy to prawda

Tak, to prawda.Owiniętą belę należy wyrzucać tylko przez biały walec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sąsiad kupił kilka lat temu owijarke i jak ją uruchomił to jak wywalił bele na białym walku to folia na beli była cała a jak wywalił a zielonym to ten frez co jest na wałku to przerywał bele..

Edytowano przez mariusz123456789a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid464    24

a moim zdaniem to są brednie bo co za różnica jaki kolor ma walec przecież są one takie same a po drugie kazda firma maluje w swoich barwach ktoś na początku pomalował jeden walec na biało i tak później każdy producent zgapia od drugiego (w polsce) ,...jakoś np. owijarki mchale ma dwa w zielonym kolorze

Edytowano przez dawid464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Heniu95
      Witam, 
      Chcę się dowiedzieć czegoś o owijarkach Langren, czy polecacie te owijarki?
      Nie miałem wcześniej styczności  z ową marka i nie wiem co o niej sądzić?
      Dodam  jeszcze że rocznie by robiła ok 70-80 bel.
       
      Pozdrawiam
    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada może instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 Maxicut (2006) ?
    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 ?
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj