Zaloguj się, aby obserwować  
Damian271

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85

Polecane posty

Damian271    0

Witam, Posiadam ciągnika deutz dx 85 i chcem do niego zamontować rozdzielacz, Posiadam dwa rozdzielacze od Bizona Z056, Problem polega na tym że nie wiem jak je podłączyć więc proszę o pomoc:) A jeszcze jedno w ciągniku nie działa jeden przewód od ciśnienia hydraulicznego :(

dscf00491.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dscf0048y.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelxp    1

czesc sluchaj nie wiem dokładnie jak jest w dx 85 ale ci moge powiedzec o co chodzi w starych deutzach oturz te drugie wyjscie hydrauliczne działa:) ale slurzy tylko jako powrót oleju np jak masz pług obracak na dwa węze to jeden tylko pcha olej a tym drugim wraca wiec sie nie przejmuj wszystko wporzantku:) a druga sprawa jak podłaczyc rozdzelacz dodatkowy, potrzebujesz dwa tróniki jakie gwinty i wymiary to nie powiem ci bo nie wiem jak jest w dx ale jeden wpinasz na wejscie do plecaka cieszy metalowy przewód tam dajesz truhjnik gdze bedze zasilanie szło na plecak ale i na twój rozdzielacz dodatkowy a powrót robasz własnie trujnik na te niby nie dzałające wyjscie hydrauliczne:) i po sprawie , tylko dobrac odpowiednie truniki do wpięcia sie i sprawa załatwiona:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Kolego @pawelxp o jakich ty tu trójnikach piszesz?? przecież do rozdzielacza potrzebne mu są tylko dwa wyjścia w ciągniku (powrót i zasilanie) w dx napewno ma szybko złącza, wpina węże tak a by przez rozdzielacz cały czas przechodził olej i wszystko musi działać, @damian271 ile masz wyjść hydrauliki z tyłu ciągnika?


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelxp    1

tak zagadza siepotrzebe zasilanie i powrót ale mi chodzi o to zeby orginalne wyjscia hudrauliczne zostały nienaruszone i nadal były sprawne bo sa tam chyba dwa i własnie jedno pcha olej a drugie jest powrotem :)

a zeby inaczej to zrobic to trzeba wpinac trujniki na zasilaniu ale przed dojsciem do plecaka a powrót trujnik własnie to tego wyjscia powrotnego orginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian271    0

Ale panowie jak podłaczyć ten na pierwszym zdjęciu??? bo jak podłączyłem do tego kolana z prawej strony wlot ciśnienia a z lewej wylot to jak włączę ciśnienie to jakby to idzie z powrotem do ciągnika ( jak oczywiście przyciśnie przełącznikiem na rozdzielaczu ) a owijarka wogóle się nie kręci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


    • Przez Konrad88
      Koledzy pomóżcie. Potrzebuje walek atakujacy przedni. Pacjent deutz agroplus 85. Ilość zębów 8 i 37 Nie ma może ktoś jakieś używki? 
    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj