Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Damian271

Jak podłączyć rozdzielacz Deutz dx 85

Polecane posty

Damian271    0

Witam, Posiadam ciągnika deutz dx 85 i chcem do niego zamontować rozdzielacz, Posiadam dwa rozdzielacze od Bizona Z056, Problem polega na tym że nie wiem jak je podłączyć więc proszę o pomoc:) A jeszcze jedno w ciągniku nie działa jeden przewód od ciśnienia hydraulicznego :(

dscf00491.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf0048y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pawelxp    1

czesc sluchaj nie wiem dokładnie jak jest w dx 85 ale ci moge powiedzec o co chodzi w starych deutzach oturz te drugie wyjscie hydrauliczne działa:) ale slurzy tylko jako powrót oleju np jak masz pług obracak na dwa węze to jeden tylko pcha olej a tym drugim wraca wiec sie nie przejmuj wszystko wporzantku:) a druga sprawa jak podłaczyc rozdzelacz dodatkowy, potrzebujesz dwa tróniki jakie gwinty i wymiary to nie powiem ci bo nie wiem jak jest w dx ale jeden wpinasz na wejscie do plecaka cieszy metalowy przewód tam dajesz truhjnik gdze bedze zasilanie szło na plecak ale i na twój rozdzielacz dodatkowy a powrót robasz własnie trujnik na te niby nie dzałające wyjscie hydrauliczne:) i po sprawie , tylko dobrac odpowiednie truniki do wpięcia sie i sprawa załatwiona:) pozdrawiam

farmervip    78

Kolego @pawelxp o jakich ty tu trójnikach piszesz?? przecież do rozdzielacza potrzebne mu są tylko dwa wyjścia w ciągniku (powrót i zasilanie) w dx napewno ma szybko złącza, wpina węże tak a by przez rozdzielacz cały czas przechodził olej i wszystko musi działać, @damian271 ile masz wyjść hydrauliki z tyłu ciągnika?

:) :)

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelxp    1

tak zagadza siepotrzebe zasilanie i powrót ale mi chodzi o to zeby orginalne wyjscia hudrauliczne zostały nienaruszone i nadal były sprawne bo sa tam chyba dwa i własnie jedno pcha olej a drugie jest powrotem :)

a zeby inaczej to zrobic to trzeba wpinac trujniki na zasilaniu ale przed dojsciem do plecaka a powrót trujnik własnie to tego wyjscia powrotnego orginalnego

Damian271    0

Ale panowie jak podłaczyć ten na pierwszym zdjęciu??? bo jak podłączyłem do tego kolana z prawej strony wlot ciśnienia a z lewej wylot to jak włączę ciśnienie to jakby to idzie z powrotem do ciągnika ( jak oczywiście przyciśnie przełącznikiem na rozdzielaczu ) a owijarka wogóle się nie kręci :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez Patryk01
      Witam poszukaje informacji i opini na temat ciągnika DF 5110c . Chodzi mi głównie o spalanie awarie itd

• Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
    • Przez sebastian2295
      Witam. Posiadam deutz dx 6.50. Mam problem ze skrzynia biegów a mianowicie nie nie ma żadnego biegu oprócz 3. Nie mam pojęcia co się mogło stać dlatego jeżeli ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać to bardzo bym prosił o pomoc. Nie wiem czy to konkretnie skrzynia biegów się popsuła czy jakiś dany element który można wymienić bez demontowania skrzyni.