Zaloguj się, aby obserwować  
1496

Ładowacz czołowy do Landini 65550

Polecane posty

1496    0

Witam. Posiadam Landini 6550 i chcę założyć do niego ładowacz czołowy. Jak ma się sprawa z produktami TUR3, TUR4, TUR5? Czy bez problemu pasowały by do mojego ciągnika? Czy jeśli posiadał bym już adapter to każdy ładowacz by do niego pasował czy mocowania nie są znormalizowane? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilczw    1

Witam kolego mam pytanie bo widzę że masz takiego landiniego jak ja niedawno kupiłem wiesz może do czego jest takie pokrętło z przodu poniżej siedzenia na nim jest takie oznaczenie ,,+"i ,,-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizerek    1

Jak byś miał problem z ramą to w Ostrowi Mazowieckiej dorabiają ramy do każdego ciągnika. Chyba że masz za daleko. A jaki chcesz ten ładowacz? Jaka ładowność? Ja miałem dorabiać do mojego Landini 5500 ale narazie nie mam funduszy. Za ładowacz z dorobieniem ramy, łapami do bel, krokodylem i łyżka na dzojstiku i z amortyzatorem kosztowałby 13 tyś. Dołączyłbym się także do pytania kolegi do czego są te dwa pokrętła pod siedzeniem bo w moim jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

te dwa pokrętła to w moim mf 690,regulacja szybkości działania hydrauliki zewnętrznej,a to są bliżniacze ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizerek    1

A moglbys na zdjeciu pokazac ktory jak dziala? Bo mam go juz drugi rok a nadal nie moge sie polapac jak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam8550    15

obok tego pokrętła jest jeszcze jedna dzwignia w kształcie klamki wie ktoś od czego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlody5674
      Witam potrzebne mi jest zwrotnica do landini Globus 75 ma moze ktos jakis taki ciagnik na częsci ? 
    • Przez ferdek3085
      witam, szukalem ale nie znalazlem.. mam tura 6 przy ursusie 912 i chcialbym przelozyc go do masseya 3080.. oczywiscie rama nie pasuje.. ale czy ktos juz coś kombinowal jak przełozyc ladowacz.. ? czy jakas firma robi ramy do zagranicznych ciagnikow na polskie ladowacze ? prosze o podpowiedzi..
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
    • Przez eela
      Witam
      Mam problem z ladowaczem czołowym firmy Quicke 970.  Jet on zamontowany na Case MX80C.  Podczas mycia ciagnika prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spaliła się puszka od sterowników(Tak stwierdzili fachowcy). Sterowniki są z firmy Walvoil, nie można ich nigdzie dostać oraz nieda się naprawić.
      Wiec w związku z tym poszukuję kogos kto by założył mi całą "instalacje" do tego tura od nowa. 
      Przesyłam fotki tego sterownika a tura podeślę później. 



    • Przez kania87
      Wiatam. Posiadam ladowacz metal fach t229 z 2005 roku . Co to za kostka i za co odpowiada (patrz zdjecie) ?? Z góry dziękuję za informacje


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj