Skocz do zawartości
Stonek

Czy ktoś zna marke prokmar

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prokmar
Stonek    1

Ostatnio dostałem oferte kupna niedrogiego ciągnika prokmara DF504 pierwszy raz słysze a takiej marce czy ktoś miał do czynienia z tymi ciągnikami

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamyk514    0

Nigdy nie słyszałem o tej firmie ale chyba ona jest od niedawna na rynku to pewnie ciągniki są jeszcze nie dopracowane i długo nie wytrzymają

Kamyk514    0

Robione na podstawie innych ciągników tylko nazwa inna i wygląd w środku to z wyglądu to nawet nawet

black08    3
Robione na podstawie innych ciągników tylko nazwa inna i wygląd w środku to z wyglądu to nawet nawet

eeee ale kierownica w ala skórze ;)

Chota    1
Ostatnio dostałem oferte kupna niedrogiego ciągnika prokmara DF504

a za ile ?????

stasiex    23

Nie narzekajcie - na Agro Show był taki jeden - od sprzedawcy dowiedziałem się, że sprzedali w ciągu całej wystawy prawie 60 tych ciągników. Ma ok. 50 km, a importuje go Honda. A cena około 50 tys. brutto

mirasek    7

Alternatywa dla 3514 czy nawet 3P :) Parametry liche jak i napewno wykonanie choć cena przyciągnie klientów, na plus jest też 4x4 i "jakotaka" kabina :P Jednak nie zamieniłbym swojego MF 255 na tego dingdonga nawet bez dopłaty :)

Kamyk514    0

Tylko jak się popsuje trzeba będzie szukać części do ciągnika albo będzie stać w serwisie których pewnie jest mało tej marki ludzi będzie interesować bo cena niska i 50km ale ja też bym nie zamienił swojego 3512 za nigdy na to coś

Arni    1

Po co sie reklamują najtańsze cięgniki w Polsce wiadomo że tanie są nie dobre lepiej by pisali droższe od fendta

DJBOMBA12    10
Lepiej dopłacić i kupić coś lepszego i potem nie żałować... :P:)

własnie np Farmatracka bez przednigo napendu za 70 Tysiecy(chyba) (planuje zakup takiego Farmatracka z Turem)

mirasek    7

A jaki to będzie tur i co będziesz nim robił? Ja chyba drugi raz nie założyłbym ciężkiego, trzysekcyjnego tura do ciągnika bez przedniego napedu... Myśle że warto dołożyć do 4x4 jeśli masz taką możliwość.

spaluch21    0

Witam

chciałbym wtrącić iż posiadam ten traktor od 2 miesiecy i jak narazie wszystko super:) Zdziwiło mnie male spalanie ciagniczka i super warunki trakcyjne...pozdrawiam

Lukas85    11

wedlug mnie to jakas chinska tadeta. Poki jest nowy i jedzie moze i bedzie ok tylko ciekawe gdzie potem (i za ile) kupic do takiego wynalazku czesci. Osobiscie nie jestem zwolennikiem takich wynalazkow, lepiej chyba dolozyc i kupic cos porzadnego i markowego

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na co te 50 km jak waży tyle co ciapek(1900 kg) ;). Już widzę jego trakcje, do tego podnośnik 900 kg...Wolał bym nowego MTZ, za te same pieniądze otrzymuję się normalny ciągnik który pochodzi długie lata.

chodowlarz    0

Z tego co mi wiadomo to ten ciagniczek wazy 2500 kg przynajmniej taki pisze na stronie producenta

spaluch21 mógłbys dodac jakies fotki tego ciagnika głównie chodzi o zdjecia z wewnatrz kabiny :-))

Tomasz1515    1

haha to niby kosztuje 60 tysięcy, za 60 tysięcy można kupić nowego belarusa 80 km (z gwarancją) i ja bym wolał belarusa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się