agromaciek1996

Kabina z 3512 do 360.

Polecane posty

tomek73    579

Koło mnie jest gość co coś podobnego robił. Kupił nową z 200 zł taniej i zakładał do 60. Mówił że drugi raz w życiu tego nie zrobiły, dużo przeróbek i byle jak wygląda. Chodzi o to że ona ma głęboki kanał na maskę i to strasznie to źle wygląda na 60, bardzo nisko przód siedzi na 60. Ma dużą blachę wstawioną pod przednią szybę.

Po drugie naprawdę dużo się na przerabiał i mówi że dałby z 400 zł więcej żeby wiedział że tak wyjdzie.

Ogólnie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedź . Sprzedawać jej nie będę bo od dawna polowałem na coś w stylu Koji . A przerobić się przerobi . Nie takie rzeczy już robiliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperat19    0

Witam, trafia mi się okazyjnie kabina identyczna jak w temacie, taka w stylu KOJI. I mam prośbę( bo jeszcze kabiny nie kupiłem, a cena jest przystępna)  jak wygląda praca przy przeróbkach mocowań? dużo jest tego ? proszę o jakieś zdjęcia poglądowe. Pozdrawiam serdecznie :) i czekam niecierpliwie, bo czas działa na moją niekorzyść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez janekpro
      Witam wszystkich jestem tu nowy, to mój pierwszy post jbc. 
      Mam ursusa 3512 i jak w temacie nie mam prądu tzn. nie ma ładowania, grzania na świecach, kierunków, wskaźnika paliwa a tak to wszystkie światła są i klakson też działa. Zepsuło się podczas montowania wiatraka 12v 1.2A no i zamontowałem, pokręcił się chwile i nagle przestał działać a za tym własnie poszły te rzeczy co wyżej wymieniłem. Zerknąłem do bezpieczników i niby wszystkie są dobra a nie działa. Proszę o waszą pomoc i sensowne odpowiedzi. Albo jak by ktoś miał opis bezpieczników to też bym prosił. 
    • Przez usiu4513
      Witam czy kabina od c 360 podejdzie do c330 ? I jesli nie to czy duzo trzeba przerabiać? 
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Zakuplem internationala 844s z 1981r.
      Jest taki problem ze kabina i blotniki tylnie sa zmasakrowane.
      I pytanie czy kabina "comfort2000" razem z blotnikami pasuje z 744 do mojego 844?
      Lub czy ktos ma jakas kabine razem z blotnikami?
      Pozdrawiam
    • Przez unipasz
      W zetorze 7745 cieknięcie tak jakby olej z nawiewów  podejrzewam ze jest dziurawy i czy trzeba ścigać dach do wymiany , czym te nawiewy są zasilane
    • Przez KubAE86
      Witam, posiadam MTZ Pronar z 96r. Z powodu za małego garażu rusek do niego nie wchodzi więc załóżmy że chcę zmienić kabine na tą starą małą i tu sie pojawia problem z deską rozdzielczą bo jak wiadomo Pronary mają tą nowszą plastikową. Czy będzie to pasowało do małej kabiny czy tylko do niej pasuje deska belarusa (zegary w poziomie)  ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj