Skocz do zawartości
agromaciek1996

Kabina z 3512 do 360.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    190

Koło mnie jest gość co coś podobnego robił. Kupił nową z 200 zł taniej i zakładał do 60. Mówił że drugi raz w życiu tego nie zrobiły, dużo przeróbek i byle jak wygląda. Chodzi o to że ona ma głęboki kanał na maskę i to strasznie to źle wygląda na 60, bardzo nisko przód siedzi na 60. Ma dużą blachę wstawioną pod przednią szybę.

Po drugie naprawdę dużo się na przerabiał i mówi że dałby z 400 zł więcej żeby wiedział że tak wyjdzie.

Ogólnie tragedia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dzięki panowie za odpowiedź . Sprzedawać jej nie będę bo od dawna polowałem na coś w stylu Koji . A przerobić się przerobi . Nie takie rzeczy już robiliśmy ;)

desperat19    0

Witam, trafia mi się okazyjnie kabina identyczna jak w temacie, taka w stylu KOJI. I mam prośbę( bo jeszcze kabiny nie kupiłem, a cena jest przystępna)  jak wygląda praca przy przeróbkach mocowań? dużo jest tego ? proszę o jakieś zdjęcia poglądowe. Pozdrawiam serdecznie :) i czekam niecierpliwie, bo czas działa na moją niekorzyść :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Lambo23
      Witam
      Kupiłem ciągnik Fendt 308C z 2000r
    • Przez fliegl
      Mam prośbę dla posiadaczy kabiny czeskiej którzy posiadają jeszcze ramkę
      o zmierzenie jej tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.
      Ja niestety takiej ramki nie posiadam a chciał bym taką zrobić.
      Z góry serdecznie dziękuje.

• Przez radekz200
      Sprzedam Ursus 3512 w stanie bardzo dobrym