Skocz do zawartości
Forsze

Przyczepa 12t long jaka dobra, a przyczepa z Rolmetal 14

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

case-jxu-95    0

Ponawiam temat przyczep 12t long

Myślę że powodem dzielenia burt w przyczepach zasław jest ich masa W 10t jest co podnieść po kilku razach masz dosyć

Assasin    497

Właśnie dołączam się do tematu powyżej :)

Edytowano przez Assasin

Forsze    7

Zapomniałem o temacie, bo kupiłem przed żniwami tego Zasławia 12t long. Jestem bardzo zadowolony(jak narazie), jakość wykonania bardzo dobra, co do oceny to wymaga czasu bo wszystko okazuje się po jakimś czasie użytkowania. Pierwszy sezon na plus zobaczymy co będzie dalej.

Jesli ktoś szuka przyczepy typu long bez słupka, polecam AUTO-TECH. Solidna, pojemna, długa i bardzo tania. Mam ją od sieprnia i jestem z niej bardzo zadowolony, jak się dobrze dogadacie z producentem zrobi Wam wedle własnego WIDZI MI SIĘ

Jesli ktoś szuka przyczepy typu long bez słupka, polecam AUTO-TECH. Solidna, pojemna, długa i bardzo tania. Mam ją od sieprnia i jestem z niej bardzo zadowolony, jak się dobrze dogadacie z producentem zrobi Wam wedle własnego WIDZI MI SIĘ

to jaki koszt kolego za taka przyczepkę

Napisano (edytowany)

to jaki koszt kolego za taka przyczepkę

Taką jak ja mam to 60 tysi brutto. Mam 12-tonową w wyposażeniu: plandeka+ stelaż, tylny szyber, tylny zaczep + gniazda, wyższe górne burty o 20 cm. (standard 60 cm, ja mam 80) opony TIR, Mocniejsze resory i grubsza blacha na spodnicy.

Edytowano przez Leszek199510

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się