Skocz do zawartości

Polecane posty

kaczmarek28    6

witam was. Ostatnio miałem okazje "kupić" (znajomy za flaszkę oddał ) opryskiwacz polski ten stary typ.ale wymaga on remontu min. jak sprawdzić czy ta pompa ma właściwe ciśnienie? jakie węzę pozakładać? ma ktoś możne jakiś schemat jak to wszystko połączyć ? na co jeszcze można zwrócić uwagę jak będę go robił?

asharot    176

Daj sobie spokój z zakupem złomu.Nowy opryskiwacz można kupić za trochę ponad 2,2k.

Tomasz78    336

Popieram ,narobisz sie a na koniec okaże się że przeglądu nie przejdzie .

Wiadomość z agroFakt.pl

arko2255    8

Panowie co może być nie tak, mianowicie po zamknięciu zaworu w opryskiwaczu na niektórych końcówkach nadal cieknie woda?, co może przepuszczać tą wodę?

Zolwik1990    1

Mam problem z opryskiwaczem, otóż nie daje mi stałego ciśnienia gdy włączę wałek to ciśnienie jest niskie musze trochę zwiekszyć to od razu mi pokazuje za wysokie co to może być ? Czy ktos miał z takim czymś do czynienia?

Sadek    449

3 takie same posty w różnych tematach i jeszcze linki nie działają !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez dzik82lysy
      ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
      AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez Damianooo134
      W ta zimę mój u3512 zaczął ciężko palić...Nie wiem co mu dolega dodam że ma już ponad 3000mth i nową baterię.Ale poza tym zadbany olej wymieniany na czas i oczywiście czyste paliwko:) Chciałbym sie dowiedzieć jeszcze ile by mnie kosztował remont tego silniczka:)Proszę o sugestię
    • Przez max2505
      Witam. Niedawno kupiłem c 330 jako traktor pomocniczy w gospodarstwie (do lekkich prac). Do tej pory posiadałem u c 360. Traktor był słaby o czym wiedziałem ale reszta była ok. Gdy rozebrałem silnik okazało się że większość części jest nowa tzn. Tłoki, cylindry, pompa olejowa(poprzedni właściciel zrobił remont) wał też nowy, korbowody chyba też. Okazało sie że przyczyną może być kiepska głowica. Została oddana do regeneracji. Wtryski zostały sprawdzone i są ok. Po wymianie pompy wtryskowej na regenerowaną dalej nie było różnicy. Filtr powietrza i filtry paliwowe czyste. Rozrząd też sprawdzony, znaki są dobrze. zapłon był przestawiany i reakcja jest ale wielkich różnic nie ma. traktor ciężko pali w temperaturze ok 5 stopni C, i kopci przy dodawaniu gazu a "górke widzi z daleka", troche wolno wchodzi na obroty ale to chyba normalne. Jeździłem inną trzydzistka i nie była wcale taka słaba. Nigdy nie grzebałem w 30 , może miał już ktoś podobny problem?? będe wdzięczny za jakieś rady.
      P.S. Spotkał sie ktoś ze złymi znakami na kołach rozrządu??