witek

Porównanie opon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik1973    15287

Nie wiem jak u kogo, ale u nas w sklepach są tańsze niż na alegro. Warto popytać w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

A czy ktoś ma opony o oznaczeniu bieżnika:

1 mitas RD-02

2 voltyre VL-44

Jak się sprawują w jakich warunkach (gleby i wilgotność)no i jak z trwałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Mam z przodu w rusku Belshiny i po 4 latach pękają przy klocku -ciągnik pracuje w turze za to tył 16,9/38 stan jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was posiada opony marki VREDESTEIN?

Jak wygląda sprawa uciągu takiej opony, ponieważ ma ona trochę inny bieżnik jak u innych producentów. Wygląda dosyć ciekawie a jutro jadę po opony i dlatego proszę o poradę czy lepiej wybrać jakieś pirelli, micheliny czy continentale lub może te VREDESTEIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a jakie opony polecacie do nowego CASE JX70?

 

BKT czy TRELEBOORG ?

 

 

i nie wiem na jaki rozmiar opon się zdecydować do tego ciągnika?

320/85/20 przód

380/85/380 tył

 

czy

 

360/70/20 przód

420/70/20 tył

 

????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Mogę polecić TRELEBOORGi mają dobry uciąg w polu są szersze niż np continentale z tego samego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel253    0

Moim faworytem w sprawie opon jest Trelleborg. Są to opony wrecz doskonałe mają dobrze opracowany bieżnik. Opony dobrze trzymaja się podłoża i mają także wiele innych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolass    1

Koledzy co powiecie o oponach marki Firestone ??


Wszystkie moje fotografie chronione prawem autorskim!
Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ja przy kombajnie mam jedną z przodu i przy c330 obie tylne CONTINENTAL, przy traktorze się trochę już starły bo mają swoje lata ok 15, natomiast w kombajnie od kiedy jest u nas kombajn tzn 90-91r,nie wiem skąd wzieli ją za komuny, a druga to taurus chyba jeszcze oryginalny pewnie go szlag trafi bo strasznie spękany, a właśnie na continetalach nie ma ani jednego pęknięcia, oprócz tych mikroskopijnych,ścieraja się powoli ,i nigdy na nich nie było przebite koło ale to chyba przypadek, dla porównania przez ten sam okres czasu do c360 trzeba było 5 opon na tył, za każdym razem stomil w tej chwili trayal, strasznie pękaja,a nawet się nie zużyją, wg. mnie opłaca się dać 2xwięcej np. z continental i jest spokój na 15-20lat, chyba że jeździ tylko po drodze


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

alliance to opony izraelskie i sa bardzo dobre ,mam takie od kilku lat i jeszcze pare lat pochodza, a taurusa mialem 18 lat ale teraz to chyba juz nie ta jakosc, nie wiem czy waski bieznik w czyms przeszkadza przy 60 mam 2 lata ukrainskie, tez waskie i nie widze zeby sie bardzo scieraly, a za to szybciej bloto odpada,

 

Chce kupić nowe oponki do JD 6320, teraz mam Michelin 14.9 R 28 i chce coś z rozmiaru 420/70 R 24, czy taki Alliance to dobry wybór za 1499 zł netto /sztuka czy lepiej dołożyć i za ponad 2 tys kupić Michelina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kup coś lepszego... Alliance są węższe niż podaje rozmiar do tego słabo się odkształcają. Jeżeli chcesz coś tańszego to Kleber, opony o dobrym stosunku jakości do ceny. :) Kleber i Conti w testach to opony wzorcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

W sumie to nie wiem jak oni z Michelinem stoją (chociaż na stronie chwalą się że są partnerem w/w) ale parę razy kupowałem u nich opony i można się dogadać i utargować i dowiozą-mówię tu o firmie Chromex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

robertbara chcesz je założyć na te same felgi? Przecież masz 28 to 24 chyba będzie mniejsza i nie założysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Lepsze będą TD-19,mają lepszy kształt bieżnika,tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilu998    0

koledzy mam wielki problem. Mam do wymiany opony przy JD rozmiar 16.9 R24. nie moge nic znaleźć w internecie!!

( co by mnie dostatecznie interesowało) proszę o pomoc co polecacie, jakie marki no i podawajcie sklepy. Używane też biorę pod uwage. interesuje mnie zakres cenowy 1000-2500. Prosiłbym o konkrety. Sprawa jest dosyć pilna.

Pozdrawiam!!

Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilu998    0

a co powiecie na temat cultor radial s?? z tego co czytałem to jest powiązane z continentalem chyba.... jak się sprawuje??

Pozdrawiam!

Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

To made in china,są lepsze sposoby na wydawanie pieniędzy niż kupno tego.Znajomy ma takie z przodu ciągnika,w życiu nie widziałem tylu łatek w dętce.

Te opony są chyba z plasteliny,wszystko je przebija.Ludzie,przestańcie kupować chińszczyznę!Niech sami bawią się własnymi bublami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Mam zamiar kupić DF Agrofarma w standardzie ma on opony Continental a ja zastanawiam się czy wart dopłacać 1000€ do opon Trelleborg.

Jak myślicie, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hin    6

A to nie jest tak że Conti do tego ciągnika są diagonalne a Trelleborg radialne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj