Gość Profil usunięty

Agregat uprawowy z mocowaniem do siewnika z Allegro

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, znalazłem przypadkowo taki agregacik w necie i zastanawiam się jak to może się sprawować, czy dobry wał został zastosowany itp. Ciekawi mnie też jak moja C-360 dła by radę z takim 2,7m+siewnik lub w trudbych warunkach bez siewnika ,,poznaniak". Koledzy co o tym myślicie?

http://allegro.pl/agregat-uprawowo-siewny-siewny-tani-nowy-okazja-i3242949437.html

http://allegro.pl/agregat-uprawowo-siewny-uprawowosiewny-bez-hydro-i3247571565.html

http://allegro.pl/agregat-agregaty-uprawowo-siewny-nowy-tanio-i3258314429.html

Który lepiej by się sprawował?

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Cieżko będzie miała z uciągiem jak i z podnoszeniem. 2,7 m ma zapotrzebowanie od 60 KM do tego siewnik więc kucyków braknie :P

 

Tak samo z podnoszeniem - agregat 300 kg plus załadowany siewnik jakieś 400 kg więc nieciekawie to widze :P




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Załadowany siewnik ponad 500 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

sam siewnik waży około 450kg , więc udźwigu może braknąć , i z uciągiem takiego zestawu rewelacji nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

I tak wysuniety siewmik w tył poteguje tez mase tego zestawu bo nie widze hydropaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

ursus16 taki agregat ciąga 3p tylko że dociążenie musi być dobre bo inaczej nie ujedziesz jak przyjdą dopłaty też kupuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddominik    0

szkoda waszego czasu i zachodu nic z tego brak koni brak masy ciągnika brak pompy jej mocy oraz wykonanie wieszaków ramion jeden dołek z pałnym zasypem i koła poprzebija bo któryś wieszak lub ramie niewytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

 

Co się nie da wszystko się da nasze c-360 wszystko da radę mój mf przeliczajac powinien tylko 3 pługi obrotowe ciągnąć a ciągnie 4 i to nie małe reż mf robił

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
    • Przez vailus
      Witam Zamierzam zakupić agregat podorywkowy armasz o szerokości roboczej 2,2m. Pracowalby on na ziemi lekkiej jak i na glinie dużo cięższej w uprawie. Sprzezony zostanie z zetorem 8045. Moje pytanie brzmi czy taki zestaw da radę pracować zadowalająco? Głównie chodzi mi o te cięższe kawałki. Jakie opinie krążą o tym agregacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj