Skocz do zawartości
kuudlik

fendt 612 sprezarka powietrza

Polecane posty

kuudlik    0

witam. mam pytanie, ile atmosfer powinna bić prawidlowo sprężarka w fencie 612 lsa? u mnie dochodzi na 15 atmosfer... czy to nie za duzo?? jak wyregulować cisnienie np na 10 atmosfer?

Jarekb20    1

ok 12 bar ja miałem nastawione. A jak chcesz zmniejszyć to musisz trochę odkręcić śrubkę na zaworze ciśnieniowym. On powinien być zaraz przy butli

Wiadomość z agroFakt.pl

Arturos21    4

Mam prosbe o pomoc mam pneumatyke w swoim fendzie 611 lsa i jest wyjscie z powietrzem z tyłu lecz nie wiem jak zrobić żeby dzialy chamulce w przyczepie?? podłaczyłem od ursusa gniazdo i podłaczyłem przyczepe lecz nic sie nie dział co trzeba zrobić zeby to uruchomić moja pneumatyka jest taka jak tutaj http://www.phuagrofarm.pl/pneumatyczne-uklady-hamulcowe/260602-54-54.html

rucin    2

kolego też mam ten sam problem to wyjscie jest do pompowania kół a żeby ci przyczepa hamowała to musisz zawór pod pedał hamulca miec który daje powietrze na wyjscie z tyłu orginalny około 5tys kosztuje

Arturos21    4

o to mnie pocieszyłeś robiłeś to u siebie czy jakoś tańszym kosztem udało się zrobić???

Dobrym i tanim rozwiazaniem jest zamontowanie pedału hamulca z zaworem tak jak np w mf 255 Ten zawór ze zdjecia to chyba do hamulca dwuobwodowego bo taki tez mam u siebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez pjanowiak
      Czy ktoś z posiadaczy Valtry A83 ma często zabrudzony filtr powietrza sadzą ?
      Przy 370 mth pracy czyściłem filtr 2 razy , w końcu kupiłem nowy . Czy ktopś ma podobne doświadczenia?
    • Przez TopAgroPlus
      Witam
      Mam pytanie ile czynnika wchodzi do układu klimatyzacji w John Deere 7730 i dlaczego zamarza rurka niskiego ciśnienia przy sprężarce?

• Przez krychan144
      Witam, 
      Posiadam ciągnik fendt 311 Lsa od roku i doprowadzam go do porządku. Po naprawie skrzyni, przedniego napędu czas na założenie układu pneumatycznego. Zwracam się z uprzejmą prośbą o podesłanie mi kilku zdjęć mocowań, ułożenia sprężarki abym mógł to odwzorować.
      Pozdrawiam 
    • Przez Danielson21
      Witam, jestem na zakupie kompresora do gospodarstwa. Będzie on miał do obsługi raszlownicę, klucz pneumatyczny, smarownicę pneumatyczną. Uważam że butla musi mieć około 150-200l. Mój budżet to około 3000zł.