Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ziom343    0

Witam.

Nie wiedziałem gdzie to pisiać to pisze tu.

Mam pytanie ,bo teraz będe wybierać szkołe, i tak jak np poszedł bym do zawodówki na rolnika i czy bym mógł u siebie odbywać praktyki ,czy na to trzeba jakieś uprawenie itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

@ziom343 chodzi ci o te dwa tygodnie praktyk wiosną i jesienią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom343    0

NIee ,chodzi mi o praktyki takie jak w zawodówce są ,bo mój kolega chodzi do zawodówki tylko ,że na mechanika i ma w 1 klasie 2 dni praktyk i 3 dni nauki.Bo w zawodówce to kązdy tak ma chyba z tymi praktykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja w 1 klasie miałem 1 dzień praktyk jestem na kierunku mechanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9908

W zawodówce masz praktyki 2 dni Ja jestem w TR i mamy 1 dzien w szkolnym gospodarstwie praktyk i z tego co sie orientuje na przyszły rok szkolnyn ma byc u nas agrobiznes i ma to wyglądac tak samo. Klasy 2,3 i 4 mają tak samo tylko 2 i 3 cały maj mają jeszcze praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotr102
      Witam jestem studentem zootechniki 3 rok szukam ciekawego miejsca do odbycia praktyk zawodowych najlepiej przy bydle ale jestem otwarty na inne propozycje. Chętnie wyruszył bym gdzieś w Polskę mam nadzieję że ktoś pomoże mi coś ciekawego odszukać a może ktoś zgodziłby się na odbycie praktyk u niego z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, orientuje się ktoś z Was, czy w Płockiej fabryce New Hollanda jest możliwość odrobienia praktyk zawodowych, kierunek mechanika i budowa maszyn?
    • Przez MF5435
      Witam.
      W najbliższym czasie, tzn na początku czerwca, jest wyjazd do USA na praktyki ( na 1 miesiąc).
      Praktyki organizowane są najprawdopodobniej przez Izbę Rolniczą. Na te praktyki jadą uczniowie/studenci, z całej polski, m.in. ja , jako jedyny ze swojej szkoły.
      Stąd moje pytanie do was , czy ktoś z was też się tam wybiera ? , bo jak wspominałem wcześniej ja jadę sam ze swojej szkoły i tak trochę przykro tak samemu... i mam nadzieję że znajdą się jakieś osoby do towarzystwa..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj