Klaku

Zakładanie kabiny do majora

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
casejx    30

Ja poszukal bym jakiegos uzywanego. Za kilka groszy mozna kupic w niezlym stanie.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaku    55

Ja poszukal bym jakiegos uzywanego. Za kilka groszy mozna kupic w niezlym stanie.

 

Chętnie kupie ale nigdzie nie mg znaleźć może Ty wiesz gdzie szukać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Wywiozłem taką na złom ale mam jeszcze kilka szyb jak byś potrzebował a dach zrób z blachy i gni ją pod kątem prostym a nie w owal ,sąsiad miał tak zrobione i wyglądało dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Moj sasiad ma cala taka kabine ale nie wiem czy chcial by sprzedac


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
Napisano (edytowany)

sąsiad sprzedał całą kompletną kabine za 50zł :D Szukaj na allegro czy tablicy bo można tanio trafić całą kabine bo ludzie chcą sie tego pozbyć ;)

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaku    55

No to mam mały dylemat bo wtargałem ją wczoraj do garażu : http://bankfotek.pl/view/1497909

I jest w niej trochę do roboty. Te gumy trzeba oderwać i nowe jakoś dać i taka już zeżarta jest trochę :(

No i nie wiem czy mam ją remontować i dawać na ciągnik czy sprzedać na złom i najwyżej kupić nową (co jest mało prawdopodobne że kupie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kolego szukaj, bo naprawde mozna znalesc taka kabine za 100-200zl, a jest w czym wybierac


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaku    55

Koledzy powiedźcie mi jaką mam kupić farbę (niebieską) aby pomalować nią kabinę oraz blachy majora ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Ja mam taka na sprzedaz. Własnie mialem ja na zlom wywalac ;d napisz na priw to sie dogadamy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaku    55

Witam i ponawiam temat. Otóż ze względu na inne wydatki kabiny raczej nowej nie kupię tylko zrobię jako tako tą. No chyba że ktoś z Podkarpacia i za przystępną cenę sprzeda lepszą niż moja? :D

Tak więc muszę z czegoś zrobić jakieś uszczelnienie tej kabiny bo stare uszczelki są do wyrzucenia. Ma ktoś pomysł z czego to zrobić ? Potrzebuje również tej półokrągłej lewej szyby oraz całego tyłu kabiny. Chciałem zapytać też jakiej farby użyć na silnik, skrzynie itd. Chodzi o kolor oryginalny . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaku    55

O dzięki wielkie. :)

Mam nadzieje że jakoś da rade zrobić te ramkę na tylną szybę bo tego też nie mam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaku    55

Witam ponownie. Potrzebne mi są jakieś namiary na lakier oryginalny zarówno niebieski jak i ten kremowy zna ktoś numery tych lakierów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pronarek
      potrzebuje kabine do c-360 i nie wiem jaka kabnie wybrac narazie nie bede jej kupywał ale warto sie rozejrzec temat zakładam dla wszystkich rodzajów kabin a ze ja potzrbuje do ursusa to zakładam to w dziale ursus ale jak bedzie wiele innych kabin to sie to gdzies przeniesie z góry za pomoc dziekuje
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj