Skocz do zawartości
DamianoC360

Rocznik Sipma z224/1

Polecane posty

DamianoC360    0
Napisano (edytowany)

Witam.Jezeli nie mam tabliczki z rocznikiem prasy to moge jakos inaczej ustalic jej rok np po numerach??prosze o odp z gory dzieki

Edytowano przez DamianoC360

izydor6280    464

na oponach jest bity rok produkcji, mysle ze nikt ich nie zmienial

w wiekszosci na roznych plastikach tez mozna znalesc date,nawrte na wewnetrznej stronie odblasku powinna byc, czy obodowie lamp

• Like 2

ursusc914    48

Patrz na datę produkcji opon. Wiem, że na osłonie wałka przekaźnika Womu też widziałem nabitą datę produkcji u siebie. Spójrz na klosze i obudowy lamp- tam też czasem są takie informacje.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

casejx    30

Prasa jak widac pierwszej nowosci nie jest to lampy juz byly pewnie wymieniane. Ale opony powinny byc orginalne i na nich bym patrzyl.

• Like 2

DamianoC360    0

na oponach wlasnie patrzylem i nie ma wogole daty produkcji a plastiki to tylko napisy ze wyprodukowane w polsce..ale dzieki za propozycje i czekam na nastepne:)

Klepk995    171

prasa jest z lat 90 takie były produkowane do 93 poznaje po naklejce :P pa po paru szczegółach można by też dokładniej t o sprecyzować ale to musi być ktoś kto o tych prasach wie wszystko :P

• Like 1

Klepk995    171

a te cyfry pomalowane na biało koło koła zamachowego mógłbyś podać bo mam dojście do kilku pras z tych lat i moze jakoś tak by się to dało mniej więcej porównać i sprecyzować

• Like 1

JANCZAK1176    39

Po tym numerze bitym na białym polu ,koło koła zamachowego co widać na zdjęciu ,spisz go i padaj . Każdy nowy rocznik miał większą liczbę pierwsze dwie liczby .

• Like 1

piotrek998    6

W mojej na agromecie jest rok nabity na feldze tego większego koła i na korpusie przekładni tam gdzie dolewa się olej sprawdź może u ciebie też w tych miejscach jest

• Like 1

DamianoC360    0

numer to 52 516.nic na necie nie ma o rocznikach tych pras tylko co od uzytkownikow sie czegos można dowiedziec

Klepk995    171

postaram się jakoś pomóc z tym numerem może u kogoś ze znajomych trafi się prasa o podobnym coś nieco numerze

izydor6280    464

rok na oponie moze zawierac sie w kilkucyfrowym numerze, kiedys troche inaczej to oznaczali, taki numer musi byc na oponie, wiec popatrz dobrze

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się