Zaloguj się, aby obserwować  
lonski

Zwiększenie prześwitu

Polecane posty

lonski    1

Czy da się przestawić zwolnice o jeden otwór do przodu żeby zwiększyc przeswit pod ciągnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Tylko przód zostanie tak samo nisko a najniżej w 330 jest miska olejowa


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonski    1

330 M

Do przodu oczywiście można dorobić dłuższe swożnie na zwrotnicach. Ciągnik chodzi tylko w opryskiwaczu i trochę za bardzo gniecie rzepak na płatka i w desykacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

Na zwolenicy mozesz przestawić, kiedys słyszałem o sposobie na przód gdzie przerabiali w na przedniej osi czopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Tylko kwestia jak dużo chcesz podnosić bo zbyt długie osie do zwrotnic mogą na żywotność przedniej osi(tulei i sworznia) znacznie wpłynąć. Kiedyś widziałem zdjecia opryskiwacza na bazie 330 i tam był prześwit chyba z 1m ale nie pamiętam jak była przednia oś rozwiązana a teraz znaleźć tego nie mogę


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodził z nowej generacji ciągnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzebę zapięcia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyką do isobusa i nie wiem jak to zespolić z zetorem, dodam że oprócz komputera do isobusa, posiadam też komputer do rozsiewacza amatron 3. Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez wisnia83
      Cześć forum. Właśnie dołożyłem sprężarkę powietrza do swojego masseya 675. Działa elegancko i jeżeli kogoś interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym. 
       
    • Przez adam098
      Witam jak podłączyć tura bezpośrednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie dać wolny spływ ?

    • Przez farmerzpowołania
      Witam,
      Czy ktoś z Państwa robił zawracacz kołowy do swojego ciągnika?
      Ja chciałbym taki zrobić, poterzebuję inspiracji i trochę podpowiedzi jak taki zawracacz wykonać.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie męczyć kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj