Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kruczek14

rozdzielacz prasy maetl fach

Polecane posty

kruczek14    2
Napisano (edytowany)

Witam

Pomóżcie mi ponieważ mam taki problem z dokupieniem części do rozdzielacza od prasy metal fach. ostatnio jak prasowałem rozwaliłem ten plastik to jest zaznaczony na zdjęciu i byłem u dealera co kupiłem od niego prasę i powiedział ze mi tego nie załatwi i teraz taka moja prośba żebyście mi pomogli to znaleźć na necie, bo kurcze niedługo już będę zaczynał sianokosy a prasa unieruchomiona. Moze być taki ja ten zaznaczony, chyba ze da rade to zeby miał takie wycięcie na linke do rozdzielacza. Bede bardzo wdzięczny za pomoc

post-23150-0-04148800-1368523155_thumb.jpg

Edytowano przez kruczek14

rafal4610    54
Napisano (edytowany)

skoro jest problem z dostępnością tej części to prościej i korzystniej może być kupić nowy rozdzielacz. Ale ja bym jeszcze podjechał do dobrego sklepu z hydrauliką siłową i może coś dobiorą ;)

Edytowano przez rafal4610

Wiadomość z agroFakt.pl

PioBar    0

Raczej bardzo mało prawdopodobne abyś takie coś dokupił, lepiej poszukaj na allegro nowego.

kruczek14    2

no dzwoniłem do Sokółki to nie mają tego w sprzedaży wiec będę musiał coś wykombinować lub kupić nowy rozdzielacz:) no dzięki za pomoc koledzy, ale jak ktos by sie przypadkiem natknął na cos takiego to niech da znać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez MateuszZajczkowski
      Witam,
      w załączniku dodałem zdjęcie i zaznaczyłem o co chcę zapytać
      do czego służy ta śrubka, boo ona jest bardzo wykręcona i po niej cieknie mi olej. Ma nakręconą nakrętkę do skontrowania, ale ona jest bardzo daleko. Boje się jej wykręcić by zobaczyć jak jest długa, bo nie wiem czy ona czegoś nie trzyma, co po jej wykręceniu spadnie.

Może ktoś wie co mam zrobić, żeby ten olej nie leciał.
      Dzięki z góry

• Przez Packo1
      Witam potrzebuje pomocy.Musze wymienić rozdzielacz hydrauliki i nie za bardzo wiem jak się go demontuje z bloku.Do środka plecaka, na zewnątrz, gdzie znajdują się śruby mocujące go do obudowy? Będę wdzięczny  za pomoc.
    • Przez Mario35
      Witam. Od pewnego czasu jestem posiadaczem ciągnika case maxxum 5150. Wymieniłem wszystkie oleje i filtry. Jest jeden mankament za który nie wiem jak się zabrać, co zrobić i jaka była by tego przyczyna. Miałem zapięte pługi obrotowe na wolnych obrotach ciągnik wolno podnosi i tez wolno plug obraca czy tez podnosi klapa przy balowarce ale gdy zwiększę obroty to tez wszystko przyspiesza podnośnik szybszy i hydraulika. Ciśnienie na wyjściu hydraulicznym 170bar. Dodam ze poza tym nic więcej się nie dzieje. Ciągnik jeździ nie rozłącza biegów np przy orce czy innych czynnościach.