Zaloguj się, aby obserwować  
mrozikk

wałek z widełkami przedniego napędu landini 7550

Polecane posty

mrozikk    0

witam panowie potrzebny mi własnie taki wałek z przedniego napędu do landini z lewej strony poniewarz widełki sie ukręciły od wałka. długośc wałka to 60 cm grubośc 32.5 cm 17 frezów pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43
Napisano (edytowany)

Pokombinuj z wałami napęndowymi od Busów ,może Zuk ,Do tokarza i wszystko da się podpasając ,wałki przekaźnika do maszyn napędzanych od WOM itp

Edytowano przez JANCZAK1176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan556
      Proszę o informację od osób które dorabiały przystawkę napędu do Zetora 7211. Proszę o informację jak to można zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Grabos1981
      Witam. Co sądzicie o założeniu do Landini Legend 115 turbosprężarki?  Wiem że są tu inne korbowody i tłoki jak w modelach oryginalnie uturbionych ale myślę że silnik spokojnie wytrzyma parę koni więcej. Na początek starczyło by jakby było z 15Km więcej. Rozgłądałem się za czymś większym ale kolejny ciągnik na podwórku to chyba będzie już przesada. A za tego nikt mi się da tyle ile w niego doinwestowałem.
    • Przez tomekviki2
      Witam,mam pytanie czy ktoś z was posiada taki traktor ,prosiłbym o opinię.
    • Przez Kobra66
      Witam. mam taki problem przy JD6320 lampka od przedniego napędu cały czas mruga nawet przy wciśnięciu hamulca. Natomiast przy załączaniu świeci się tak jak powinno być, co może być przyczyną takiego mrugania?
    • Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj