andrejus

Rura wysypowa w E 514

Polecane posty

andrejus    158

Problem polega na tym że po rozłożeniu rury wysypowej linki stalowe są luźne, nie podtrzymują rury. Gdy rura jest zamknięta linki naprężają się maxymalnie.

 

Jak to u was wygląda ? Macie jakieś pomyśly co jest nie tak?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

Ja gdy mam rurę zamkniętą i otwartą naprężenie linki mam prawie takie same, trochę ciężko to dobrze wyregulowac. Ja mam inny problem, po rozłożeniu rury bolec który blokuje przed zamknięciem sam mi się wysuwa i rura się zamyka, musiałem w nim przewiercic dziurkę i wkładac zawleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Perkins    0

U mnie tez rura czasami sie składa ale to sporadycznie, tylko ze moim zdaniem to jest zużycie tego palca zabezpieczajacego.

A naciag linek jest cały czas taki sam jak u kolegi mariusz3v przy złożonej jak i rozłozonej rurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

koledzy jaką wysokość rozładunku ma 514 innymi słowy na jak wysoka przyczepe moze wysypac?

 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszytkich
      Chciałbym sie dowiedziec jak sens ma montowanie bocznej rury wydechowej przy schodkach i czy to nie jest niebezpieczne (iskry itp.)?
    • Przez rucin
      Kupiłem superka i juz kilka tygodni go przeglądam i gdy chciałem otworzyć rure wysypu to było cieżko coś skrzypiało i strasznie cieżko szła wcześniej tak nie było gdy otwierałem podczas oglądania u poprzedniego właściciela co może być przyczyną.A może da sie jakos łatwo zrobić żeby była otwierana hydraulicznie??
    • Przez Cihu
      Czy wy też macie taki problem, że rura słabo sie otwiera i czasem trzeba nawet pchnąć ją ręką żeby się otworzyła? nie bardzo wiem co jest grane. niby przecieków nie ma ale rura chodzi tak jakby chciala a nie mogla. rekord jest z 87 a u mnie pracuje juz prawie 15 lat i zawsze mam ten sam problem. nie bardzo wiem jak sie zabrac za to.
    • Przez Famer21
      Z jakiego materiału szukać rurę na beczkowóz? Nie potrzebujemy beczkowozu tylko samą rurę, obecna poprostu jest już nieszczelna, wywozimy 10tyś litrów 1 dzień w roku, nie potrzeba żadnej pompy chcielibyśmy poprostu obecną rurę ściągać z kunstrukcji, i zamontować nową rurę.
      Powiecie mi gdzie mogę znaleźć taką rurę na woj, opolskim i jakiego materiału szukać? Najtańszy beczkowóz jaki widziałem to koszt 4 tyś, a rurę chyba znajdę dużo tanio ? Po co kupować jak wszystko mamy tylko rurę na wymiar i gotowe.
    • Przez rafal3050
      wzieliśmy pole w dzierżawe i tak jest kupe drzew i wczoraj jak robiłem agregatem scierniskowym zgiołem rure a tak dosłownie to rura jest cała tylko jak sie łonczy tłumik z rurą to w tłumiku pekł przy samej rurze tak na 4-5 cm wzieliśmy juz naprostowaliśmy jest ok tylko po dłuzszej drodze pekniecie sie bedzie powiekszać jak ja patrzyłem na cene tłumika to 600 zł zamurowało mnie juz bym kupił ale sie okazało ze jakis d*pek rure zespawał z tłumikiem a tak to rura prosta jest a tu trzeba jeszcze do kupić tą rure a z kolei to koszt 450 zł i to wychodzi 1000 zł a dla mnie to troche duzo moze ktos wie gdzie mozna dostać uzywany tłumik i rure lub jakieś namiary albo ktos wie jak to naprawic btłbym wdzięczny i prosze o szybką odpowiedz bo zaraz orka buraki ...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj