Skocz do zawartości
mantas

czy hodowla bydła mięsnego jest opłacalna?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
frankoo    6

Witajcie.

Mam 8h gruntów ornych.

Mój plan jest taki:

Zasiać 1h łubinem jako późniejszy dodatek do paszy dla opasów.

Reszta to: ż.yto (2,5h), przenica(3h) i reszta mieszanka(1,5h).

Czy takim sposobem będę w stanie utrzymać minimum dwanaście sztuk opasowych byczków ??

Ziemia to 4-5 klasa i mam jeszcze 2h łąk ale nie liczę zbytnio na to bo nie nawadniane ........

Ja to bym tak to widział i czy dobrze ??

Edytowano przez frankoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    2

Co ty chcesz je karmić samym łubinem i śrutą? Jak bedziesz je tak karmił to bedziesz je trzymał po 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

maroon    63

Dopisz do tego 1.05 ha kukurydzy. Bo daleko nie zajedziesz.

A z tego ha kuku to ile można wychować opasów? Tak orientacyjnie przy założeniu że karmienie kuku rozpocznie się po odsadzeniu od mamek przy wadze około 300 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    325

@frankoo - zamiast żyta i pszenicy - pszenżyto Lepsze dla opasów niż pszenica i żyto Łubinu mógłbyś więcej i jęczmienia jakiegoś. Z łubinem bardzo dobry pomysł - pozwoli ograniczyć koszty. Z nienawadnianych łąk tez idzie zebrać trochę paszy. Byle z azotem nie przesadzać. Poza tym po ilości ha nie idzie określić ile utrzymasz sztuk. Podaj orientacyjne plony jakie wyciągasz - wtedy można coś więcej powiedzieć.

@jelcz - masz pojęcie ile łubin ma białka?? 3 razy tyle co jęczmień. Mówi Ci to coś?? Najpierw się dowiedz zawartość tłuszczu , białka ,etc w poszczególnych zbożach a potem zabieraj głos. 15% łubinu w dawce i bez soi można jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    318

@maroon podałem w przybliżeniu , nie wiem nigdy tego nie sprawdzałem mi dla 20 szt waga około 600-700 kg i 11 szt po około 250 kg pochłoneły przez 7 tygodni kiszonkę z 1 ha bo pryzma była osobna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frankoo    6

z 1h średnio cztery tony żyta.

łubin wybrałem dokładnie z tego powodu co podał @mickas092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    2

Ale przecież nie bedzie samym łubinem karmić te byki,bo one potrzebują też innej kiszonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frankoo    6

@Jelcz, a powiedz mi co będzie lepsze. QQ czy ziemniaki ??

Nie znam się za m.ocno na hodowli opasów i wybaczcie mi za moje spostrzeżenia i pytania ;)

Edytowano przez frankoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    325

Jasne że kiszonka z qq . koło 10 dało by radę. Choć dla małej ilości sztuk jednak preferuje sianokiszonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kratka16    0

Czy byk po kastracji staje sie bardziej bezpieczny czy nie.A wy wogole kastrujecie swoje czy nie i co z przyrostami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    325

Teraz sie nie kastruje byków - w sumie to nawet nie wiem czy to coś daje. Nie trafisz za bykiem jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

Witajcie.

Mam 8h gruntów ornych.

Mój plan jest taki:

Zasiać 1h łubinem jako późniejszy dodatek do paszy dla opasów.

Reszta to: ż.yto (2,5h), przenica(3h) i reszta mieszanka(1,5h).

Czy takim sposobem będę w stanie utrzymać minimum dwanaście sztuk opasowych byczków ??

Ziemia to 4-5 klasa i mam jeszcze 2h łąk ale nie liczę zbytnio na to bo nie nawadniane ........

Ja to bym tak to widział i czy dobrze ??

 

 

ja bym widział to tak

1,5ha kukurydzy na kiszonke

4 ha pszenżyta

a reszta areału przeznaczyc na łaki i sianokiszonke w rolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
killer12    0

zrob sobie z trawy sianokiszonke. ale kukurydze to sobie posiej bo na samym lubinie i srucie to nie beda rosli zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    325

Będą będą - u mnie na samym sianie i treściwej koło 12% białka 5 kg na sztuke dziennie miałem 1100 gramów dziennie przyrostu. Na sianokiszonce i treściwej z dodatkiem łubinu myślę ze 1250 g jest osiągalne. A to juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    318

Czy byk po kastracji staje sie bardziej bezpieczny czy nie.A wy wogole kastrujecie swoje czy nie i co z przyrostami.

na 100% mu nie staje :D I tym samym jest bezpieczniejszy :lol:

Tak miałem kiedyś taki pomysł ale mniej by mi zapłacili i zrezygnowałem.

Edytowano przez Piotrek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    713

koma666 nie rozumiesz. Jeśli tona paszy kosztuje 1000zł a Ty ją wyprodukujesz za 200zł to sprzedając na rynku zyskujesz 800. Jeśli wsadzisz w byka tą 1t paszy to obliczając wartość dodaną jaka powstanie na byku(czyli dochód - koszty) nie możesz liczyć w kosztach że pasza jest po 200zł.

Po to rolnicy zakładają hodowlę że w razie niskich cen zbóż odbiją sobie tą różnicę na cenach żywca. To jest takie zabezpieczenie.

Jak Cię pszenżyto kosztuje 500zł - wyprodukowanie to zysku masz 400zł jak sprzedasz po 900 - to proste. Ale jak wsadzisz tą 1 t w byka to nie liczysz zysku z byka uwzględniając koszt zboża jako 500zł a jako 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

ja uwazam ze trzeba liczyc rzeczywiste koszty jakie sie poniosło i potem odjac je od pieniedzy które wezmie sie za opasa i wtedy widac czy to sie opłaca czy nie

 

powtarzam RZECZYWISTE KOSZTY

 

 

a to co ty prezentujesz to jest porównanie co sie bardziej opłaca, produkcja wołowiny czy produkcja roslinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    85

jak policzysz rynkowe ceny wszystkiego to wyjdzie ci że do każdego byka dokładasz. Dlatego nie opłaca się prowadzić hodowli bydła nie mając ziemi. Moim zdaniem trzeba liczyć faktyczne koszty czyli ile wydasz na wyprodukowanie paszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    6

Godzinę temu weterynarz liczył (wprowadziłem temat mleko czy mięso) to powiedział ( liczył przy mnie na komórce w oborze :P )i policzył że chować byka to tak samo jak doić krowę która daje 5 l mleka dziennie. Przy założeniach że mleko 1,4 zł byk 750 kg, 730 dni chowu. Na koniec dodał ,, jeżeli nie masz swoich cielaków to po byku pusty łańcuch i trzeba odkupić , a za krowę 4 tys weźmiesz i zostawiła coś po sobie :D

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    63

ja uwazam ze trzeba liczyc rzeczywiste koszty jakie sie poniosło i potem odjac je od pieniedzy które wezmie sie za opasa i wtedy widac czy to sie opłaca czy nie

 

powtarzam RZECZYWISTE KOSZTY

 

 

a to co ty prezentujesz to jest porównanie co sie bardziej opłaca, produkcja wołowiny czy produkcja roslinna

Jesteście w błędzie - każdy początkujący student ekonomii wam to powie To o czym pisze pawelol to tak zwane koszty utraconych korzyści lub koszty alternatywne i należy je uwzględniać w każdym rachunku ekonomicznym No tak na logikę - jeśli macie towar o wartości 1000 zł (przykładowa cena 1 tony zboża) który możecie bez żadnego najmniejszego wręcz problemu sprzedać to jeśli wrzucicie ten towar w byka to należy go liczyć za ten 1000 zł a nie za cenę produkcji choćby wynosiła ona 1 zł - bo nie wsadzacie w byka tą złotówkę tylko towar wart tysiąc złotych I jeśli zysk z hodowli byka nie pokryje kosztów produkcji to jest strata Ale np w przypadku siana czy sianokiszonki to ja w moim przypadku liczę rzeczywiście tylko koszty produkcji bo w mojej okolicy nie jest łatwo sprzedać tą paszę więc dlatego nie liczę tego po kosztach wartości rynkowej

Mam też pytanie czy ktoś z was stosował lucernę w żywieniu bydła mięsnego? Jak to się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    713

To na przykładzie. Za byka bierzemy 5 tys zł. Licząc wszystko po cenach rynkowych koszt wychowania byka to 4 tys zł. Zostaje nam 1tys zł po 16 miesiącach czyli na miesiąc dostaniemy około 62zł czyli dniówka ciut ponad 2zł. Tyle zarobimy na byku + ryzyko że zdechnie.

 

Maroon naukowo wyjaśnił - w notatkach z produkcji roślinnej mam to zapisane.

 

Tespis17 - 55zł za 100kg ale jakiej śruty? Mieszankę zbożową można kupić po 550zł za tonę. Wyprodukowanie 1 t śruty kosztuje mniej a policzyli 550zł.

 

Kolejna sprawa że wskaźnik opłacalności wyszedł im ok 106-110 % czyli na byku zarobisz 500zł wg ich obliczeń a nie 3 tys według niektórych "ekonomistów" z forum.

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    85

piotruś19 wszystko dobrze tylko mleko trzeba sprzedawać codziennie i nie można wstrzymać odstaw jak cena mocno spada a wahania na rynku mleka są duże. Mieliśmy same krowy do czasu gdy przez 3 miesiące cena spadła do 80gr. Wtedy stwierdziliśmy że trzeba zacząć drugi kierunek produkcji czyli opasy. Tu zysk jest mniejszy ale pewniejszy. I można przeczekać spadki cen.

Edytowano przez damian40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    22

proste i logiczne jest to co pisze pawelol111 ja od 3lat podliczam sobie produkcję roślinną i ile mam zysku z uprawy zbóż i innych, dla obliczeń kosztu hodowli bydła biorę średnią cenę zboża z całego roku ,ponieważ nie wiem kiedy i w jakiej cenie bym to sprzedał czy w tej po 600 czy 900 więc liczę np 750. nie ma co ściemniać z pr zwierzęcej szału nie ma, tyle że czasami można zaoszczędzić np tanimi ziemniakami,łubinem i tak jak ktoś napisał są np łąki a kupca na siano sianokiszonkę nie ma lub łąki za darmo do skoszenia. właśnie kolega damian słusznie napisał że z bydłem opasowym można przeczekać spadek cen,przytrzymać kilka miesięcy,dlatego kończę z trzodą a powiększam bydło.

Edytowano przez zbyszek8201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


  • Podobna zawartość

    • Przez Mariusz_836
      Sprzedam jałówkę rasy mieszana miesna (matka simentaler)wiek 18 miesięcy

    • Przez matingus
      Nowy Rok,miejmy nadzieję że nie będzie gorszy od tego co był.
      komentujcie dodawajcie ceny...
      Wszystkiego Najlepszego i aby ceny były lepsze..
       
      kontynuacja wątku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/87893-cena-byd%C5%82a-w-2016/page-154?do=findComment&comment=1998698
    • Przez Adrian321321
      Witam jak rozpoznać krzyżówki ras mięsnych ze by były mięsne jako powinno mieć sierść długość kolor proszę o szybko odpowiedź
    • Przez KacperBade
      Witam ja mam pytanie odnośnie kilku kwesti.(pozwolę je sb zawrzeć w podpunktach)
      1.posiadam mf255 i ursus c-360 z turem i się zastanawiam nad wymianą mf 255 na mtz 82 (ogólnie posiadam 10 ha)
      2.Z czego najlepiej jest wykonać koryto dla bydła mięsnego w bramie wjazdowej .
      3.jaki poidło najlepiej zamontować dla bydła opasowego.
      Myślę że to tyle z moich pytań prosił bym o odp w podpunktach.
      Z góry serdecznie dziękuję za odp.
    • Przez Mateusz2121
      Witam chciałbym zacząć robić sianokiszonke dla byków i ma do was takie pytanie czy 6-7 byków da rade zjeść taką bele zanim zacznie sie psuć ? ważne!!!
×