Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, posiadam 14ha ziemi uprawnej i chciałbym się dowiedzieć ile powinienem z tego obsiać trawą, ile robić kiszonki z kukurydzy i ile hektarów obsiać zbożem na te 15 sztuk opasów. Ile tyle sztuk potrafi wyprodukować obornika przez rok i gnojowicy? (Sianokiszonka w balotach nie wchodzi w grę) Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam. 
    • Przez Tomek__
      Mam pewien problem po drobnej modernizacji w starej obory a dokładniej po zamontowaniu poideł, krowy jakoś nie potrafią nacisnąć tego języka który wpuszcza wodę.
      Znacie jakieś metody żeby nauczyć je pić z tych poideł?
    • Przez cycu99
      Witam mam pytanie ile mogę mieć krów na 30 ha, czy warto mieć na takim areale krowy czy może lepiej opasy z góry dzięki 
    • Przez cycu99
      Witam mam pytanie chce mieć bydło mieć swoje mamki i odsadki zostawiać na opasy mam 30 ha i jak ułożyć proporcje czego ile siać, oraz ile dam rady utrzymać bydła na 30 ha 
    • Przez kacper2002
      Witajcie!
      Właśnie buduję kurnik 7m x 4m na produkcję jaj kurzych i mięsa kaczego (produkty ekologiczne) i mam kilka pytań:
      -czy warto inwestować w biznes który polega na inkubacji jaj kurzych rasy leghorn,rossa i odchowywać je do wieku 10 i 20 tygodni?  Mój tata powiedział że nie ponieważ lepszy inkubator na 60 jaj kosztuje ok 500zł do tego trzeba doliczyć prąd pasze a kura w wieku 20 tygodni kosztuje 25zł . Dodam że mam lat 15 i to ma być taka wypłata

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.