Jarolek19

JAKIEGO FENDT-a KUPIĆ

Polecane posty

krolikNH    56

Fendt troche za drogi jest, no i części tez do tanich nie należą. Na pewno nie kupuj Pronara, Ursusa i Belarusa :( Wybieraj: John Deere, New Holland, Valtra.

 

Pozdrawiam ----> krolikNH :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Fendt troche za drogi jest, no i części tez do tanich nie należą.

A może do NH czy JD części za darmo rozdają? Żadnego z tych ciągników nie naprawi się tak tanio jak Ursusa.Przy wyborze ardziej kierowałbym się awaryjnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEKUPUJ FENDTA,,,miałem takim ciągnik i niechce o nim słyszec!!!!cześci drogie!mam valtre 160koni i pali o wiele mniej niz tej samej mocy fendt....i pozatym łatwiejsza w obsłudze i serwis ma lepszy :(:(:) kupuj VALTRE albo deuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
kup se 711 vario ja takiego mam kupiłem go w niemczech za 27tyś euro

o Fendt-dzie mówie

Ban Ci sie skończył a Ty znowu swoje?

 

NIEKUPUJ FENDTA,,,miałem takim ciągnik i niechce o nim słyszec!!!!cześci drogie!mam valtre 160koni i pali o wiele mniej niz tej samej mocy fendt....i pozatym łatwiejsza w obsłudze i serwis ma lepszy :):):) kupuj VALTRE albo deuza

To już sprzedałeś tą 260KM?

valtre 260 koni -bo ją mam :( i fenda vario 936 :)

Rodzice szybko zmieniają Ci zabawki :(

 

STOP dzieciom neo !!!

http://www.dziecineo.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu kupil jakiegos fendta 309 115km wystarczy z pewnosca. kupisz dwa lata narobisz motogodzin i sprzedasz i kupisz nowego :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

wiecie mi nie chodzi oto żeby kupić pojeździć troche i sprzedać

tak jak pisze to w swoich postach @grzesiekkunick w swoich postach , że kupuje traktor i zaraz sprzedaje heheheeheh

^_^^_^^_^:):(:):(

 

tata chce wiecie kupić jakiś ciągnik na jakiś czas żeby nam posłużył troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

To niech kupi zadbanego 714 i napewno nie będzie chciał zmienić na inny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopak    1

Znajomy mojego taty powiedział, że na zachodzie na 100ha pola przeznaczany jest tractor o mocy 100KM.Taki mają podobno przelicznik, ale ile w tym prawdy to nie wiem...jednak moim zdaniem to 100KM nie wystarczy.Myslę, że około 150KM byłoby w sam raz...pzdr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORION1    1

Ja czytałem gdzieś test spalania JD kontra FENDT i FENDT spalil 10 l więcej od Jelonka ciągniki były chyba po 180 km ja chyba bym wybrał jednak Jelonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Dla mnie trochę dziwnym faktem jest to, że zwolennicy jd czesto się wtrącają ze swoją marką w sprawie, gdzie ktoś zamierza kupić fendta (tak jak jest to w tym przypadku). Jak dla mnie sprawa jest prosta, bo wiem to po sobie mogliśmy wziąść fendta 309 albo mf 54xx( nie znam dokladnej numeracji) w zamian za jd 5720 który po nabiciu już ponad 500 mth jest słabszy od ursusa 5714. Winom tego zajścia jest podobno pompa paliwowa (tak bynajmniej twierdzą mechanicy którzy obejrzeli ten przypadek). Wnioskując z tego mogę powiedzieć że nie był to zbytnio udany zakup.

 

A odnosząc się do postu gdzie napisane było że części do fendta są okropnie drogie. To dodam przykład, że do takich marek jak nh czy jd też części nie są tanie jak choćby mój nh gdzie za jakąś głupią łapke przy sprzęgle trzeba było dać 3650zł ( bo nie dało się wymienić łapki tylko trzeba bylo wymienić łapkę plus towarzyszącą jej część tak bynajmniej zostałem poinformowany w serwisie nh). A np kapitalny remont silnika jd średniej mocy wynosi około 22tyś. zł( wiem bo rozmawiałem z mechanikiem który taki remont robił).

 

Pozdrawiam!!! :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Dla mnie trochę dziwnym faktem jest to, że zwolennicy jd czesto się wtrącają ze swoją marką w sprawie, gdzie ktoś zamierza kupić fendta (tak jak jest to w tym przypadku). Jak dla mnie sprawa jest prosta, bo wiem to po sobie mogliśmy wziąść fendta 309 albo mf 54xx( nie znam dokladnej numeracji) w zamian za jd 5720 który po nabiciu już ponad 500 mth jest słabszy od ursusa 5714. Winom tego zajścia jest podobno pompa paliwowa (tak bynajmniej twierdzą mechanicy którzy obejrzeli ten przypadek). Wnioskując z tego mogę powiedzieć że nie był to zbytnio udany zakup.

 

A odnosząc się do postu gdzie napisane było że części do fendta są okropnie drogie. To dodam przykład, że do takich marek jak nh czy jd też części nie są tanie jak choćby mój nh gdzie za jakąś głupią łapke przy sprzęgle trzeba było dać 3650zł ( bo nie dało się wymienić łapki tylko trzeba bylo wymienić łapkę plus towarzyszącą jej część tak bynajmniej zostałem poinformowany w serwisie nh). A np kapitalny remont silnika jd średniej mocy wynosi około 22tyś. zł( wiem bo rozmawiałem z mechanikiem który taki remont robił).

 

Pozdrawiam!!! :rolleyes:

 

gimo czytaj dokładnie ! autor wacha sie pomiędzy JD a Fendtem. i nie bede sie tu z tobą kłucił co lepsze bo oba te ciągniki są świetne i zostawiają reszte sporo w tyle :rolleyes: i nie chodzi tu ze jak powiedział ze chce fendta to nie mozna mu dordzic innych marek...

a teraz o generalce JD.myslisz ze w fedcie zeszedłbys ponizej 20 tys?

 

tutaj kilka ofert :

http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=842999

http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=636036 tutaj cena nie podana ale raczej w 180 tysiącach sie nie zmiesci ;/

http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=748362

http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=844275

 

poszukaj jeszcze sam na traktorpolu bo duzo tam fajnych ofert :(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0
Dla mnie trochę dziwnym faktem jest to, że zwolennicy jd czesto się wtrącają ze swoją marką w sprawie, gdzie ktoś zamierza kupić fendta (tak jak jest to w tym przypadku). Jak dla mnie sprawa jest prosta, bo wiem to po sobie mogliśmy wziąść fendta 309 albo mf 54xx( nie znam dokladnej numeracji) w zamian za jd 5720 który po nabiciu już ponad 500 mth jest słabszy od ursusa 5714. Winom tego zajścia jest podobno pompa paliwowa (tak bynajmniej twierdzą mechanicy którzy obejrzeli ten przypadek). Wnioskując z tego mogę powiedzieć że nie był to zbytnio udany zakup.

 

A odnosząc się do postu gdzie napisane było że części do fendta są okropnie drogie. To dodam przykład, że do takich marek jak nh czy jd też części nie są tanie jak choćby mój nh gdzie za jakąś głupią łapke przy sprzęgle trzeba było dać 3650zł ( bo nie dało się wymienić łapki tylko trzeba bylo wymienić łapkę plus towarzyszącą jej część tak bynajmniej zostałem poinformowany w serwisie nh). A np kapitalny remont silnika jd średniej mocy wynosi około 22tyś. zł( wiem bo rozmawiałem z mechanikiem który taki remont robił).

 

Pozdrawiam!!! :rolleyes:

 

 

 

kolego @Gimo co ty bedziesz nam mówił o tym czego nie praktykujesz drogie czy nie drogie psuje sie czy sie nie psuje mi chodzi o kupienie a nie o części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

gimo to mistrz w pisaniu o tym czego on nie ma i czego on tym nie robi :rolleyes:

@jarolek czesci tez wez pod uwage ale w końcu za to sie daje grubą kase zeby sie nie psuło :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0
gimo to mistrz w pisaniu o tym czego on nie ma i czego on tym nie robi :rolleyes:

@jarolek czesci tez wez pod uwage ale w końcu za to sie daje grubą kase zeby sie nie psuło :rolleyes:

 

 

 

w sumie masz racje części bedo poczebne ale jak sie kupi w eleganckim stanie to ja wiem hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

ludziska tata pojechał po traktor za tą granice w końcu kurde taraz cza tylko czekać ja pierdziu aż mnie telepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to czekamy ;) na opinie i na fotki :P jaki w końcu kupujecie ten ciągnik?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0
to czekamy ;) na opinie i na fotki :P jaki w końcu kupujecie ten ciągnik?

 

 

no panowie traktor już jest Fendt 614LSA Turbomatik z 1993 roku

 

stoi na podwórku Fotki wrzuce na wiosne bo teraz przejściowo niemam aparatu

 

piękny zadbany sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego ja mam Fendt favorit 615 lsa turbomatik e z 1990 roku i polecam Tobie go w 100% ponioewaz ma tuz przedni i wom po drugie malo pali po trzecie jest to super ciagnik do kazdych maszyn i pod kazdym wzgledem jest zswietny jesli chcesz dowuiedziec sie czegos wiecej o tym ciagniku to pisz na moje gg:) 8004684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

gdzie ty odkopałes ten temat z przed trzech miechów ;]


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil691    1

haha kupil 614lsa a propozycje 714 vario byly to neizla roznica.(nie smieje sie ze 614 lsa tylko z roznicy ceny lat i komfortu cignikow ktore byly prponowane a tym kupionym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj