Zaloguj się, aby obserwować  
UrsusC-330

Zatkana odma.

Polecane posty

max696    9

chodzi o to jak wyczyścić ten korek ?

-możesz go polać benzyna/ropą i wypalić

-wypłukać w gorocej wodzie z plynem

-przedmuchać kompresorem

 

u mnie to poskutkowało, i teraz przestal zygac olejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dany1234
      witam leci mi troche olej z odmy co to moze oznaczac prosze o odpowiec mf 3060
    • Przez osio
      Otóż Moj Mf wogóle za dużo dymu nie puszcza ale przeważnie jak ma ciężko widać trochę że spaliny idą przez odmę. Ale nieraz widać jak dym idzie przez tłumnik. Wiadomo że silnik ma już tam jakieś przedmuchy tylko nie wiem czym to może być spowodowane???????? Proszę o odpowiedź
    • Przez krzychuR95
      mam problem z władimircem t25 a2 ponieważ kopci i pluje olejem z tego dolnego wylotu spalin czy to pierścionki się skończyły czy cos innego prosze o szybka odpowiedz
    • Przez damianzb9613
      Witam posiadam Renault 85-14 tx silnik MWM i nie wiem co może być przyczyną strasznego kopcenia na biało i chlapaniem z odmy co może być tego przyczyną .Czy w tych ciągnikach jest normalne że podczas odpalania trzeba dodać gazu .
    • Przez Rafalk1990
      Witam mam ostatnio problem z Case 844 s mianowicie przez odme wylatuje olej i dym siwy przy obciążeniu jak się stanie na dosłownie minute wszystko się uspokaja żadnego dymu ani oleju. Jakie mogą być waszym zdaniem przyczyny ? w tamtym roku bez problemu radził sobie z 4 skibówką teraz wole nie myśleć jak z grudziądzkim agregatem 2 metry tak się dzieje. Filtr powietrza może mieć na to wpływ że brakuje mu powietrza i tworzy podciśnienie wyrzucając olej odmą?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj