kawa

Case MX- Kody błędów

Polecane posty

Mycek5120    29

Tak dwie dolne poziome kreski problem juz rozwiazany uszkodzeniu uległy guziki na prawym błotniku tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1634    4

Witam mam problem case cs130 błąd 16 co to może być zgasla deska rozdzielcza brak kierunku

Edytowano przez mateusz1634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1634    4

16 oznacza przerwę w układzie elektrycznym u mnie był spalony bezpiecznik, koleś się nie przyznał ze zrobił zware przy gnieździe do przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Ale wy tu kombinujecie kosztów sobie narobicie a ciągnik jak nie działał to i dalej nie działa to że ktoś poda jak błędy sczytać i co niby one oznaczają bo słowo (chyba) wiele wyjaśnia o wiedzy ............. tu obficie wylewanej, jeszcze trzeba trochę pomyśleć bo same błędy nic nie dają, poza tym wiedza pod tytułem zamień sobie elektrozawór od womu z rewersowym , dawno się już tak nie śmiałem , pokazuje to tylko jaką wiedzę mają osoby które się tu udzielają i wprowadzają innych w błąd to samo tyczy się dokręcania czujnika z odpowiednią siłą, czy zaworu, że jego siła dokręcenie ma większe znaczenie niż się wydaje:) Dzięki za poprawienie humoru. :)


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Mnie się wyświetla w EHR kod Bledu "5" co on oznacza? Wnioskuje ze wysiadł sworzeń pomiaru sily, ale nie jestem pewien i który lewy czy prawy?. Poza tym, jak się zmienia Żarówkę na klawiszu "podnoszenia opuszczania"? Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dokładnie dolne sworznie, ja tak mam z 5 lat i w tamtym roku całkiem  z sworznie odciolem kable.

Co do żarówki to nie robiłem ale podejrzewam ze przycisk trza rozebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Dzięki za odpowiedź. nie wiesz przypadkiem, czy lew, czy prawy i ile taki kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W serwisie chyba 1800  netto,  może brutto, teraz nie pamiętam, ale szło taniej kupić.Nie mam pojęcia prawy czy lewy.

Jak kupiłem mojego to miałem błąd 5 olałem to, problem jest taki że drugie pokrętło nie działa, to mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Macie może listę błędów do Podnośnika EHR do Case Mx byłbym wdzięczny Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Na wyświetlaczu EHR wyskakuje  na przemian 1 i 5. Czego to błedy??? Dodam że nie działa podnoszenie guzikiem na błotniku po lewej stronie, na prawej jest OK. Proszę o szybko odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Kod 5 i 1 na przemian oznacza ze jeden z Sforzni pomiaru sily uciagu jest popsuty lub kabel zerwany. 5 oznacza dwa bolce a 5 i 1 / 5 i 0 to Lewy / Prawy lub odwrotnie

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13

Witam. Miałem latem taki sam problem jak Ty, tez mam mx100c. U mnie przyczyna była woda w kostce tylko nie pamietam w której, ale na pewno ktoras z tylu traktora po prawej stronie zaczepu, wystarczyło ja rozłaczyć i dorze wyczyscic i wysuszyć i wszystko wrociło do normy, pozniej ja jeszcze dobrze zaizolowałem aby woda znow sie nie dostała i do tej pory problem sie ani raz nie powtórzył :)


Dodam jeszcze ze u mnie jak ten wałek sie wyłanczał po 5s to jak miałem właczone na liczniku obroty wałka to jak go właczyłem to jak dodałem gazu to obroty wałka pokazywało 5,10.. i się wyłanczał i wystarczyło te kostki z tylu poczyscic i jest ok a tez wyciagałem cewki i wgl a to tylko jedna kostka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Koledzy podrzuci ktoś procedure kasowania błędów?? 

i potrzebuje opisu do błędów pomożecie?

63

74

72

33

73

62

15

64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafyo    15

Witam. Podrzuci ktoś kody błędów do mx 135, i procedure kasowania. Na priv albo rafyo@interia.pl. Poszukuję też serwisówkę do mx135 - 1600 stron. PDF, kartki. Bede wdzięczny  za pdf , jak nie to chetnie kupie papierową wersję za normalne pieniądze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chleb0    0

Witam, odgrzeje kotleta, chcę kupić mx 135, lub mx 150 , oglądając je wiem dzięki temu forum jak odczytać błędy, ale nie mam zielonego pojęcia co oznaczają błędy wom, oraz EHR (np. w tym co dziś oglądałem w Łazach na ehr świeciło sie ciągle 2 ) czy mógłby ktoś czy to na priv czy to tutaj podesłać kody ich opisy i ewentualna kalibracje womu ?  Spróbuję jeszcze napisać do Casa zobaczymy co odpiszą. Z góry dzięki. 

 

P.S wiem że grego posiada, ale nie mogę mu wysłać wiadomości chyba ma zablokowane otrzymywanie.

Edytowano przez Chleb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0
Dnia 15.05.2013 o 20:12, Ziel napisał:

Wpadłem na to. Od razu sciągłem bok i wszystkie bezpieczniki posprawdzałem :)

witam mam case mx100c i mam taki problem że podczas jazdy miga mi kątrolka "N" podczas jazdy czy ktoś wie o co chodzi

witam mam case mx100c i mam taki problem że podczas jazdy miga mi kątrolka "N" podczas jazdy czy ktoś wie o co chodzi

Dnia 3.01.2018 o 20:52, Chleb0 napisał:

Witam, odgrzeje kotleta, chcę kupić mx 135, lub mx 150 , oglądając je wiem dzięki temu forum jak odczytać błędy, ale nie mam zielonego pojęcia co oznaczają błędy wom, oraz EHR (np. w tym co dziś oglądałem w Łazach na ehr świeciło sie ciągle 2 ) czy mógłby ktoś czy to na priv czy to tutaj podesłać kody ich opisy i ewentualna kalibracje womu ?  Spróbuję jeszcze napisać do Casa zobaczymy co odpiszą. Z góry dzięki. 

 

P.S wiem że grego posiada, ale nie mogę mu wysłać wiadomości chyba ma zablokowane otrzymywanie.

witam mam case mx100c i mam taki problem że podczas jazdy miga mi kątrolka "N" podczas jazdy czy ktoś wie o co chodzi

Dnia 30.12.2015 o 18:22, mateusz1634 napisał:

16 oznacza przerwę w układzie elektrycznym u mnie był spalony bezpiecznik, koleś się nie przyznał ze zrobił zware przy gnieździe do przyczepy

witam mam case mx100c i mam taki problem że podczas jazdy miga mi kątrolka "N" podczas jazdy czy ktoś wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26
https://www.olx.pl/oferta/case-mx-120-sprowadzony-manualny-tuz-CID757-IDpGkGZ.html co sadzicie o nim? 70k brutto, 10tys mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maateusz2    0

Co w case mx 135 oznacza migajacy zolty trojkat z wykrzyknikiem na liczniku filtr powietrza wymieniłem trojkat puki co miga sporadycznie ale chciałbym wiedziec co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5
Napisano (edytowany)

Wie ktoś co to znaczy ten znaczek obok 250 bo mi mruga ciągle

Screenshot_20200729-211545_Gallery.jpg

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Tam się nic nie kasuje,  na górnym liczniku masz ustawioną wymianę oleju i filtrów w silniku co 250 godzin a dolny licznik pokazuje ile już zrobiłeś Ten dolny liczy do tych 250 i sam sie zeruje a Ty w tym czasie powinieneś zrobić wymianę.  Skoro masz ustawioną  wymianę co 250 to pewnie masz CX, MX mają ustawione co 300 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj