fd65

kosa spalinowa do produkcji siana

Polecane posty

fd65    0

czy są jakieś tarcze,noże lub coś w tym stylu dzięki czemu przy pomocy kosy spalinowej stihl FS 120 mógłbym kosic trawę na siano ? bo kosą ręczną nie umię a mam 40 arów na pochyłym sadzie i chciałbym to zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fd65    0

a ten trójząb mam tylko on też sieka trawe a ja potrzebuje ją na siano. może za duży gaz daję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz b    22

Musisz opanować dobrą technikę cięcia, odkładać odpowiedni każdy pokos. Ja mam tarczę z 4 zębami i z 36 i obie dają radę trawę na siano ciąć. Gaz może być do oporu. Jak złapiesz wprawę to i na upartego żyłką da się kosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

oto maja rada , jeżeli chcesz żeby wychodyiły ci ładne pokosy jak po zwykłej kosie to pochylaj ją troszke lewą stroną ku dołowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez lukaszdra
      Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś doradzić kosę spalinowa sthil potrzebna będzie do koszenia badyli i wysokiej starej trawy cena do 1500 zł zainteresował mnie sthil fs 87 proszę o doradzenie mi dzięki wielkie pozdrawiam
    • Przez grzesiekt25
      Witam wszystkich.Przedstawię mój problem: mam władimirca A2 bez dokumentów i niestety nie wiem z którego jest on roku produkcji. i tu moje pytanie ,czy jest gdzieś na ciągniku nabity rok produkcji?,albo czy da się to mniej więcej inaczej określić.
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj