Skocz do zawartości
RoberR

25-26 maj 2013 Zielona Gala Szepietowo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZbyniuVanZTS    17

Kurcze też mam z kumplami zamiar jutro jechać ale mam ponad 200 km a tu deszcze zapowiadają i teraz mamy rozkminę...

Marcin91    280

To tak jak mówiliście 11:30 pierwsze spotkanie, a później to jak wyjdzie. Mam nadzieję do zobaczyska.

Wiadomość z agroFakt.pl

Maszyny też będą bo na stronie ursusa znalazłem informacje że będą w czerwcu w szepietowie. Kolego @Marcin91 niegorączkuj sie. Kolega @agrobert przegapił majową wystawę więc mu powiedziałem że i w czerwcu jest. Więc w czym problem.

Marcin91    280

Nikt tu się nie gorączkuje tylko nie róbcie zamętu w czymś co już się odbyło, bo można kogoś zmylić. Co do następnej wystawy to będzie nowy temat, poczekajcie jeszcze trochę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez mi3p
      Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,
      Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z . Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.

Kto się wybiera?