RoberR

25-26 maj 2013 Zielona Gala Szepietowo

Polecane posty

ZbyniuVanZTS    45

Kurcze też mam z kumplami zamiar jutro jechać ale mam ponad 200 km a tu deszcze zapowiadają i teraz mamy rozkminę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyny też będą bo na stronie ursusa znalazłem informacje że będą w czerwcu w szepietowie. Kolego @Marcin91 niegorączkuj sie. Kolega @agrobert przegapił majową wystawę więc mu powiedziałem że i w czerwcu jest. Więc w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Nikt tu się nie gorączkuje tylko nie róbcie zamętu w czymś co już się odbyło, bo można kogoś zmylić. Co do następnej wystawy to będzie nowy temat, poczekajcie jeszcze trochę.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian1992
      Siemano ludzie!
       
      Już tylko 2 tygodnie zostały nam do corocznej , największej imprezy rolniczej na Podlasiu , tradycją stały się już spotkania użytkowników naszego portalu , niewielką część naszej społeczności już znam i chętnie poznam innych ciekawych ludzi , z którymi będzie można podyskutować , napić się piwa
      Tak więc proponuję termin spotkania :
       
      Sobota: godzina 13.00 - największy ciągnik Fendt
      Niedziela:godzina 13.00 - największy ciągnik Fendt
       
      W sumie godzina i miejsce to samo jak co roku i wydaje mi się że większości z was ten termin pasuje co widać też w tematach z poprzednich lat , tak więc wpadajcie i śmiało zagadujcie do ludzi których twarze znacie z poprzednich lat (patrz moje zdjęcie ) Uprzedzam że ja będe tylko w niedzielę , ale na pewno część z was wybierze się w sobotę , także pozwoliłem sobie ustalić taki termin żeby potem nie było tego typu postów: "O a ja myślałem że to o 12 przy największym JD"
       
      Zapraszam do dyskusji , piszcie swoje "za" i "sprzeciw"
    • Przez mszk8
      Witam wszystkich, wiadomo kiedy dni kukurydzy kto się wybiera?
       
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj