Skocz do zawartości
RoberR

25-26 maj 2013 Zielona Gala Szepietowo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

RoberR    2

Zapraszamy na stoisko firmy KORBANEK, pokaz maszyn zielonkowych FELLA, pras zwijających i ciągników MASSEY FERGUSON I FENDT.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja może sie wybiorę jak kierowca jakiś się znajdzie. :)

@adam191919 jakieś miejsce na pewno znajdziesz, ale po co brać ze sobą skoro tam pełno ich będzie i tak :D

@pawciomen pokazy jak i wystawa będą obok ODR w Szepietowie, co do konkursów to wątpię.

@bastek2210 to samo co zawsze czyli maszyny zielonkowe.

ursusy    16

Jeżeli chodzi o spotkanie to ja proponuję zrobić o godzinie 11.30 Przy największym Fendzie Jeżeli wam pasuję to piszcie a jak nie to ustalajcie sobię inne miejsce i godzinę...

paczo5    0

Ja w niedzielę będę. Wie ktoś może czy na pokazach będzie można wypróbować sprzęt w polu?

pawel656    19
Napisano (edytowany)

Ja na 99,9% będę i najlepiej będzie po pokazach ruszyć w stronę największego Fendt-a :D, bo przed to nie bardzo, z tego powodu, że nie wszyscy mogą dojechać, a po to kto ma być to będzie.

Edytowano przez pawel656

Merkoo    5

@paczo5 Raczej nie będzie mozliwości wypróbowania sprzętu. Myslę że bedzie podobnie jak w tamtym roku. Pokazy koszenia potem zgrabianie i zbieranie.

paczo5    0

bo byłem w tamtym roku w czerwcu to można było na pokazach orać John Deerem

ursusy    16

Ja już pisałem wcześniej że moim zdaniem najlepiej jest spotkać się o 11.30 Przy największym Fendzie Jeżeli wam ta godzina i miejsce odpowiada to piszcie a jak nie to ja już nic wam nieporadzę... Dziękuję dowidzenia :P

matek896    7

Koledzy może ktoś podpowiedzieć gdzie ten ODR się znajduje bo też się wybieram po raz 1 :D

Marcin91    280

Kto dzisiaj był niech napisze jak tam z pogodą i ogólnie, bo jutro się wybieram i nie wiem czy warto ;) Od której godziny są planowane mniej więcej te pokazy?

jaro    163

Czy jest duży wybór ładowaczy czołowych ?-bo specjalnie chcę się wybrać aby oblukać ...

paczo5    0

Kolega dzisiaj był. Mówił że deszcz padał i wszędzie straszne błoto ale i tak się jutro wybieram. Na stronie ODR jest napisane że pokazy mają być od 12.30.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez mi3p
      Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,
      Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z . Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.

Kto się wybiera?