Zaloguj się, aby obserwować  
Pavel

Ciągnik Idealny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pavel    12

Ciągnik idealny-istnieje czy nie? podajcie swoje typy i krytykujcie :) oczywiscie mysle o nowym sprzecie bo wielu powie zapewne ze najlepsza jest 30tka ;):P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

piękny jak Valtra,niezawodny jak Fendt,znany jak JD,tani jak Ursus ;D - to był by chyba ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

masz tomek całkowitą rację!!! :D :D :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ursus taki tani nie jest :D


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
to chcesz mi powiedziec że Fendt jest tańszy od Ursusa?

no nie ale jeśli zestawić go z takimi markami jak pronar itp. to wypada drogo...


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Jak tak sie sprawa przedstawia to ja postawilbym na Valtre bo Fendt jest drogi przy zakupie a Valtra jest chyba troszke tansza a jak te dwie marki odpadaja to w John Deere.Slyszalem ze ciagniki Valtra sa nie do zajechania a ile w tym prawdy to nie wiem ale mowimy oczywiscie o noramlnym uzytkowaniu a jesli ktos jest zeznikiem wysokiej klasy to kazdemu ciagnikowi da rade.


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

A jak mialbym mowic o idealnym to ciezki 6 garow ale zwrotny taki no uniwersalny...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

masz na myśli 1224 ;D ;D ;D ;D ;D ???


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a jakies konkrety? poszczególne modele w marce psuja ej opinie a wcale moze nie byc zła np. new hollad ma wadliwe TLA i TDD a ponoć te ponad 100Km sa całkiem niezłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

nie no 1224 moglby byc jezeli chodzi o mase i moc...ale z ta zwrotnoscia to sie umówmy ze jest na 3- :P


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a biegi ci nim dobrze wchodzą? chodzi mi zwłaszcza a redukscję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

No to jest ciekawe redukcja to niestety najczesciej jak redukuje to do zera tzeba stanac i bieg nizej...podobno jest na to jakis sposob...zeby redukowac bez zgrzytu...trzeba podobno na podwojnym wysprzeglaniu gazu dodac co zebatki rowno zaczna pracowac...jescze nie probowalem...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

Tak słyszałem, że modele TL-A sa bardzo dobre. Widziałem w akcji TD80D z agregatem 4,2 metra. Powiem wam, że daje rade ciągnik tylko jest bardzo prostym ciągnikiem i nie ma żadnych bajerów. Myśle, że z marki NH byś coś odpowiedniego wybrał. Jaka moc Cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

a dla mnie idealny jest SAME ROLLER ktoś się ze mną zgodzi ??


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

wydaje mi się że z tym idealnym ciągnikiem to moze być problem... ;)

może znajdźmy złoty środek-czyli traktor który będzie miał najlepszy stosunek ceny do jakości,komfortu i ekspluatacji.i może zeby było latwiej to niech będzie określony przedzaił mocy np 100KM i silnik 6cyl


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

no to 309... a 6 gar? JD 3060? chyba ten niepamietam szczezemówiac ale zrywnetoto jak niewiem ponoć najlepszy wyrób JD... a z nowych to chyba niema takiech ja mówisz pioter bo 6/100? niebardzo

a co do zmiany biegów to jest tak w kazdym U1224 niewiem jak to wytlumaczyc Ci ale to trzeba wyczuć ja osobiscie jak z miech nie pojezdze 914 to tez kilka zgrzytów bedzie ale niektórzy mają takie ze z ładunkiem co by niebyło redukcja to trzeba sie zarzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip09    0

mialem c-385(na agrofoto gdzies jest)to przy redukcji trzeba bylo stawac ale czasem troche gazu mancyk ze sprzegłem(u1224)ojciec mnie tego uczy i uczy czasem wchodzi a czasem sie gubie, zas w 1002(tez na agrofoto)czysciutko z 4-3 4-2 nie wiem jak to jest:/a idealnty ciagnik 100km i 6poideł hmmm..


John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

JD 6430 albo 7830 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek    2
No to jest ciekawe redukcja to niestety najczesciej jak redukuje to do zera tzeba stanac i bieg nizej...podobno jest na to jakis sposob...zeby redukowac bez zgrzytu...trzeba podobno na podwojnym wysprzeglaniu gazu dodac co zebatki rowno zaczna pracowac...jescze nie probowalem...

  Niech ci pokaze ktos kto jezdzi np. Starem bez synchronizacji lub czyms takim ,jak dojdziesz do wprawy to pod gore bedziesz redukowal prawie bez zgrzytniecia z 4 az do 1

bo niekiedy jak sie zatrzymasz to mozna nie ruszyc.

  Sorry to przeciez nie watek o nauce jazdy a co do idealnego ciagnika to nie jezdzilem zbyt wieloma markami ,na moje warunki bylby dobry 4514 z Turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey255    0

jak dla mnie silny jak KIROWIEC, luksusowy jak JD, niezawodny jak VALTRA, tani jak ZETOR i zwrotny jak 30stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj