Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

wrkus13    1

zależy jaka samica.U mnie średnio jest 7/8królików w miocie. Raz miałem 10 i 9 odchowała.

wojciechu    0

według mnie opłaca się szczepić króliki. mi wychodzi po ok 1,5zł na sztukę szczepionka. a jeśli przyjdzie choroba np myksomatoza czy pomór to może całe stado skasować.

Wiadomość z agroFakt.pl

karol012011    1

Ja daje mleko takie jak małym cielakom (mlekopan+woda+mleko krowie) ,bo zawsze rano i wieczorem jak poje cielęta to i 2kroliki dostaną ok. 300-500ml :P .Nawet im smakuje bo piją jak szalone :D .Dotego dostają śrute w granulkach,obierki,kiszionke z kuku i lucerny

konury125    0

Witam wszystkich hodowców królików chciałem się zapytać czy macie tez króliki Wiedeńskie Niebieskie i ile macie młodych w jednym miocie

wrkus13    1

Ja jakoś hoduje króliki 3 lata i żaden królik nie nie umarł.No ale jak masz np. 50królików razy 1,5zł to wychodzi 75zł bodajże a to się szczepi co miesiąc chyba.

wrkus13    1

Ja nie hoduje wiedeńskich.U mnie teraz jedna samica miała 8 a druga 6.Więcej narazie nie sprawdzałem.

sadownik12    0

@ilnicki96 - ja sprzedaje znajomym po ok 50 zł za 5 kg i sie opłaca cena za zabitego królika a żywego 35-40 zł zależy jaka rasa ;)

case4230lp    0

Mój kumpel za królika 6-7 kilo dostaje 70 -80dych raz miał 2 duże i po 110 poszły każdy. Klientów ma sporo daje w anonse i zabijają sie o nie ale teraz rezygnuje bo za dużo jedzą i teraz będzie miał kury

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marju12
      witam panowie ostatnio jeden gosc co ma ubojnie krolikow zaproponowal mi ze skupi odemnie po 9 zl za wage zywa krolika i zebym rozkrecal hodowle jak to u was wyglada ?
    • Przez MateuszGutowski
      siemka mam bardzo pilny problem dałem samice do zakocenia do samca i po 3 dniach przyjechałem ją zabrać a ona nie może ustać na tylnie nogi potrzebuję pilnej pomocy bo szkoda mi bo jest to nowozeland biały o wadze 5kg z rodowodami po pięknych rodzicach.z góry dziękuję
    • Przez sebo1986
      Jakie znacie mity o szczurach?

Mit to, to że w ogonach szczura jest strychnina.

A np słyszałem o tym że szczur nie przegryzie worka bigbag, prawda? (nie wydaje mi sie)
    • Przez patryko2710
      Witam,
      sprzedam króliki mieszane z belgijskim cena ok. 30zł za sztukę. Województwo Wielkopolskie niedaleko Szamotuł.
    • Przez Kafar_13
      Witam,
      interesuje mnie zakup królików w w/w wadze.
      oferty z łódzkiego.
      Płace 5,5-6zł/kg

kontakt: kafar_13@op.pl
      GG: 10884250