Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

wrkus13    1

Może wstawię niedługo. Zrobię zdjęcia jak będą młode bo narazie mam tylko dużych królików zdjęcia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcelo1414    5

Witam obecnie mam 25 młodych + 4 samice kotne + 1 samiec. Ja sprzedaje jak złapią po 3 kg czyli w wieku 3,5 - 4 miesiące. Sprzedaje po 10zł/kg żywiec i 15 zł/kg mięso (tu mam pytanie czy ceny są nie za duże).

@wrkus13 Jakie masz rasy królików ? z rodowodami ? jak masz rozwiązany zbyt po ludziach czy masz kontrakt z ubojnią ?

wrkus13    1

Witam:)Ja sprzedaje miesięczne króliki odrazu po odsadzeniu koledze po 20zł/szt on potem je sobie sprzedaje za większą cenę:)

Rodowodów nie posiadam bo nie należę do związku żadnego. Ale mam rodowody do każdego królika zrobione sam.Pisze tam ile waży królik w danym wieku itp.Posiadam jeszcze taki segregator w którym są ważne informacje o królikach:choroby, wymiary klatek jakie powinny być, rasy królików żywienie i dużo innych ważnych informacji.A w drugim segregatorze mam podsumowania mojej hodowli czyli o zarobionych pieniądzach, wydatki, ilość królików pod koniec miesiąca,ilość urodzonych królików w miesiącu. Jak macie jakieś pytania to piszcie na gg 32320425 Albo na tel 514563202(orange)na gg często jestem więc możecie pisać.

Marcelo1414    5

Yhh to zbyt masz elegancko zrobiony ;) Ja daje zawsze ogłoszenie do Anonse ale muszą mieć przynajmniej 3 kg bo mniejszych nie chcą brać :huh:

wojciechu    0

kolego wrkus13 wstaw zdjęcia chociaż klatek, nie muszą być króliki,

Marcelo1414 myślę, że ceny po których sprzedajesz króliki zależą od Ciebie i od kupujących. jeśli ludzie kupują po takich cenach to znaczy, że im to pasuje i nie ma potrzeby obniżać.

wrkus13    1

Macie zdjęcia w załączniku:)

@wojciechu jak chcesz zobaczyć więcej zdjęć to napisz na gg to ci wyśle pare zdjęć

post-33102-0-39569900-1303329836_thumb.jpg

post-33102-0-01511900-1303329853_thumb.jpg

wrkus13    1

Wszystko co zielone;P

No zboża ,zielonki, owoce,ziemniaki ogólnie wszystko z ogródka i można kupić pasze ale nie trzeba.

wrkus13    1

No napewno rosną lepiej miałem zrobiony taki test że miałem 3króliki z jednego miotu i przez tydzień jednemu dawałem pasze tucz,jednemu pół na pół pasza ze zbożem a ostatniemu zboże.No o pół kilo było chyba różnicy ale nie pamiętam dokładnie już:)

pawiu16    1

a czy opłaca się w ogóle trzymać na początek 3 samice srokaczy i 1 samca srokacza. A i ile macie tak małych z jednego miotu. I jakie są ceny teraz na skupach w mazowieckim najlepiej?

wrkus13    1

Kolega @ilnicki96 ma zwykłe samice żadne nie rasowe. Kolego @pawiu16 nie opłaca się sprzedawać do skupu bo jak oni pewnie płacą 5zł/kg. No to pomyśl przez miesiąc ci królik nie urośnie kilogram.A za 5zł nie wyżywisz królika miesiąc więc nie opłaca się sprzedawać do skupu.

pawiu16    1

ale zabite czy żywiec bo mam 16 lat i jakoś mi się nie za bardzo uśmiecha bić królików. A chcę zacząć hodować żebym miał na benzynę do skutera.

wrkus13    1

no to wtedy ci jakiś grosz wpadnie.Ja osobiście tak robię i sprzedaje młode miesięczne za 20zł.

ilnicki96    3

jaka pasze dajecie swoim królikom i jaki naklad macie roczny i zysk i czy szczepice króliki i jaki koszt szczepionki i na ile sztuk :)

wrkus13    1

Ja kiedyś miałem kupione szczepionki za 1,5zł/szt. ale stwierdziłem że się nie opłaca.Pasze stosuje nutereny i provimi. Co do paszy to niewiem ile idzie kg rocznie.Ja sypie królikom tak żeby zawsze miały co jeść:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marju12
      witam panowie ostatnio jeden gosc co ma ubojnie krolikow zaproponowal mi ze skupi odemnie po 9 zl za wage zywa krolika i zebym rozkrecal hodowle jak to u was wyglada ?
    • Przez MateuszGutowski
      siemka mam bardzo pilny problem dałem samice do zakocenia do samca i po 3 dniach przyjechałem ją zabrać a ona nie może ustać na tylnie nogi potrzebuję pilnej pomocy bo szkoda mi bo jest to nowozeland biały o wadze 5kg z rodowodami po pięknych rodzicach.z góry dziękuję
    • Przez sebo1986
      Jakie znacie mity o szczurach?

Mit to, to że w ogonach szczura jest strychnina.

A np słyszałem o tym że szczur nie przegryzie worka bigbag, prawda? (nie wydaje mi sie)
    • Przez patryko2710
      Witam,
      sprzedam króliki mieszane z belgijskim cena ok. 30zł za sztukę. Województwo Wielkopolskie niedaleko Szamotuł.
    • Przez Kafar_13
      Witam,
      interesuje mnie zakup królików w w/w wadze.
      oferty z łódzkiego.
      Płace 5,5-6zł/kg

kontakt: kafar_13@op.pl
      GG: 10884250