Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wrkus13    18

zależy jaka samica.U mnie średnio jest 7/8królików w miocie. Raz miałem 10 i 9 odchowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

według mnie opłaca się szczepić króliki. mi wychodzi po ok 1,5zł na sztukę szczepionka. a jeśli przyjdzie choroba np myksomatoza czy pomór to może całe stado skasować.


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol012011    1

Ja daje mleko takie jak małym cielakom (mlekopan+woda+mleko krowie) ,bo zawsze rano i wieczorem jak poje cielęta to i 2kroliki dostaną ok. 300-500ml :P .Nawet im smakuje bo piją jak szalone :D .Dotego dostają śrute w granulkach,obierki,kiszionke z kuku i lucerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konury125    0

Witam wszystkich hodowców królików chciałem się zapytać czy macie tez króliki Wiedeńskie Niebieskie i ile macie młodych w jednym miocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrkus13    18

Ja jakoś hoduje króliki 3 lata i żaden królik nie nie umarł.No ale jak masz np. 50królików razy 1,5zł to wychodzi 75zł bodajże a to się szczepi co miesiąc chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrkus13    18

Ja nie hoduje wiedeńskich.U mnie teraz jedna samica miała 8 a druga 6.Więcej narazie nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ilnicki96 - ja sprzedaje znajomym po ok 50 zł za 5 kg i sie opłaca cena za zabitego królika a żywego 35-40 zł zależy jaka rasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case4230lp    0

Mój kumpel za królika 6-7 kilo dostaje 70 -80dych raz miał 2 duże i po 110 poszły każdy. Klientów ma sporo daje w anonse i zabijają sie o nie ale teraz rezygnuje bo za dużo jedzą i teraz będzie miał kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez Kafar_13
      Witam,
      interesuje mnie zakup królików w w/w wadze.
      oferty z łódzkiego.
      Płace 5,5-6zł/kg
       
      kontakt: kafar_13@op.pl
      GG: 10884250
    • Przez MlodyRolnik32
      witam posiadałem do wczoraj 19 królików dziś rano jeden zdechł nie wiem od czego powiedzie mi może daje im pszenice wode sianko mlecz i nieraz koniczyne narwe
      prosze powiedźcie mi od czego mogo zdychać
    • Przez Polak1002
      Witam mam problem z samicą gdyż ma zaledwie rok i 2 miesiące i pojawia się problem gdy ma się kocić.
      Gdy miała się kocić pierwszy raz wykociła się tydzień po terminie i porzuciła, za drugim razem wszystko odbyło się jak należy i teraz za trzecim razem znowu powturzył się pierwszy przypadek. Czy ktoś z was miał taki problem? Co jest nie tak?
    • Przez Tomek1215
      Witam.
      Proszę o radę.
       
      1.Mam samicę Baran Francuski w wadze 4.20kg.Nigdy nie była jeszcze dopuszczana.
      Ona jest strasznie agresywna,(tupie nogami itd.)czy ona może mieć ruję i chce do samca???
      Samiec ma 3,60kg to chyba jeszcze za mały na krycie????
      Od jakiej wagi minimum mogę kryć samice rasy Baran Francuski i ile musi mieć samiec minimum?
       
      2..W jakiej wadze minimum można kryć samice rasy Kalifornijskiej(moje mają wagę 2,5kg????
      I jakim samcem....chodzi mi o to że z jaka rasą kryć najlepiej(wiem że z kalifornijską)j,ale z jakimi jeszcze bo z tymi dużymi jak Olbrzym srokacz i Baran Francuski to chyba nie???
       
      3.Zamieniłem się królikami z innym hodowcą,wziąłem od niego samice Francuską w wieku ponad rok i samice Olbrzym srokacz też ma ponad rok.
      Dopuściłem Francuska już 2 raz i ona dalej nie jest kotna.
      A Olbrzym Srokacz za 2 dopuszczeniem załapała i miała tylko 2 króliki.
      Czyżby gościu wcisnął mi kit.....bo wiedział że samice mają problem z dopuszczeniami???
      Co może być powodem tego,że Francuska nie może zajść w ciążę,a Olbrzym Srokacz miała tylko 2 króliki po 2 dopuszczeniu dopiero załapała???
       
      Proszę o poradę z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj