shiftman

Jaki ciągnik na 3ha pola i 2ha stawów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz222    2883

Żadnej konkretnej? Chyba że chciałbyś tym ciągnikiem zboże młócić. W czym Ci nie pójdzie? Wszystkie zabiegi, od bronowania, przez orke, agregowanie, siew, sadzenie, nawożenie, opryski, transport, koszenie rotacyjną, prasowanie, wykopki kombajnem ziemniaczanym lub elewatorówką można nim wykonać. Nawet talerzówką można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rico39    0

Chyba wszystkie mini zabiegi. Jak chce chlopak sie rozwijac musi miec konkretny traktor do którego będzie kupował konkretne maszyny tymbardziej ze chce powiekszac gospodarstwo. Dokupowanie maszyn do C330 do cofanie wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

A można sie cofać do przodu? :mellow: Idąc Twoim tokiem rozumowania, to 60tki czy 7211 też nie ma co kupować, bo to tak samo "mini zabiegi" jak i przy 30tce, z tym, że troche zwiększamy szerokość roboczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rico39    0

C360 duzo pali faktycznie nie wiele wiecej pociągnie od C330.Proponuje cos z fergusona fenda albo renault ich zuzycie paliwa jest stosunkowo ekonomiczne do wykonywanej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Ale Fendt też swoje kosztuje. Ja proponuje zakupić maszynki typu opryskiwacz, rozsiewacz do C330. Jak będzie więcej ziemi niech weźmie większy ciągnik, co nagle to po diable. A mniejszy do pomocy i tak sie przyda, przy czym C-330 na pewno w lekkich pracach mniej spali niż te większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rico39    0

C360 duzo pali faktycznie nie wiele wiecej pociągnie od C330.Proponuje cos z fergusona fenda albo renault ich zuzycie paliwa jest stosunkowo ekonomiczne do wykonywanej pracy

 

Zrobi jak zechce a ciebie to podziwiam ze obrabiasz 30stką 20hektarowe gospodarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Mam kolegę ze studiów który jedną jedyną 30tką obrabiał 40ha. Ja mam chociaż 328 do pomocy, choć jak wiadomo jeden człowiek na dwa traktory nie pojedzie a różnicy wielkiej między nimi nie ma. Orka trochę męcząca, ale uwierz, że nawet w tak trudną wiosnę jak tegoroczna byłem jednym z tych, którzy najwcześniej kończyli prace polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiftman    78

Witam wszystkich kupilismy od zjanomych 60tkę i do nich pare niezebednych nowych jak i uzywanych maszyn. Juz po zniwach u mnie marnie 2t z ha okazalo sie ze siewnik miejscami za malo i za gleboko sial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalr    0

Tak jak w temacie, jaki ciągnik polecacie? Oczywiście używany,dodamże ma to być ciągnik główny.

 

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wybierz T 25 lub MF 255 oby dwa małom palą i są dosyć dobrymi i wartymi polecenia ciągnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Amfibia powinna wystarczyć ;) polecam

 

Pkt. 1.4 – nabijanie postów

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj