Zaloguj się, aby obserwować  
NewHolland6090

Jaki agragat uprawowy kupic ?

Polecane posty

Witam

 

Mam prozbe do was. Od jakiegos czasu szukam w internecie dobrgo zawieszanego agragtu uprawowego. Dokladnie chodzi mi o agragat uprawowy przed siewem kukurydzy. Jade caly czas kultywatorem Uni Grudziadz hydraulicznie rozkladanym z walcami. By;lbym wdzieczny za jakies oferty maszyn. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

napisz do jakiego ciągnika ma to być, na ile ha, jakie masz ziemie itp


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Tak jak kolega wyżej napisał napisz jaki ciągnik miałby z nim współpracować i jakie masz ziemie. Będziemy mogli wtedy doradzić czy coś biernego czy aktywnego jakiej szerokości itp.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
variotta    9

agragat talerzowy z packerem z tyłu niezle "gryzie glebe" polecam jak masz moc to 3m min albo wiecej rozkladany hydraulicznie, zwykly wymieka przy tym , talerzowka sie nie zapycha i wg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtek161
      mam pytanie posiadam 12ha ziemi 3-5klasy ciągnik 75km 4X4 i c 330 co lepiej kupić agregat uprawowy z hydropakiem czy agregat na ciękiej spręzynie z podwójnym wałem
    • Przez MarcinParzych
      Sprzedam agregat uprawowy 2.4m wiecej na pw lub tel 508858980

    • Przez rafciu
      Jeśli Ktoś poszukuje solidnego wału do pługa 3-4 skibowego, by właściwie doprawić ziemie przed siewem - zapraszam:
      http://olx.pl/oferta/wal-uprawowy-cambella-stan-bdb-cambela-balast-CID757-IDb4y2P.html
       
    • Przez matiz955
      Hej.
      czy nie orientuje sie ktoś w temacie bron wahadłowych, czy sa produkowane nowe przez jakieś firmy ?
      Chodzi mi o nową brone wahadłową z pakomatem.
    • Przez MrZgredy
      Witam jak myślicie waszym zdaniem który zestaw byłby lepszy do ciągnika 110km w bliższym czasie będzie możliwe że czipowany  :rolleyes:  Zastanawiamy się nad kupnem takiego zestawu jak  Kverneland NGM + Accord DA-S lub AMAZONE AD302 KE302 . Obydwa zestawy na redlicach talerzowych . Trochę ta dmuchawa w Kverku nas przeraża ale z tego co słyszałem to bardzo dokładne siewniki . Czekam i liczę na jakieś rady z waszej strony


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj