Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

Farmer czy MTZ 82

Polecane posty

pronarek    2

Co kupić mysle tylko miedzy mtz i farmerem bo na nic innego mnie nie stać ciągnik bedzie pracował z turem mtzta mam sprawdzonego bo mam w domu tylko ze z mostem stożkowym i boje sie jak założe tura to (...)

Pomóżcie a w gre wchodzi jeszcze cos uzywanego ale do 50 tys z turem myslałem o Fordzie ale nie ma ciekawych ogłoszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
co kupić mysle tylko miedzy mtz i farmerem bo na nic innego mnie nie stać ciągnik bedzie pracował z turem mtzta mam sprawdzonego bo mam w domu tylko ze z mostem stożkowym i boje sie jak założe tura to (...)

Pomóżcie a w gre wchodzi jeszcze cos uzywanego ale do 50 tys z turem myslałem o Fordzie ale nie ma ciekawych ogłoszen

mtz tzn co?

belarus, pronar, czy pronar 2?

 

czy stać na farmera ciekawe co wymyślą z tym euro 2 bo jest taki farmer ale ceny nie zna nikt chyba a napewno będzie wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ja bym wybrał Farmera, a jaki masz zamiar model wybrać, F-8244 C2 (81KM) czy może F-8258 (82KM), czy jakiś mocniejszy...?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

po tym co przeczytalem o peknietym farmerze z turem to bym farmera do tura nie kupywal


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
po tym co przeczytalem o peknietym farmerze z turem to bym farmera do tura nie kupywal

 

Ach tam gadasz, jak się coś ma stać to i JD się stanie... ;) ;) :D

 

Jak chcesz się dowiedzieć jak ten ciągnik pracuje z turem to napisz do autorów tych zdjęć...

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image38896.html

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image38463.html

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image36649.html

 

POZDRAWIAM... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

A ciągnik mam być jako główny czy ten MTZ będzie głównym ciągnikiem ja bym wybrał Farmera F8244 81 km wystarczający do tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Tylko jaki jest lepszy silnik, bo Farmer F-8244 C2 ma silnik marki MMZ (D-243), a Farmer F-8258 ma silnik marki John Deere... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
Tylko jaki jest lepszy silnik, bo Farmer F-8244 C2 ma silnik marki MMZ (D-243), a Farmer F-8258 ma silnik marki John Deere... ;)

jak masz bra ciągnik farmer z silnikem jd to weź lepiej farmtraca 685dt 82km w perkinsie skrzynia 40km/ha i cena taka jak za farmera z jd, a farmtrc to swiatowa marka sprawdzona w usa a farmer to wytwór taka samodziełka w fazie prób made in stodoła z sokółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

pisząc na mtz miałem na mysli belarusa , a co do farmera to boję sie bo to jednak nie jest jescze sprawdzona marka ;) a ciągnik bedzie pracował na 10 ha i głównie jako ładowarka do miału, palet itd wszystko co robi sie w ogrodnictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
pisząc na mtz miałem na mysli belarusa , a co do farmera to boję sie bo to jednak nie jest jescze sprawdzona marka ;) a ciągnik bedzie pracował na 10 ha i głównie jako ładowarka do miału, palet itd wszystko co robi sie w ogrodnictwie

to w takim razie musi byc takie bydle? chyba zalezy ci na zwrotności? a nie mylsałes o kubocie rewers bez sprzęgła i tur tani, albo coś innego 60km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

mtz jest tani i sprawdzony dlatego sie troche upieram a bydle dlatego ze ten ciągnik bedzie podnosił troche palet i mysle ze 60 koników to troszke zamało ale piszcie jakies propozycje kasa jak najtaniej bo c-360 szlak trafia (no moze bardziej mnie) i chce zeby ojciec wkoncu cos kupił juz w tym roku chciał złorzyc wniosek ale jak pojechał pod agencje i zobaczył kolejke tak szybko przyjechał a wniosek był na mtz 820 z turem pronara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Albo jakiegoś rollera lub lamborghini 60 lub 70 km...w Agromechanice był test takich z ładowaczem i nieźle wypadły ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Hmm, z 5714 to musiałbyś się pospieszyć do końca roku, bo w 2008 już go nie zarejestrujesz ;) .

A z Ursusów to 5024 K07s- 68KM?

Albo 6024 [ok. 80KM], ale nie wiadomo kiedy będzie w sprzedaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ursus 5024 podoba mi się ten ciągnik jaka jest jego cena z pełnym wyposażeniem 68km był by dobry do tura i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

ursus odpada nie wiem jestem uprzedzony do wszystkich ursususów na licencji MF według mnie sa zazrywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
Ursus 5024 podoba mi się ten ciągnik jaka jest jego cena z pełnym wyposażeniem 68km był by dobry do tura i nie tylko

ten sam silnik jest w farmtracku czy kioti a ma chociaż więcej biegów i przednia oś się blokuje, a wogóle robią te 5024 poza kilkoma próbnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

nie chce nic na Perkinsie i przypominam ze ten ciągnik ma byc do tura który bedzie ładował palety wazące conajmniej 1 tone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
nie chce nic na Perkinsie i przypominam ze ten ciągnik ma być do tura który będzie ładował palety ważące co najmniej 1 tonę

Któryś z koleżków wstawił fotkę w galerii AF jak kubota przełamała mu się na pół właśnie w turze więc tego ciągnika bym Ci nie radził :/

A jak do tura to najlepiej konstrukcja ramowa czyli np: JD chodź są drogie lub MTZ, Pronar to za małe pieniądze będziesz miał ciągnik na konstrukcji ramowej ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

No właśnie mtz jest na tzw. półramie, ale do tura wystarczy, tylko nieradze zakładać na niego tura sipmy.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Nie pamiętam komu to się przełamała ta Kubota a co do tej ramy w MTZ to można już mówić że ją ma ;) ;)

 

No właśnie mtz jest na tzw. półramie, ale do tura wystarczy, tylko nieradze zakładać na niego tura sipmy.

 

A co jest z tymi ładowaczami, że nie polecasz do MTZ ??


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj