Skocz do zawartości
kuchar0071

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy

Polecane posty

Luki223    14

Farmervip -po prostu teraz działa na jeden pedał i jest tylko p[od jeden czujnik podpięte bo ten drugi nie przepuszczał prądu i przez to wcale się nie świeciło, z resztą hamulce są cały czas spięte to może być na jednym czujniku

farmervip    78

Chodziło mi właśnie o to czy jak odepnę jeden to czy będzie działał drugi, dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil19873    1

Wysiadł mi licznik w Aresie pokazuje mi tylko ładowanie i smarowanie.  Czy ktoś już miał coś takiego. I jak to jest czy jak wstawi się używany to będzie działać. Może ktoś ma do polecenia licznik.

Kamilmok    0

Witam. Przyszedl niz skandynawski , zrobilo sie zimno i w moim renault 630 rz swieci kontrolka numer 7. W instrukcji jaka mam po francusku pisze zeby wymienic filtry od skrzyni. Ale u mnie te 3 filtry byly wymieniane z 60 mh temu. Co moze byc ? Moze jakis czujnik? Ps na obrotach nie swieci .

Edytowano przez Kamilmok

Atari    2

czy komputer tce ma podswietlenie?

tak ma, musisz wymienić żarówki. odkręcasz tce z konsoli i z tyłu jest gumowa zaślepka. żarówki to T5 bodajże. 

dreamtime18    1

Witam,(renault ares 656 rz rok 2004) ja mam taki problem raz na jakiś czas zapali sie kontrolka nr 14 piorun z aku głownie przy odpalaniu i po chwili gasnie, polbiegi sie przełaczaja 1/2/3/4 na 3 jest polbieg jak by sie cofał  i była by 1  , 4 polowka normalnie ale moge uzyskac tylko 30km/h i maks 2000 obrotow , a na polbiegu 2 jade 35km/h i mam z 2200 obrotow

powiem ze sterowni ecu  ten przy pompie jest dobry spr w innej reni

sterownik od polbiegów  raczej tez dobry sprawdzany podpinany od innej i ten sam  problem

jest możliwe ze jakis tryb awaryjny sie włacza? 

Mi się zapaliła kontrolka nr 14 ARES 630 RZ staną silnik pracuje a skrzynia wariuje biegi wchodzą a pół biegi same się przełączają i nie jeździ rewers tez nie reaguje co robić? wystarczy doładować aku i problem z głowy czy dzwonić po serwis?

witam znalazłeś juz problem? co było

kamil19873    1
Napisano (edytowany)

Sprawdź płyn  hamulcowy, zapewne jest za mało albo korek się poluzował.

Edytowano przez kamil19873

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysio55
      Witam. Posiadam ciągnik Renault 120.14 i chciałbym się dowiedzieć jak włączyć, uruchomić te hamulce po podłączeniu przyczepy ?? 
    • Przez Ares1x
      Witam, mam Kilka pytań do użytkowników ciągników Renault Ares. 
      1. Jak jest z awaryjnością tych ciągników? Głównie chodzi mi tu o skrzynie biegów, ponieważ cena jej naprawy jest dość wysoka.
      2. Jak użytkownicy oceniają komfort pracy w tych ciągnikach? 
      3. Na co trzeba uważać podczas zakupu tych maszyn?
      4. Czy polecają te ciągniki? 
    • Przez marioc14
      Witam
      Jestem zainteresowany zakupem ciągnika renault nectra
       https://www.otomoto.pl/oferta/renault-155-54-nectra-ID6zaIWR.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
      Prosze o opinie użytkowników
      Pozdrawiam
    • Przez klocek1231
      Witam, to mój pierwszy post.
      Chciałbym się doradzcic szczególnie osób które miały do czynienia z ciągnikami w temacie. Otóż Posiadam gospodarstwo 20ha i szukam jakiegos używanego ciągnika. Oglądałem ostatnio Renault Aresa 556RX z 2003r. oraz MC Cormick MC115. Obydwa ciągniki są 4-cylindrowe i zwrotne, czegoś takiego szukam. Nie interesuje mnie praca przy turze. Tylko orka, uprawa i siewy. CIągnik ma pracować przy pługu AGROMASZ PO4 na zabezp. kołkowym o szerokości orki od:35 do 50cm na korpus. Posiadam głównie glebę 4 klasy, w tym 3ha III klasy. DO tej pory wszystko obrabiałem ciągnikiem URSUS 3512 + pług 3 skibowy BOMET. Na tym kawałku trzeciej klasy musiałem czasem orać na 2 skiby (zalezy jakie warunki).
      Który ciągnik byście polecili, biorąc pod uwagę pracę przy tym pługu, spalanie, żywotnosć podzespołów, oraz koszty utrzymania i serwisowania?
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez WiktorGorzaa
      #Renault 110.54 1998r tx
      Ciągnik ma kilka wad co może być przyczyną? 
      -zmiana z 2-1 pólbieg jest płynne ale słychać lekkie pukniecie 
      -biegi wchodzą ciężko 
      -rewers elektro hydrauliczny na zimnym przy zmianie kierunku jazdy słychać lekki trzask pukanie, czasem na ciepłym też się zdarza ale rzadko 
      PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM