Skocz do zawartości
kuchar0071

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy

Polecane posty

Luki223    14

Farmervip -po prostu teraz działa na jeden pedał i jest tylko p[od jeden czujnik podpięte bo ten drugi nie przepuszczał prądu i przez to wcale się nie świeciło, z resztą hamulce są cały czas spięte to może być na jednym czujniku

farmervip    78

Chodziło mi właśnie o to czy jak odepnę jeden to czy będzie działał drugi, dzięki

:) :)

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil19873    1

Wysiadł mi licznik w Aresie pokazuje mi tylko ładowanie i smarowanie.  Czy ktoś już miał coś takiego. I jak to jest czy jak wstawi się używany to będzie działać. Może ktoś ma do polecenia licznik.

Kamilmok    0

Witam. Przyszedl niz skandynawski , zrobilo sie zimno i w moim renault 630 rz swieci kontrolka numer 7. W instrukcji jaka mam po francusku pisze zeby wymienic filtry od skrzyni. Ale u mnie te 3 filtry byly wymieniane z 60 mh temu. Co moze byc ? Moze jakis czujnik? Ps na obrotach nie swieci .

Edytowano przez Kamilmok

Atari    2

czy komputer tce ma podswietlenie?

tak ma, musisz wymienić żarówki. odkręcasz tce z konsoli i z tyłu jest gumowa zaślepka. żarówki to T5 bodajże. 

dreamtime18    1

Witam,(renault ares 656 rz rok 2004) ja mam taki problem raz na jakiś czas zapali sie kontrolka nr 14 piorun z aku głownie przy odpalaniu i po chwili gasnie, polbiegi sie przełaczaja 1/2/3/4 na 3 jest polbieg jak by sie cofał  i była by 1  , 4 polowka normalnie ale moge uzyskac tylko 30km/h i maks 2000 obrotow , a na polbiegu 2 jade 35km/h i mam z 2200 obrotow

powiem ze sterowni ecu  ten przy pompie jest dobry spr w innej reni

sterownik od polbiegów  raczej tez dobry sprawdzany podpinany od innej i ten sam  problem

jest możliwe ze jakis tryb awaryjny sie włacza? 

Mi się zapaliła kontrolka nr 14 ARES 630 RZ staną silnik pracuje a skrzynia wariuje biegi wchodzą a pół biegi same się przełączają i nie jeździ rewers tez nie reaguje co robić? wystarczy doładować aku i problem z głowy czy dzwonić po serwis?

witam znalazłeś juz problem? co było

kamil19873    1

Sprawdź płyn  hamulcowy, zapewne jest za mało albo korek się poluzował.

Edytowano przez kamil19873

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingkenny131092
      Witam, zakupiłem własnie ciągnik Renault Ares 825 z 2000r , i chciałbym prosić bardziej obeznanych uzytkowników ciągników Renault o pomoc w nauce obsługi tego ciągnika. Może jesteście w stanie dac mi jakies wskazówki co do użytkowania , eksploatacji czy serwisowania tego ciągnika?
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .

Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .

Z góry dziękuję
    • Przez DawidWsik
      Witam posiadam adaptację do ciągnika Renault Ares 546RZ. Mogę sprzedać sam rozdzielacz z dżojstik w niższej cenie. Wszystko sprawne zdemontowane z ciągnika. 
      https://www.olx.pl/oferta/adaptacja-tura-do-mailleux-mx-120-CID757-IDmeJSI.html